piątek, 3 sierpnia 2018 r., 11:50
Kościerzyna. Poszukiwany 31-latek zatrzymany - w środę wpadł jego brat
Kolejną osobę poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości zatrzymali kościerscy policjanci. Tym razem w ręce funkcjonariuszy wpadł 31-latek, który ma do odbycia karę 3,5 roku pozbawienia wolności. Tym samym dołączy on do swojego brata, który w czwartek został przetransportowany do aresztu śledczego.

piątek, 3 sierpnia 2018 r., 08:05
Dziemiany. Skoda wypadła z drogi
Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się czwartkowe zdarzenie, do którego doszło w czwartek wieczorem w Dziemianach. Skoda Octavia, którą podróżowała kobieta z dwojgiem dzieci wypadła z drogi i wpadła do rowu.

czwartek, 2 sierpnia 2018 r., 13:25
Liniewo. Właściciel odzyskał koparkę. Sprawca kradzieży wciąż poszukiwany
Poszukiwania sprawcy kradzieży koparko-ładowarki, do której doszło w nocy z 24 na 25 lipca, wciąż trwają. Tymczasem właściciel odzyskał utracone mienie.

czwartek, 2 sierpnia 2018 r., 09:57
Zalane posesje w gminie Stara Kiszewa, w Wielu płonęło pole po uderzeniu pioruna
Zalane posesje, połamane drzewa, czy pożar pola wskutek uderzenia pioruna - to skutki ulew i burzy, która w środowe popołudnie przeszła nad powiatem kościerskim. Łącznie strażacy w związku z warunkami atmosferycznymi interweniowali ośmiokrotnie.

czwartek, 2 sierpnia 2018 r., 09:28
Kościerzyna. Poszukiwany 33-latek w rękach policji
Mimo iż ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, 33-letni mężczyzna nie uniknie kary. W środę wpadł w ręce kościerskich funkcjonariuszy. Teraz zostanie przetransportowany do aresztu śledczego, gdzie spędzi osiem miesięcy.

środa, 1 sierpnia 2018 r., 09:34
Kościerzyna. 20-latek bez uprawnień szarżował po mieście
Mandatem karnym i odholowaniem pojazdu zakończyła się dla 20-latka wtorkowa nocna przejażdżka po mieście. Młody mężczyzna szarżował po Kościerzynie VW Borą, choć nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

środa, 1 sierpnia 2018 r., 09:26
Nowy Klincz. VW Polo uderzył w drzewo - ranne dwie kobiety
We wtorkowy wieczór służby interweniowały w Nowym Klinczu, gdzie kierowany przez 21-latkę VW Polo rozbił się na drzewie. Wskutek zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala.

wtorek, 31 lipca 2018 r., 09:05
Kościerzyna. Pożar w bloku przy ul. Staszica
W poniedziałkowy wieczór strażacy interweniowali przy ulicy Staszica w Kościerzynie. W jednym z mieszkań bloku doszło do pożaru, wskutek którego zniszczeniu uległo między innymi łóżko, komputer, czy szafa.

poniedziałek, 30 lipca 2018 r., 10:20
Nowa Karczma. Zderzenie ciągnika z mazdą - dwie 14-latki w szpitalu
Dwie nastolatki zostały przetransportowane do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotnie popołudnie w Nowej Karczmy. Ciągnik rolniczy zderzył się tam z osobową mazdą.

poniedziałek, 30 lipca 2018 r., 10:03
Poszukiwała go policja. Wpadł przechodząc przez ulicę
Poszukiwał go sąd, bo miał do odbycia karę pozbawienia wolności. Wpadł w nocy z soboty na niedzielę, gdy przechodził przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. W poniedziałek został przetransportowany do aresztu śledczego w Starogardzie Gdańskim.