czwartek, 7 czerwca 2018 r., 14:55
Kościerzyna-Łubiana. Zderzenie trzech pojazdów na K20
Dwie osoby zostały ranne wskutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowe popołudnie na trasie Kościerzyna-Łubiana. Scania najechała tam na tył osobowego forda i zderzyła się bocznie z samochodem dostawczym. Droga jest zablokowana. Policjanci kierują kierowców na objazdy.

środa, 6 czerwca 2018 r., 11:43
Dwóch poszukiwanych listami gończymi zatrzymanych
44-latek i 46-latek mimo iż ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości, najbliższe miesiące spędzą w zakładzie karnym. W ostatnich dniach kościerscy kryminalni zatrzymali bowiem dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi celem odbycia kary pozbawienia wolności.

środa, 6 czerwca 2018 r., 09:24
Na widok fotoradaru, zaczął hamować. Doprowadził do kolizji i stracił prawo jazdy
Niedługo mógł cieszyć się prawem jazdy 18-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, który w piątek doprowadził do kolizji w Kłobuczynie. Na widok fotoradaru, zaczął gwałtownie hamować, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z innym pojazdem. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

środa, 6 czerwca 2018 r., 09:05
Liniewo. Okradli kiosk - trzech włamywaczy w rękach policji
Tylko kilka dni swoim łupem mogli cieszyć się trzej mieszkańcy powiatu kościerskiego, którzy w piątek włamali się do kiosku w Liniewie i ukradli mienie o wartości 1.200 zł. Sprawcami okazali się 22-latek, 19-latek i 16-latek.

wtorek, 5 czerwca 2018 r., 09:25
Olpuch. Seat wypadł z drogi i uderzył w drzewo
Trzy osoby trafiły do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w poniedziałkowy wieczór w Olpuchu. Kierujący seatem na łuku drogi wypadł z trasy i uderzył w przydrożne drzewo.

poniedziałek, 4 czerwca 2018 r., 13:16
Nieumyślne zaprószenie ognia przyczyną pożaru przy ul. Chojnickiej
Wszystko wskazuje na to, że nieumyślne zaprószenie ognia było przyczyną pożaru, do którego doszło w sobotę w nocy przy ulicy Chojnickiej w Kościerzynie. Ogień strawił między innymi jedno z mieszkań, a straty wstępnie oszacowano na około 600.000 zł.

poniedziałek, 4 czerwca 2018 r., 10:10
Gostomie. 78-latek wpadł pod toyotę
W sobotę kościerscy policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu pieszego, do którego doszło kilka dni wcześniej w Gostomiu. 78-latek wpadł tam pod samochód osobowy. Początkowo czuł się dobrze, później sam zgłosił się do szpitala.

poniedziałek, 4 czerwca 2018 r., 09:58
Czersk-Karsin. BMW w rzece - kierowca i pasażerka w szpitalu
W nocy z soboty na niedzielę doszło do wypadku na trasie Karsin-Czersk. BMW wypadło tam z trasy i wpadło do rzeki. Początkowo kierowca, jak i pasażerka nie odczuwali skutków zdarzenia, jednak po dotarciu do najbliższej miejscowości wezwali zespół ratownictwa medycznego.

poniedziałek, 4 czerwca 2018 r., 09:52
Trzech nietrzeźwych kierujących zatrzymanych. Rekordzista wydmuchał 4 promile alkoholu!
W miniony weekend policjanci udaremnili dalszą jazdę aż trzem nietrzeźwym kierującym. Rekordzistą okazał się zatrzymany w Juszkach 47-latek, który nie tylko wydmuchał blisko 4 promile alkoholu, ale posiadał też sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

poniedziałek, 4 czerwca 2018 r., 09:39
Borsk. Wypadek paralotniarza - ranny 33-latek
W piątkowe popołudnie służby interweniowały w Borsku, gdzie podczas lądowania z wysokości około czterech metr spadł paralotniarz. 33-letni mężczyzna ze złamanym kręgosłupem został przetransportowany do szpitala.