poniedziałek, 15 maja 2017 r., 11:23
Kościerzyna-Korne. Skoda najechała na tył mitsubishi
W niedzielne popołudnie służby ratunkowe interweniowały na krajowejście 20, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Wskutek zdarzenia poszkodowana została jedna osobą.

piątek, 12 maja 2017 r., 10:12
20-latek odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków
Nie tylko miał przy sobie marihuanę, ale także kierował samochodem będąc pod wpływem środków odurzających. 20-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego został zatrzymany przez kościerskich stróżów prawa w Nowej Karczmie.

środa, 10 maja 2017 r., 14:54
Wybili szyby w szklarni i altanie - dwaj nieletni już w rękach policji
Czterej nieletni najwyraźniej narzekali na nudę, więc postanowili wybić szyby w szklarni oraz altanie na jednej z posesji przy ulicy Tetmajera w Kościerzynie. Dwaj ze sprawców, to 13 i 14-latek. Trwają poszukiwania kolejnych dwóch.

środa, 10 maja 2017 r., 14:38
Seria kolizji na drogach powiatu
Od wtorku do środy kościerscy funkcjonariusze pracowali na miejscu pięciu kolizji drogowych. Szczęśliwie żaden z uczestników tych zdarzeń nie odniósł obrażeń, a wszystkie zajścia zakończyły się jedynie na uszkodzonych pojazdach.

środa, 10 maja 2017 r., 13:53
Kościerzyna. Rowerzysta potrącił pieszą - był pijany
67-letnia kobieta trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło we wtorek na ulicy Rzemieślniczej w Kościerzynie. Rowerzysta potrącił tam pieszą, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. W momencie zatrzymania wydmuchał ponad dwa promile alkoholu.

poniedziałek, 8 maja 2017 r., 11:15
Seria włamań i kradzieży
W miniony weekend kościerscy funkcjonariusze otrzymali cztery zgłoszenia dotyczące uszkodzenia mienia, kradzieży z włamaniem oraz kradzieży. Do zdarzeń tych doszło na terenie Kościerzyny, Grabówka i Starej Kiszewy.

poniedziałek, 8 maja 2017 r., 10:48
Kościerzyna. Wyjeżdżając z posesji uderzyła w rowerzystę
67-letni rowerzysta trafił do szpitala po tym, jak został uderzony przez samochód osobowy. Do zdarzenia doszło w sobotę na ulicy Dworcowej w Kościerzynie.

piątek, 5 maja 2017 r., 10:47
Nie żyje mężczyzna ranny w wybuchu i pożarze w Nowym Karpnie
Nie żyje 66-letni mężczyzna, który został ranny w wybuchu i pożarze w Nowym Karpnie. Obrażenia, jakich doznał, okazały się zbyt poważne. Zmarł w szpitalu.

piątek, 5 maja 2017 r., 10:31
Kościerska Huta. Zderzenie dwóch pojazdów na K20
W czwartkowe popołudnie służby interweniowały na drodze krajowej nr 20 w miejscowości Kościerska Huta. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów. Jeden z kierujących z urazem kręgosłupa trafił do szpitala.

piątek, 5 maja 2017 r., 10:26
Kolizje w Kościerzynie i Lipuskiej Hucie
W czwartek na drogach powiatu kościerskiego doszło do dwóch kolizji. W Kościerzynie Polo uderzyło w BMW, w Lipuskiej Hucie VW T35 podczas wymijania zderzył się bocznie ze Scanią z naczepą. Szczęśliwie w obu tych zdarzeniach nie ucierpiał żaden z jego uczestników.