piątek, 26 maja 2017 r., 11:34
Kłobuczyno - Kaliska. Dachował opel
Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe popołudnie na trasie K20. Kierująca oplem straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego kierowany przez nią samochód dachował.

środa, 24 maja 2017 r., 15:50
Strażacy walczą ze skutkami ulewy
Funkcjonariusze straży i ochotnicy z całego terenu powiatu kościerskiego walczą ze skutkami ulewy, które przeszła w środę nad Kaszubami. Kościerscy strażacy do tej pory odnotowali już 14 zdarzeń związanych z intensywnymi opadami deszczu, a wciąż napływają nowe zgłoszenia. Głównie działania prowadzone są na terenie gmin Stara Kiszewa i Nowa Karczma.

wtorek, 23 maja 2017 r., 09:51
Renault uderzyło w drzewo i stanęło w płomieniach - kierował 20-latek bez prawa jazdy
Na zwichnięciach i złamaniach zakończyła się brawurowa jazda dwóch młodych mężczyzn renault. Kierujący samochodem na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Samochód uderzył w drzewo, po czym stanął w płomieniach. Jak się okazało, 20-latek nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

poniedziałek, 22 maja 2017 r., 13:31
Lipusz. 19-latek spowodował wypadek - był pijany
W sobotnie popołudnie służby ratunkowe interweniowały w Lipuszu, gdzie kierujący VW Golfem najechał na tył poprzedzającej go toyoty. Wskutek zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane. Kierujący golfem 19-latek był pijany.

sobota, 20 maja 2017 r., 09:23
Kościerzyna-Sarnowy. Zderzenie trzech pojazdów - dwie osoby poszkodowane
Dwie osoby zostały poszkodowane wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotni poranek na trasie Kościerzyna - Sarnowy. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe. Na czas wykonywania czynności, ruch na trasie odbywał się wahadłowo.

piątek, 19 maja 2017 r., 10:36
Sycowa Huta. 20-latek kierował BMW mimo zakazu
Nawet do dwóch lat pozbawienia wolności grozi 20-letniemu mężczyźnie, który kierował pojazdem, mimo iż wcześniej cofnięto mu uprawnienia. Do jego zatrzymania doszło w czwartek w Sycowej Hucie.

wtorek, 16 maja 2017 r., 11:42
Kościerzyna. 21-latek odpowie za włamanie do skrzynki z zasilaczami internetowymi
Sprawcą włamania do skrzynki z zasilaczami internetowymi, skąd skradziono urządzenia elektryczne służące do przesyłu sygnału internetowego, okazał się 21-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego. Mężczyźnie grozi kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

poniedziałek, 15 maja 2017 r., 14:24
Kościerzyna. Pożar w zakładzie przemysłu rybnego
Siedem zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem, który w poniedziałkowe przedpołudnie wybuchł w zakładzie przemysłu rybnego w Kościerzynie. Z obiektu ewakuowano około 65 osób. Dzięki sprawnym i natychmiastowym działaniom strażaków, szybko udało się opanować zagrożenie.

poniedziałek, 15 maja 2017 r., 14:03
Kościerzyna. 21-latek odpowie za uszkodzenie samochodu
Do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 21-letniemu mieszkańcowi powiatu kościerskiego, który w niedzielny wieczór miał uszkodzić, zaparkowany przy ulicy Tomasza Rogali w Kościerzynie samochód. 21-latek w chwili zatrzymania wydmuchał około dwa promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut.

poniedziałek, 15 maja 2017 r., 11:24
Nowa Karczma. 21-latka dachowała golfem
21-letnia kobieta trafiła do szpitala po tym, jak kierowany przez nią golf, wypadł z trasy i dachował.