piątek, 27 października 2017 r., 08:37
Ruszyła akcja Znicz - więcej kontroli i policyjnych patroli
Policjanci z Kościerzyny rozpoczęli akcję "Znicz". Tym samym kierowcy mogą spodziewać się kontroli prędkości i trzeźwości. Mundurowi zwracać będą uwagę także na stan techniczny samochodów i sposób przewożenia dzieci, a także czy kierowca i jego pasażerowie mają zapięte pasy bezpieczeństwa. Dla kierowców, którzy łamią przepisy i tym samym narażają inne osoby na niebezpieczeństwo, policjanci przewidują surowe kary.

środa, 25 października 2017 r., 16:51
Dziemiany. "Czołówka" mitsubishi ze skodą - jedna osoba ranna
Jedna osoba została poszkodowana wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe popołudnie na drodze wojewódzkiej tuż przed Dziemianami. W rejonie wiaduktu Mitsubishi Pajero zderzyło się ze Skodą Octavią.

poniedziałek, 23 października 2017 r., 12:40
Pożar ośrodka rekreacyjno-turystycznego w Grabówku
Dwanaście zastępów straży pożarnej walczyło w poniedziałek z pożarem, do którego doszło na terenie ośrodka rekreacyjno-turystycznego. Spaleniu uległy część gastronomiczna i warsztatowo garażowa.

środa, 18 października 2017 r., 09:59
Dziemiany. 12-letni rowerzysta ranny po zderzeniu z toyotą
12-latek trafił do szpitala po tym, jak kierując rowerem zderzył się z toyotą. Do zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie w Dziemianach.

poniedziałek, 16 października 2017 r., 12:36
Bożepole Szlacheckie. Audi rozbiło się na drzewie
Kierujący pojazdem 19-latek i 17-letnia pasażerka trafili do szpitala po tym, jak audi którym podróżowali uderzyło w przydrożne drzewo. Do zdarzenia doszło w niedzielę nad ranem w Bożepolu Szlacheckim.

poniedziałek, 16 października 2017 r., 12:30
Kościerzyna. Zasnął za kierownicą. Wydmuchał 2,6 promila alkoholu!
Kierował pojazdem mimo iż był kompletnie pijany. Zatrzymał się na stacji paliw, gdzie zasnął za kierownicą. Wydmuchał 2,6 promila alkoholu. 43-letni mieszkaniec Kościerzyny odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

poniedziałek, 16 października 2017 r., 12:24
Kościerzyna. Potrąciła na przejściu dla pieszych - 78-latce zatrzymano prawo jazdy
Wizytą w szpitalu dla 14-latki, a dla 78-letniej kierującej zatrzymaniem prawa jazdy zakończyło się piątkowe zdarzenie, od którego doszło w Kościerzynie. Kobieta kierując fiatem potrąciła tam na przejściu dla pieszych nastolatkę.

poniedziałek, 16 października 2017 r., 11:47
Raduń. Zderzenie dwóch ciężarówek - jedna osoba w szpitalu
Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowy poranek w Raduniu. W wyniku nadmiernej prędkości kierującego MANem, w pojeździe zarzuciło naczepę na przeciwległy pas ruchu. Uderzyło w nią w ciężarowe Volvo jadącą przeciwnego kierunku.

niedziela, 15 października 2017 r., 15:00
Bałachy. Zderzenie mercedesa z toyotą - sprawca z zakazem i pod wpływem alkoholu
W niedzielne południe służby ratunkowe interweniowały w Bałachach (gm. Lipusz), gdzie kierujący mercedesem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z toyotą. 27-letni sprawca zdarzenia nie tylko posiadał zakaz prowadzenia pojazdów, ale znajdował się pod wpływem alkoholu.

piątek, 13 października 2017 r., 11:05
Wiele. Audi, którym podróżowało trzech mężczyzn, uderzyło w drzewo. Wszyscy byli nietrzeźwi
Audi wypadło z trasy, uderzyło w drzewo i przewróciło się na bok. Dwaj podróżujący nim mężczyźni oddalili się z miejsca zdarzenia. Przy pojeździe pozostał 25-latek, który miał kierować pojazdem. Szybko jednak ich odnaleziono. Wszyscy trzej znajdowali się pod wpływem alkoholu.