piątek, 10 marca 2017 r., 08:17
Kierowca VW Polo zaparkował na ścieżce rowerowej - samochód odholowali policjanci
Mandat karny za nieprawidłowe parkowanie oraz koszty związane z odholowaniem pojazdu poniesie właściciel VW Polo, który stał zaparkowany na całej szerokości ścieżki rowerowej w Kościerzynie.

piątek, 10 marca 2017 r., 05:50
Grabowo. Osobówka uderzyła w drzewo i stanęła w płomieniach - nie żyje 30-latek
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek nad ranem w Grabowie Kościerskim. Kierujący samochodem osobowym mężczyzna zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Kierowane przez niego BMW stanęło w płomieniach. 30-latek poniósł śmierć na miejscu.

czwartek, 9 marca 2017 r., 12:53
Dziemiany. Wymusił pierwszeństwo - trafił do szpitala
Najpewniej wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez 77-letniego kierującego oplem było przyczyną wypadku, do którego doszło w czwartkowe przedpołudnie. W Dziemianach zderzyły się dwa pojazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala.

czwartek, 9 marca 2017 r., 10:02
Dziemiany. Pijany i bez uprawnień 34-latek kierował VW Golfem
Za jazdę w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień odpowie 34-letni mieszkaniec gminy Dziemiany, którego w środowe popołudnie zatrzymali funkcjonariusze. Mężczyzna wydmuchał ponad 2,5 promila alkoholu.

środa, 8 marca 2017 r., 09:36
Tymczasowy areszt dla 26-latka, u którego w mieszkaniu znaleziono narkotyki
Na trzy miesiące do aresztu trafi 26-letni mieszkaniec Kościerzyny, u którego w mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli ponad pół kilograma marihuany oraz 200 gramów amfetaminy. Do zatrzymania mężczyzny doszło w poniedziałek.

wtorek, 7 marca 2017 r., 10:19
Pół kilograma marihuany i 200 gramów amfetaminy w mieszkaniu 26-latka
Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 26-letniemu mieszkańcowi Kościerzyny, u którego w mieszkaniu policjanci znaleźli znaczną ilość narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań. We wtorek zostanie przesłuchany i usłyszy zarzut.

poniedziałek, 6 marca 2017 r., 09:24
Kobyle - Góra. BMW rozbiło się na drzewie - trzy osoby w szpitalu
Trzej młodzi mężczyźni, w tym jeden w stanie nieprzytomnym, zostali przetransportowani do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w niedzielne przedpołudnie na trasie Kobyle - Góra (gm. Stara Kiszewa). BMW wypadło tam z trasy i uderzyło w drzewo.

poniedziałek, 6 marca 2017 r., 09:23
Kościerzyna. Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych
W niedzielny wieczór służby ratunkowe interweniowały na ulicy Drogowców w Kościerzynie. Przeprowadzającą przez przejście dla pieszych 55-latkę potrącił kierujący skodą. Kobieta trafiła do szpitala.

piątek, 3 marca 2017 r., 09:43
Zatankował paliwo, odjechał i zmienił tablice rejestracyjne. I tak wpadł w ręce mundurowych
Zatankował paliwo, po czym odjechał nie uiszczając za niego opłaty. Zmienił tablicę rejestracyjne. Mimo to i tak nie uniknie kary. Zaledwie dwie godziny później wpadł w ręce kościerskich funkcjonariuszy ruchu drogowego. Jak się okazało 27-letni mieszkaniec gminy Kościerzyna ma już na swoim koncie podobne przestępstwa.

piątek, 3 marca 2017 r., 09:27
Kościerzyna. 29-latek kierował pojazdem pod wpływem alkoholu i wbrew zakazowi
W nocy z czwartku na piątek kościerscy policjanci udaremnili dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy. 29-latek nie dość, że wsiadł za kierownicę mimo iż wcześniej spożywał alkohol, to dodatkowo posiadał czynny zakaz prowadzenia pojazdów.