czwartek, 20 września 2018 r., 19:15
Kandydaci do Rady Gminy Lipusz
Znani są już kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Gminy Lipusz. Do zdobycia jest w sumie 15 miejsc w piętnastu, jednomandatowych okręgach wyborczych. Ci, którzy zdobędą zaufanie wyborców, mandat radnego będą sprawować przez pięć lat.

czwartek, 20 września 2018 r., 19:07
Kandydaci do Rady Gminy Dziemiany
Znani są już kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Gminy Dziemiany. Do zdobycia jest w sumie 15 miejsc w piętnastu, jednomandatowych okręgach wyborczych. Ci, którzy zdobędą zaufanie wyborców, mandat radnego będą sprawować przez pięć lat.

czwartek, 20 września 2018 r., 18:45
Kandydaci do Rady Gminy Karsin
Znani są już kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Gminy Karsin. Do zdobycia jest w sumie 15 miejsc w piętnastu, jednomandatowych okręgach wyborczych. Ci, którzy zdobędą zaufanie wyborców, mandat radnego będą sprawować przez pięć lat.

czwartek, 20 września 2018 r., 18:26
Kandydaci do Rady Gminy Stara Kiszewa
Znani są już kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Gminy Stara Kiszewa. Do zdobycia jest w sumie 15 miejsc w piętnastu, jednomandatowych okręgach wyborczych. Ci, którzy zdobędą zaufanie wyborców, mandat radnego będą sprawować przez pięć lat.

czwartek, 20 września 2018 r., 17:54
Kandydaci do Rady Gminy Liniewo
Znani są już kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Gminy Liniewo. Do zdobycia jest w sumie 15 miejsc w piętnastu, jednomandatowych okręgach wyborczych. Ci, którzy zdobędą zaufanie wyborców, mandat radnego będą sprawować przez pięć lat.

czwartek, 20 września 2018 r., 16:59
Kandydaci do Rady Gminy Nowa Karczma
Znani są już kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Gminy Nowa Karczma. Do zdobycia jest w sumie 15 miejsc w piętnastu, jednomandatowych okręgach wyborczych. Ci, którzy zdobędą zaufanie wyborców, mandat radnego będą sprawować przez pięć lat.

czwartek, 20 września 2018 r., 16:25
Kandydaci do Rady Gminy Kościerzyna
Znani są już kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Gminy Kościerzyna. Do zdobycia jest w sumie 15 miejsc w piętnastu, jednomandatowych okręgach wyborczych. Ci, którzy zdobędą zaufanie wyborców, mandat radnego będą sprawować przez pięć lat.

czwartek, 20 września 2018 r., 15:56
Kandydaci do Rady Miasta Kościerzyna
Znani są już kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Miasta Kościerzyna. Do zdobycia jest w sumie 21 miejsc w trzech okręgach wyborczych. Ci, którzy zdobędą zaufanie wyborców, mandat radnego będą sprawować przez pięć lat.

czwartek, 20 września 2018 r., 15:55
Kandydaci do Rady Powiatu Kościerskiego
Znani są już kandydaci ubiegający się mandat w Radzie Powiatu Kościerskiego. Do zdobycia jest w sumie 19 miejsc w czterech okręgach wyborczych. Ci, którzy zdobędą zaufanie wyborców, mandat będą sprawować przez pięć lat.

sobota, 15 września 2018 r., 13:21
KWW Moje Miasto zaprezentował kandydatów na burmistrza i radnych
Kolejny komitet wyborczy oficjalnie rozpoczął kampanię wyborczą w Kościerzynie. w sobotnie przedpołudnie KWW Moje Miasto przedstawił swojego kandydata na burmistrza, a jest nim obecny gospodarz miasta Michał Majewski. Na spotkaniu pojawili się też kandydaci do Rady Miejskiej, jak i Rady Powiatu Kościerskiego.