czwartek, 27 września 2018 r., 10:11
Jest tymczasowy areszt dla 29-letniego Bułgara
Środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania zastosował kościerski sąd wobec 29-letniego Bułgara, którego w niedzielę zatrzymano jak prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo przy mężczyźnie ujawniono też narkotyki.

środa, 26 września 2018 r., 10:18
Wpadł z narkotykami, bo jechał na podwójnym gazie
Dzięki informacji od świadka oraz szybkiej reakcji policjantów, z ruchu wyeliminowany został nietrzeźwy kierowca. 29-letni obywatel Bułgarii wsiadł za kierownicę pomimo, że w organizmie miał 1,5 promila alkoholu. Nie dość tego posiadał przy sobie również amfetaminę. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

wtorek, 25 września 2018 r., 09:59
Policjanci z wizytą w szkołach
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynianie w piątek spotkali się z dziećmi ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Kościerzynie i Wielkim Podlesiu. Podczas pogadanek dzieciom przekazano podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa związanego z bezpieczeństwem w drodze do szkoły, bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę, kontaktem z osoba nieznajomą i bezpieczeństwem podczas zabawy na podwórku.

poniedziałek, 24 września 2018 r., 10:39
Lipusz. Zderzenie opla z motocyklem - ranny 26-latek
26-letni motocyklista trafił do szpitala, po tym jak zderzył się z oplem. Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie na drodze gruntowej w obrębie miejscowości Lipusz.

piątek, 21 września 2018 r., 12:35
Kościerzyna. Zderzenie motocykla z osobówką na obwodnicy
W piątkowe przedpołudnie służby interweniowały na kościerskiej obwodnicy. Motocykl zderzył się tam z samochodem osobowym. Wskutek zdarzenia motocyklista został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku.

czwartek, 20 września 2018 r., 15:36
Stara Kiszewa. Motorowerem pod ciężarówkę - ranny 76-latek
Z urazem kręgosłupa 76-letni mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wjechał skuterem wprost pod naczepę samochodu ciężarowego. Do zdarzenia doszło w czwartkowe przedpołudnie w Starej Kiszewie.

czwartek, 20 września 2018 r., 14:38
Kościerzyna. 24-latek stracił prawo jazdy
24-letni mężczyzna stanie przed sądem, gdzie odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. W nocy ze środy na czwartek został zatrzymany przez kościerskich policjantów, jak kierował renault mając w wydychanym powietrzu około 1,5 promila alkoholu.

środa, 19 września 2018 r., 10:11
Puc. VW Golfa rozbił na drzewie - 24-latek w szpitalu
We wtorkowe przedpołudnie służby interweniowały w miejscowości Puc, gdzie kierujący golfem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. 24-letni kierujący samochodem został przetransportowany do szpitala.

poniedziałek, 17 września 2018 r., 13:17
Policjanci poszukują właściciela odzyskanego mienia
Kościerscy policjanci poszukują właściciele odzyskanego mienia. Jeśli padłeś ofiarą złodzieja i skradziono ci ci sprzęt, zgłoś się na Komendę Powiatową Policji w Kościerzynie.

poniedziałek, 17 września 2018 r., 09:28
Dębogóry. Skodą uderzył w drzewo i dachował
W sobotnie przedpołudnie służby interweniowały na trasie Dębogóry-Wielki Klincz. Kierujący skodą uderzył tam w drzewo, w następstwie czego dachował.