wtorek, 11 października 2016 r., 13:26
Kościerzyna. Funkcjonariusze poszukiwali 31-latki
We wtorkowe przedpołudnie trwały poszukiwania 31-letniej mieszkanki powiatu kościerskiego. Kobieta wyszła wcześnie rano z domu, nie powiadamiając o tym żadnego z członków rodziny. Szczęśliwie funkcjonariuszom szybko udało się odnaleźć młodą kobietę.

poniedziałek, 10 października 2016 r., 10:16
Kościerzyna. 16-latek za kierownicą z blisko pół promilem alkoholu!
Przed sądem dla nieletnich będzie odpowiadał 16-letni mieszkaniec Kościerzyny, który w niedzielny wieczór wybrał się na przejażdżkę samochodem. Nastolatek nie tylko prowadził pojazd nie posiadając do tego uprawnień, ale wydmuchał blisko pół promila alkoholu.

poniedziałek, 10 października 2016 r., 10:14
Kościerzyna. 75-latka potrącona na przejściu dla pieszych
W niedzielny poranek służby ratunkowe interweniowały na ulicy Staszica w Kościerzynie. 75-letnia kobieta na przejściu dla pieszych została tam potrącona przez opla vectrę.

piątek, 7 października 2016 r., 16:11
Juszki. Szczęśliwy finał poszukiwań 81-latki
Policjanci wraz ze strażakami poszukiwali 81-letniej mieszkanki gminy Kościerzyna. Kobieta wyszła z domu w piątek około godziny 10. Szczęśliwie po godzinie 16. kobieta sama powróciła do domu.

piątek, 7 października 2016 r., 08:57
Kościerzyna. Pobiły koleżankę - 19-latka i 21-latka z zarzutami
Do zdarzenia doszło 22 września w jednym ze sklepów. Tam zgodnie z zawiadomieniem nastolatki miały ją pobić dwie kobiety. w związku z zajściem kościerscy kryminalni zatrzymali dwie kobiety - 19-latkę i 21-latkę.

czwartek, 6 października 2016 r., 18:40
Zapłaciła za iPhone'a. Telefonu nie otrzymała - coraz więcej ofiar oszustów internetowych
Zapłaciła za telefon 1.800 zł, dokonał przedpłaty za ciągnik, wpłacił zaliczkę na samochód - "zakupionego" towaru jednak nie otrzymali. Podobnych przypadków zaledwie od września kościerska policja odnotowała aż kilkanaście. Myślisz, że trafiłeś na okazję? Uważaj! Funkcjonariusze radzą jak nie dać się oszukać podczas zakupów przez internet.

czwartek, 6 października 2016 r., 10:35
Stara Kiszewa. Kilkukilometrowa plama oleju - samochody w rowie
Trzy zastępy straży pożarnej od czwartkowego poranka walczą z kilkukilometrową plama oleju na odcinku Stara Kiszewa - Zamek Kiszewski oraz Stara Kiszewa - Stare Polaszki. Jak informują służby, na tej trasie w wyniku śliskiej nawierzchni dwa samochody zakończyły jazdę w przydrożnym rowie.

środa, 5 października 2016 r., 23:24
Wdzydze Tucholskie. Volkswagen uderzył w drzewo - jedna osoba w szpitalu
Jedna osoba została poszkodowana w wyniku wypadku, do którego doszło we Wdzydzach Tucholskich. Samochód osobowy uderzył tam w drzewo.

środa, 5 października 2016 r., 19:59
Stężyca-Skorzewo. Dwa wypadki - dziesięć osób rannych
Łącznie aż dziesięć osób zostało poszkodowanych na skutek dwóch wypadków, do których doszło w środowe popołudnie na trasie Stężyca-Skorzewo.

środa, 5 października 2016 r., 13:07
Kościerzyna. Chciał założyć konto w banku na fałszywy dowód
Do ośmiu lat pozbawienia wolności grozi 22-letniemu mieszkańcowi Starogardu Gdańskiego, który we wtorek w jednej z placówek bankowych w Kościerzynie chciał założyć konto, posługując się fałszywym dowodem osobistym.