środa, 11 lipca 2018 r., 18:26
Bałachy. Ciężarowe Volvo przewróciło się na poboczu
Kierujący volvo trafił do szpitala po tym, jak chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie kierowany przez niego samochód ciężarowy przewrócił się na bok. Do zdarzenia doszło na trasie Korne-Dziemiany.

środa, 11 lipca 2018 r., 11:46
Zalane ulice i piwnice w gminie Dziemiany
We wtorkowe popołudnie strażacy aż dziesięciokrotnie interweniowali na terenie gminy Dziemiany. W związku z ulewą, która przeszła nad gminą, doszło tam bowiem do zalań ulic i piwnic.

środa, 11 lipca 2018 r., 10:50
Wilcze Błota. Quadem uderzył w drzewo - 53-latek w szpitalu
We wtorek służby ratunkowe interweniowały w Wilczych Błotach (gm. Stara Kiszewa), gdzie 53-latek jadąc quadem uderzył w drzewo. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

poniedziałek, 9 lipca 2018 r., 16:21
Babi Dół. Zderzenie dwóch samochodów ciężarowych z osobówką - nie żyje kobieta
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałkowe popołudnie na K20 w miejscowości Babi Dół. Zderzyły się tam trzy pojazdy, w tym dwa ciężarowe i osobowy citroen. Kierująca citroenem kobieta poniosła śmierć na miejscu. Pozostali dwaj kierowcy nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Droga jest zablokowana.

poniedziałek, 9 lipca 2018 r., 13:22
Jechał kradzionym motorowerem - 20-latek w rękach policji
Kara do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 20-letniemu mężczyźnie, który podejrzany jest o kradzież motoroweru. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy jak poruszał się skradzionym pojazdem.

poniedziałek, 9 lipca 2018 r., 10:41
Osówko. Wywrócił się na motocyklu i uderzył w ogrodzenie
W niedzielę służby ratunkowe interweniowały w Osówku (gm. Karsin), gdzie kierujący motocyklem wywrócił się na motocyklu, uderzając w pień drzewa i ogrodzenie.

poniedziałek, 9 lipca 2018 r., 10:20
Zderzenie dwóch motocykli na K20 - ranna 23-latka
Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w niedzielę na trasie Kościerzyna-Łubiana. Kierujący motocyklem wywrócił się, uderzając w drugi jednoślad.

poniedziałek, 9 lipca 2018 r., 09:30
Stara Kiszewa. Był pod wpływem i pędził przez teren zabudowany
Wpadł w ręce funkcjonariuszy, bo przez teren zabudowany pędził z prędkością 126 km/h. Jak się okazało, nie było to jego jedyne przewinienie. Znajdował się także w stanie nietrzeźwości. Mowa o 26-latku, którego w piątek zatrzymano w Starej Kiszewie. Nie był jednak jedynym kierowcą, który minionego weekendu wsiadł za kółko mimo iż wcześniej spożywał alkohol.

piątek, 6 lipca 2018 r., 11:18
Kościerzyna. Strażnicy ujęli sprawcę zuchwałej kradzieży w lombardzie
Kara do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 22-letniemu mieszkańcowi Kościerzyny, który w środowe popołudnie okradł kościerski lombard. Został ujęty przez strażników miejskich.

piątek, 6 lipca 2018 r., 08:54
Sąd złagodził karę ws. eksplozji w Dziemianach
Z pięciu do trzech lat okresu próby Sąd Okręgowy w Gdańsku złagodził karę dla Tomasza L., który odpowiadał za eksplozję w Dziemianach, do której doszło przed trzema laty w magazynie z materiałami pirotechnicznymi. W pozostałej części wyrok został utrzymany w mocy.