środa, 30 sierpnia 2017 r., 09:31
Kościerzyna. Golf uderzył w audi - dwie osoby w szpitalu
We wtorkowe przedpołudnie służby interweniowały na ulicy Klasztornej w Kościerzynie, gdzie kierujący golfem najechał na tył audi. Wskutek zdarzenia dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala.

wtorek, 29 sierpnia 2017 r., 21:28
Tragedia w Nowej Karczmie. Spłonął 91-letni mężczyzna
We wtorkowy wieczór w Nowej Karczmie doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Podczas rozpalania ognia, 91-latek dolał do pieca łatwopalnej cieczy, w wyniku czego ogień zajął ubrania mężczyzny. Niestety mężczyzny nie udało się go uratować.

poniedziałek, 28 sierpnia 2017 r., 09:22
Audi wymusiło pierwszeństwo na renault - 18-latka straciła prawo jazdy
Utratą prawa jazdy dla 18-letniej kierującej audi zakończyło się niedzielne zdarzenie, do którego doszło w Nowej Kiszewie na skrzyżowaniu z drogą w kierunku miejscowości Dębogóry. Audi wymusiło tam pierwszeństwo przejazdu na renault.

sobota, 26 sierpnia 2017 r., 13:43
Mały Klincz. Wypadek na skrzyżowaniu - sześć osób w szpitalu
W sobotnie przedpołudnie służby interweniowały na skrzyżowaniu w Małym Klinczu. Doszło tam do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych. Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano sześć osób.

piątek, 25 sierpnia 2017 r., 13:40
Pierwsze pilarki już w rękach ochotników
Pierwsze pilarki i osprzęt do pił spalinowych trafił już do ochotników z województwa pomorskiego. W niedługim czasie w nowy sprzęt wyposażone zostaną kolejne jednostki. Łącznie do druhów trafi ponad 70 pilarek.

czwartek, 24 sierpnia 2017 r., 10:40
Wypadek na trasie Góra-Koźmin - jedna osoba w szpitalu
W środę wieczorem doszło do wypadku na trasie Góra-Koźmin. Osobówka zderzyła się z samochodem ciężarowym. Wskutek tego jedną osobę przewieziono do szpitala.

czwartek, 24 sierpnia 2017 r., 10:31
Kościerzyna. Motocyklista trafił do szpitala po zderzeniu z osobówką
W środowy wieczór doszło do wypadku na w Kościerzynie. Samochód osobowy zderzył się tam z motocyklem. Mężczyzna kierujący jednośladem trafił z ogólnymi potłuczeniami ciała do szpitala.

środa, 23 sierpnia 2017 r., 11:34
Drużyna Jareks Grabowo straciła w pożarze budynek szatni i całe wyposażenie
We wtorkowe popołudnie pożar doszczętnie zniszczył budynek szatni i sanitariatów, należący do drużyny Jareks Grabowo. Zespół piłkarski stracił zaplecze i całe wyposażenie boiska.

wtorek, 22 sierpnia 2017 r., 15:51
IMGW ostrzega przed intensywnymi opadami
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed intensywnymi opadami deszczu, które we wtorkowe popołudnie i wieczór mają wystąpić na Pomorzu. Lokalnie opady mają wynieść do 50 mm.

wtorek, 22 sierpnia 2017 r., 10:46
Nawałnica zabrała im wszystko - strażacy z poświęceniem ruszyli na ratunek. "To cisi bohaterowie"
Około 700 interwencji, ponad 2.000 zaangażowanych w działania strażaków, dziesięciodniowa walka z usuwaniem skutków nawałnicy, zniszczony sprzęt, umundurowanie, wyeksploatowane samochody - tak w wielkim skrócie można podsumować działania straży pożarnej po nocy z 11 na 12 sierpnia. Ratowali życie, zdrowie i mienie, nie szczędząc sił i czasu. - To cisi bohaterowie. Dzielni są ci nasi strażacy - podkreślają mieszkańcy. - Gdyby ktoś wcześniej powiedział mi, że taki kataklizm będzie miał miejsce i że ludzie będą potrafili aż tyle dać z siebie, to bym nie uwierzył. Nigdy wcześniej nie widziałem w ludziach takiego zapału do pracy - zaznacza komendant PSP Tomasz Klinkosz.