poniedziałek, 15 października 2018 r., 12:17
Kościerzyna. 31-latek odpowie za kradzież roweru
Kara do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 31-latkowi, który podejrzany jest o kradzież roweru o wartości 1.500 zł. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz policjanci pracują nad odzyskaniem utraconego mienia.

poniedziałek, 15 października 2018 r., 11:52
Kolejni dwaj nietrzeźwi kierujący wyeliminowani z ruchu
W miniony weekend kościerscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. W Małym Klinczu w ręce funkcjonariuszy wpadł 19-latek, z kolei w Olpuchu 50-letni mężczyzna, który już posiadał zakaz prowadzenia pojazdów.

piątek, 12 października 2018 r., 15:56
Kościerzyna. Policjanci odwiedzili dzieci ze świetlicy
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie w ramach akcji "Świeć Przykładem" odwiedzili wychowanków ze świetlicy środowiskowej w MOPS w Kościerzynie. Podczas spotkania mundurowi omawiali zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa. Ważnym punktem spotkania było uwrażliwienie najmłodszych, aby przypominali rodzicom o zapinaniu pasów bezpieczeństwa, właściwym przewożeniu dzieci w fotelikach oraz noszeniu elementów odblaskowych.

czwartek, 11 października 2018 r., 10:20
Trzebuń. Uciekał golfem przed patrolem leśnym - był kompletnie pijany
Dzięki reakcji straży leśnej udało się wyeliminować z ruchu kolejnego nietrzeźwego kierowcę. 50-letni mężczyzna poruszał się golfem, mimo iż miał w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu oraz obowiązujący go zakaz prowadzenia pojazdów.

wtorek, 9 października 2018 r., 11:49
Kościerzyna. 24-latek chciał skoczyć z dachu - uratowali go policjanci
Kościerscy policjanci uratowali 24-latka, który chciał odebrać sobie życie. Dzięki szybkiej i skutecznej reakcji funkcjonariusze zapobiegli tragedii, mężczyzna trafił do szpitala.

wtorek, 9 października 2018 r., 10:20
42-letnia pacjentka wyszła ze szpitala - odnaleźli ją policjanci
Dzięki szybkiej reakcji personelu i natychmiastowym działaniom policjantów w krótkim czasie udało się odnaleźć pacjentkę kościerskiego szpitala. 42-letnia kobieta bez wiedzy lekarzy i pielęgniarek opuściła bowiem oddział i oddaliła się w nieznanym im kierunku.

wtorek, 9 października 2018 r., 09:56
Nietrzeźwy i z zakazem - 42-latek ponownie stanie przed sądem
Blisko promil alkoholu wydmuchał kierujący VW Polo 42-letni mężczyzna. Jak się okazało, nie tylko z tego powodu nie powinien wsiadać za kierownicę samochodu. Obowiązywał go bowiem sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

poniedziałek, 8 października 2018 r., 10:18
Plaga pijanych kierowców na kościerskich drogach
Aż czterech nietrzeźwych kierujących zatrzymano w miniony weekend na kościerskich drogach. Dwaj z nich byli sprawcami wypadków drogowych. Rekordzista wydmuchał niemal 2,5 promila alkoholu!

poniedziałek, 8 października 2018 r., 10:09
Stawiska. Kompletnie pijany rowerzysta wjechał pod peugeota
W sobotnie popołudnie służby interweniowały w Stawiskach, gdzie pijany rowerzysta włączając się do ruchu, najpierw spowodował gwałtowne hamowanie kierowcy audi, a następnie uderzył w peugeota. Miał w organizmie blisko dwa promile alkoholu!

poniedziałek, 8 października 2018 r., 10:00
BMW rozbiło się na drzewie - kierowca pijany
Z urazem kręgosłupa do szpitala przetransportowano 33-letniego mężczyznę po tym, jak kierując BMW uderzył w drzewo. Badanie alkomatem wykazało, że mieszkaniec powiatu kościerskiego miał w wydychanym powietrzu blisko promil alkoholu.