poniedziałek, 12 czerwca 2017 r., 13:12
Kościerzyna. Zderzenie dwóch audi na Szopińskiego
W piątkowy wieczór służby interweniowały na ulicy Szopińskiego w Kościerzynie, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierujący Audi A4 najechał na tył Audi A6. Do szpitala przetransportowano pasażera Audi A4.

poniedziałek, 12 czerwca 2017 r., 09:41
Dwa razy na podwójnym gazie i podwójnym zakazie
Podczas wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Mowa o 23-latku, który mimo iż posiada dwa czynne zakazy prowadzenia pojazdów, w sobotni wieczór wsiadł za kółko i to będąc pijanym - wydmuchał ponad dwa promile alkoholu! Mimo to dalej nie zrażał się zakazami. Dwie godziny później wpadł, jak prowadził ciągnik! Tym razem trafił do policyjnej izby zatrzymań.

poniedziałek, 12 czerwca 2017 r., 09:26
Mały Klincz. Kierująca seatem wymusiła pierwszeństwo na fordzie - trzy osoby w szpitalu
Trzy osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotnie popołudnie na skrzyżowaniu w Małym Klinczu. Kierująca seatem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusiła pierwszeństwo na jadącym droga główną fordzie.

piątek, 9 czerwca 2017 r., 18:48
Skrzydłowo. Pięciolatka wbiegła pod samochód
W piątkowe popołudnie służby ratunkowe zostały wezwane do zdarzenia w Skrzydłowie, gdzie pięcioletnia dziewczynka została potrącona przez samochód. Na miejscu jest także załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

piątek, 9 czerwca 2017 r., 10:04
Nowa Karczma. VW Touran najechał na tył forda
Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowe popołudnie na ulicy Kartuskiej w Nowej Karczmie. Kierujący VW Touranem najechał tam na tył poprzedzającego go forda.

piątek, 9 czerwca 2017 r., 09:58
Trzy wypadki z udziałem rowerzystów
Aż do trzech wypadków z udziałem rowerzystów doszło w czwartek na drogach powiatu. W Kościerzynie przez rowerem potrącona została 63-latka i siedmioletni chłopiec, w Kościerzyna-Wybudowanie 17-latek jadąc jednośladem z silnikiem spalinowym przewrócił się na jezdni.

środa, 7 czerwca 2017 r., 08:49
Spłonęły dwa domki letniskowe
Trwa wyjaśnianie przyczyn dwóch pożarów domków letniskowych, do których doszło we wtorek późnym wieczorem na terenie gminy Stara Kiszewa i Skorzewa. Oba obiekty spłonęły doszczętnie.

poniedziałek, 5 czerwca 2017 r., 19:15
Poszukiwania zakończone. 34-latek odnaleziony
Zakończyły się poszukiwania 34-letniego mężczyzny, który wyszedł z domu w poniedziałkowe popołudnie i aż do wieczora nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna został odnaleziony około godziny 23.30 w okolicach Skorzewa. Jest cały i zdrowy.

poniedziałek, 5 czerwca 2017 r., 14:44
Kościerzyna. Kia uderzyła w mazdę - dziecko w szpitalu
W poniedziałkowe popołudnie służby interweniowały na K20 w Kościerzynie. Kia najechała tam na tył mazdy. Podróżujące mazdą dziecko zostało przetransportowane do szpitala.

poniedziałek, 5 czerwca 2017 r., 12:32
23-latek z pow. kościerskiego zatrzymany w Pruszczu z 4 kg marihuany!
W piątek policjanci z wydziału ds. zwalczania przestępczości pseudokibiców w Pruszczu Gdańskim zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego. W jego samochodzie znaleziono cztery kilogramy marihuany.