czwartek, 4 maja 2017 r., 14:36
(Nie)bezpieczna majówka na drogach powiatu kościerskiego
Pięć wypadków, w których rannych zostało siedem osób, pięć kolizji, czterech nietrzeźwych kierujących i jeden w stanie po spożyciu alkoholu oraz blisko 100 wystawionych mandatów, głównie za przekroczenie prędkości - to bilans długiego weekendu na drogach powiatu kościerskiego.

czwartek, 4 maja 2017 r., 13:53
Kościerzyna. Zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Trafił do szpitala
We wtorkowe południe służby ratunkowe interweniowały na ulicy Wojska Polskiego w Kościerzynie, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba wskutek zdarzenia została przetransportowana do szpitala.

czwartek, 4 maja 2017 r., 13:49
Nowe Karpno. Pięciolatka potrącona przez hondę
Pięcioletnia dziewczyna z obrażeniami ciała został przetransportowana do szpitala po tym, jak została potrącona przez samochód osobowy. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 30 kwietnia w Nowym Karpnie (gm. Lipusz).

czwartek, 4 maja 2017 r., 10:48
Kościerzyna. Spłonął stary wagon
W środowe przedpołudnie strażacy walczyli z pożarem wagonu kolejowego przy ulicy Dworcowej w Kościerzynie. Najprawdopodobniej ogień powstał wskutek podpalenia.

wtorek, 2 maja 2017 r., 08:52
W mieszkaniu przechowywał marihuanę i amfetaminę - 22-latek z zarzutami
14 gramów marihuany i blisko 120 tabletek z amfetaminą w mieszkaniu zajmowanym przez 22-latka ujawnili kościerscy kryminalni. Mężczyzna został zatrzymany. Przedstawiono mu zarzut posiadania narkotyków.

poniedziałek, 1 maja 2017 r., 19:11
Grabowo-Puc. Nissan rozbił się na drzewie - poszkodowani dwaj mężczyźni
Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala, wskutek zdarzenia do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie na trasie Grabowo Kościerskie - Puc. Kierujący nissanem micrą stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego kierowany przez niego samochód uderzył w drzewo.

sobota, 29 kwietnia 2017 r., 20:00
Foshuta. Hyundai uderzył w ciągnik, audi w drzewo
Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło na drodze wojewódzkiej w Foshucie. Kierująca hyundai'em uderzyła tam w ciągnik, a następnie zjechała na przeciwny pas ruchu. Jadące z naprzeciwka audi, chcąc uniknąć zderzenia, zjechało na pobocze i uderzyło w drzewo.

sobota, 29 kwietnia 2017 r., 19:51
Korne-Bytów. Zderzenie trzech pojazdów na K20
W sobotnie popołudnie służby interweniowały na trasie Korne-Bytów, gdzie doszło do zderzenia trzech pojazdów. Wskutek zajścia do szpitala trafiły cztery osoby. Po wykonaniu badań, okazało się, że tylko jedna z nich wymaga hospitalizacji.

piątek, 28 kwietnia 2017 r., 14:13
Więcej policyjnych kontroli i patroli, by majówka minęła spokojnie i bezpiecznie
Rozpoczynamy majówkę. Przed nami czas wyjazdów, wycieczek, spotkań z przyjaciółmi, imprez i wspólnego biesiadowania. Długi weekend dla policjantów to okres wzmożonej pracy, podejmują szereg działań służących zapewnieniu bezpieczeństwa i porządku publicznego. Zapowiadają m.in. wzmożone kontrole na drogach. Aby majówka upłynęła bez przykrych niespodzianek, warto pamiętać o kilku prostych zasadach.

czwartek, 27 kwietnia 2017 r., 16:15
Mały Klincz. Zderzenie trzech pojazdów - cztery osoby w szpitalu
W czwartkowe popołudnie służby interweniowały w Małym Klinczu, gdzie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Wskutek zajścia do szpitala trafiły aż cztery osoby, w tym dwoje dzieci i osoba starsza.