poniedziałek, 3 kwietnia 2017 r., 21:35
Zaatakował 38-latka, 62-latka ranił nożem - obywatel Szwecji zatrzymany po ataku w szpitalu
Zdarzenie miało miejsce w poniedziałkowe popołudnie na terenie kościerskiego szpitala. 42-letni obywatel Szwecji mieszkający na terenie powiatu kościerskiego najpierw twardym, metalowym narzędziem zaatakował 38-letniegp pacjenta. Później nożem ranił 62-latka. Mężczyzna został zatrzymany. Obecnie trwają czynności wyjaśniające.

poniedziałek, 3 kwietnia 2017 r., 10:13
Stara Kiszewa. Spowodował wypadek. Wydmuchał blisko 4 promile alkoholu!
Wymusił pierwszeństwo przejazdu, doprowadzając tym samym do zderzenia z VW Golfem. Trafił do szpitala. to jednak nie jedyne konsekwencje spowodowania wypadku przez 38-letniego kierującego VW Polo. Mężczyzna odpowie też za jazdę w stanie nietrzeźwości. Alkotest w jego przypadku wskazał aż blisko 4 promile alkoholu!

poniedziałek, 3 kwietnia 2017 r., 10:07
Kościerzyna. 11-latek potrącony na przejściu dla pieszych
11-letni chłopiec trafił do szpitala po tym, jak został potrącony przez samochód. Do zdarzenia doszło w niedzielę tuż po godzinie 17. na przejściu dla pieszych na ulicy Skłodowskiej w Kościerzynie w rejonie szkoły.

czwartek, 30 marca 2017 r., 21:23
Kościerzyna. Golfem uciekał przed policją. Zatrzymał sie na drzewie. Był pijany
Kierował VW Golfem. Nie zatrzymał się do kontroli. Zaczął uciekać. Zatrzymał się dopiero na przydrożnym drzewie. Okazało się, że był pijany. Teraz 22-letni mieszkaniec Kościerzyny stanie przed sądem, gdzie odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i niezatrzymanie się do kontroli.

czwartek, 30 marca 2017 r., 10:51
Nowe Polaszki. Płonął budynek gospodarczy
Sześć zastępów straży pożarnej walczyło w środowy wieczór z pożarem, który wybuchł w budynku gospodarczym w Nowych Polaszkach (gm. Stara Kiszewa). Pożar powstał najprawdopodobniej wskutek nieszczelności przewodu kominowego.

środa, 29 marca 2017 r., 22:33
Kościerzyna. Zderzenie dwóch pojazdów na ul. Szopińskiego
W środę późnym wieczorem służby ratownicze interweniowały na ulicy Szopińskiego w Kościerzynie, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący audi wyjeżdżając z parkingu wymusił pierwszeństwo przejazdu na BMW. 21-letni kierowca audi z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

wtorek, 28 marca 2017 r., 11:48
23-latek znęcał się nad ojcem, musiał wyprowadzić się z domu
Zarzut pobicia i znęcania się nad ojcem usłyszał 23-letni mieszkaniec gminy Nowa Karczma. Wobec mężczyzny śledczy zastosowali środek zapobiegawczy w postaci zakazu zbliżania się do osoby pokrzywdzonej.

poniedziałek, 27 marca 2017 r., 10:50
Wypadek podczas zawracania. Ranny 40-latek
Jedna osoba została przetransportowana do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotni wieczór na trasie Kościerzyna - Nowa Karczma. Kierujący mercedesem podczas wykonywania manewru zawracania zderzył się tam z golfem.

poniedziałek, 27 marca 2017 r., 10:40
Kościerzyna. 32-latek przewrócił się na motorowerze - wydmuchał dwa promile alkoholu!
W piątkowy wieczór służby interweniowały na ulicy Gałczyńskiego w Kościerzynie, gdzie motorowerzysta stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się. 32-letni kierujący pojazdem wydmuchał około dwóch promili alkoholu!

czwartek, 23 marca 2017 r., 11:31
Kościerzyna. Scanią uszkodzili ogrodzenie - dwaj kierowcy kompletnie pijani
Zgłoszenie o uszkodzeniu ogrodzenia jednej z posesji w Kościerzynie tamtejsi policjanci otrzymali w poniedziałkowe popołudnie. Po przybyciu na miejsce zastali dwóch kierowców pojazdu. Żaden z nich nie był jednak trzeźwy. Jeden wydmuchał ponad dwa promile, drugi około trzech promili alkoholu.