wtorek, 24 kwietnia 2018 r., 12:27
Nieumyślne zaprószenie ognia przyczyną niedzielnego pożaru w Dziemianach
Nieumyślne zaprószenie ognia było najprawdopodobniej przyczyną pożaru drewnianych budynków garażowych w Dziemianach. Spaleniu uległy trzy obiekty, ale dzięki natychmiastowym i sprawnym działaniom strażaków udało się uratować sąsiednie "szałasy" oraz znajdujący się w bliskim sąsiedztwie budynek wielorodzinny.

poniedziałek, 23 kwietnia 2018 r., 09:13
Bożepole Szlacheckie. Nietrzeźwy jechał motorowerem
Kościerscy policjanci wyeliminowali z ruchu kolejnego nietrzeźwego kierującego pojazdem. Tym razem zatrzymano 36-latka, który będąc pijany kierował motorowerem.

poniedziałek, 23 kwietnia 2018 r., 09:03
Kościerzyna. Rowerem wjechała w audi
11-latka trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowy wieczór na ulicy Drogowców w Kościerzynie. Kierująca rowerem wjechała tam w bok audi.

niedziela, 22 kwietnia 2018 r., 22:32
Dziemiany. Płonął kompleks drewnianych budynków garażowych
Kilka zastępów strażaków walczyło w niedzielny wieczór z pożarem, do którego doszło w Dziemianach przy ul. 3 Maja. Pożar objął kompleks budynków garażowych, drewanianych, w których magazynowano opał. Akcja gaśnicza dobiegła końca, jednak jeszcze przez najbliższe kilka godzin przy pogorzelisku będą działali dziemiańscy strażacy.

czwartek, 19 kwietnia 2018 r., 10:26
Kaliska. Scania najechała na renault - 54-latka w szpitalu
Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe popołudnie w Kaliskach Kościerskich. Kierujący Scanią najechał tam na tył osobowego renault.

czwartek, 19 kwietnia 2018 r., 08:07
Internauci: kościerscy kierowcy jeżdżą za szybko i nie potrafią parkować
Jeździmy za szybko i nie umiemy parkować - tak zdaniem internautów prezentuje się profil kościerskiego kierowcy. Przekraczanie dozwolonej prędkości oraz nieprawidłowe parkowanie to bowiem wciąż dwa najczęstsze zagrożenia, które mieszkańcy zgłaszają za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

środa, 18 kwietnia 2018 r., 09:08
Łubiana. Poszukiwania zakończone. 40-latka powróciła do domu
We wtorkowy wieczór przerwano poszukiwania 40-letniej mieszkanki Łubiany, która w poniedziałkowy poranek wyszła z domu i od tej pory nie skontaktowała się z najbliższymi. Kobieta wróciła do swojego miejsca zamieszkania.

środa, 18 kwietnia 2018 r., 08:38
Posypały się mandaty za szybką jazdę
14 mandatów za przekroczenie dozwolonej prędkości wystawili kościerscy policjanci podczas poniedziałkowej akcji "Kaskadowy pomiar prędkości". Funkcjonariusze głównie kontrolowali drogi wojewódzkie oraz K20.

wtorek, 17 kwietnia 2018 r., 11:47
Policja szuka 40-letniej mieszkanki Łubiany
Kościerscy policjanci poszukują 40-letniej mieszkanki Łubiany. Kobieta wyszła z domy w poniedziałek i do chwili obecnej nie wróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Jeśli widziałeś tę kobietę, zgłoś to na policję!

wtorek, 17 kwietnia 2018 r., 11:23
Piechowice. Spłonęła stodoła - możliwe podpalenie
W nocy z poniedziałku na wtorek strażacy walczyli z pożarem stodoły w Piechowicach (gm. Dziemiany). Obiekt w połowie uległ zniszczeniu. Przyczynę powstania wyjaśnia policja, ale wstępnie podaje się, że doszło do podpalenia.