środa, 3 października 2018 r., 11:34
W lesie znaleziono ciało mężczyzny. Trwa ustalanie tożsamości denata
W poniedziałkowe przedpołudnie jeden z pracowników kościerskiego nadleśnictwa natrafił na ciało mężczyzny znajdujące się w kompleksie leśnym pomiędzy Kościerzyną a Łubianą. Denat to mężczyzna w wieku około 60/70 lat. Policja ustala jego tożsamość.

poniedziałek, 1 października 2018 r., 10:25
Łubiana. Siedmiolatek na rowerze wjechał wprost pod samochód
Na szczęście jedynie z lekkimi obrażeniami ciała do szpitala przetransportowano siedmiolatka, który na rowerze wyjeżdżając z drogi osiedlowej na drogę główną wjechał wprost pod samochód. Policjanci apelują do rodziców, by przestrzegali swoje pociechy przed zagrożeniami, jakie mogą czyhać na nie na drodze.

poniedziałek, 1 października 2018 r., 10:06
Śmiertelne potrącenie pieszego w Sycowej Hucie. Denat to 52-letni mężczyzna
Niedzielnym późnym wieczorem doszło do tragicznego w skutkach wypadku w rejonie miejscowości Sycowa Huta. kierujący VW Borą potrącił tam śmiertelnie 52-letniego mężczyznę. Poszkodowany nie był wyposażony w elementy odblaskowe.

niedziela, 30 września 2018 r., 12:38
Kościerzyna Wybudowanie. Seat zderzył z kią i audi - dwie osoby w szpitalu
Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotni wieczór w Kościerzynie-Wybudowanie. Kierujący seatem najpierw zderzył się tam z kią, a potem z audi.

niedziela, 30 września 2018 r., 12:27
Lubieszyn. Wyprzedzał inne pojazdy, zatrzymał się na drzewie - nie żyje 29-latek
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielne przedpołudnie na trasie Nowa Karczma-Lubieszyn. Kierujący BMW podczas manewru wyprzedzania, stracił panowanie nad pojazdem, wskutek czego uderzył w drzewo. 29-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu.

piątek, 28 września 2018 r., 14:35
Dokonała kradzieży. Szuka jej Policja
Kościerscy funkcjonariusze prowadzą czynności w sprawie kradzieży sklepowej do której doszło 6 sierpnia br. w jednym ze sklepów kosmetycznych na terenie naszego miasta. Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę zarejestrowaną przez na nagraniu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

piątek, 28 września 2018 r., 09:29
Podawały się za pracownice MOPS-u. Okradły 80-latkę
Kolejna starsza osoba została oszukana, tym razem metodą na pracownice Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Mieszkanka Kościerzyny straciła pieniądze. Policjanci apelują o wzmożoną czujność.

piątek, 28 września 2018 r., 09:11
Nowa Karczma. Motorowerem w passata - ranny 74-latek
Z urazem głowy i ogólnymi potłuczeniami ciała do szpitala trafił 74-latek, który jadąc motorowerem najechał na tył poprzedzającego go VW Passata. Do zdarzenia doszło w czwartkowe przedpołudnie w Nowej Karczmie.

czwartek, 27 września 2018 r., 10:11
Jest tymczasowy areszt dla 29-letniego Bułgara
Środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania zastosował kościerski sąd wobec 29-letniego Bułgara, którego w niedzielę zatrzymano jak prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo przy mężczyźnie ujawniono też narkotyki.

środa, 26 września 2018 r., 10:18
Wpadł z narkotykami, bo jechał na podwójnym gazie
Dzięki informacji od świadka oraz szybkiej reakcji policjantów, z ruchu wyeliminowany został nietrzeźwy kierowca. 29-letni obywatel Bułgarii wsiadł za kierownicę pomimo, że w organizmie miał 1,5 promila alkoholu. Nie dość tego posiadał przy sobie również amfetaminę. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.