poniedziałek, 5 listopada 2018 r., 12:38
Policja podsumowuje akcję Znicz
W niedzielne popołudnie oficjalnie zakończyła się policyjna akcja ZNICZ 2018. Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego na głównych ciągach komunikacyjnych oraz w rejonach nekropolii całego powiatu. Tegoroczny świąteczny weekend był jednym z bezpieczniejszych w ciągu kilku ostatnich lat. Nie odnotowano większych zakłóceń ruchu ani poważniejszych zdarzeń drogowych. Dodatkowo policjanci w pobliżu cmentarzy wręczali mieszkańcom paski odblaskowe przekazane przez Instytut Pamięci Narodowej.

poniedziałek, 5 listopada 2018 r., 10:12
31-letni Ukrainiec skazany za jazdę w stanie nietrzeźwości
Zakaz prowadzenia pojazdów na okres trzech lat, kara grzywny w wysokości 2.000 zł oraz 5.000 zł świadczenia na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej - taki wyrok usłyszał 31-letni obywatel Ukrainy, którego w czwartek, dzięki trzem młodym mieszkańcom powiatu bytowskiego, w stanie nietrzeźwości zatrzymano na kościerskiej stacji paliw.

poniedziałek, 5 listopada 2018 r., 10:01
Kościerzyna. Wypadek na skrzyżowaniu - dwie osoby w szpitalu
Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowe popołudnie na skrzyżowaniu ulic Chojnickiej i 8 Marca. Kierujący toyotą wymusił tam pierwszeństwo przejazdu na golfie.

poniedziałek, 5 listopada 2018 r., 09:55
Korne. Audi zderzyło się z renault - poszkodowany stracił prawo jazdy, bo był pijany
W sobotnie popołudnie służby interweniowały w Kornem, gdzie na skrzyżowaniu drogi krajowej z wojewódzkiej doszło do bocznego zderzenia audi z renault. Jak się okazało, poszkodowany 47-letni kierujący renault znajdował się w stanie nietrzeźwości. Stracił uprawnienia do kierowania niemalże na wszystkich kategorii.

niedziela, 4 listopada 2018 r., 14:18
Nowa Karczma. Audi rozbiło się na drzewie - dwie osoby w szpitalu
Dwóch mężczyzn trafiło do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w niedzielne popołudnie na trasie Lubieszyn-Nowa Karczma. Kierujący audi wypadł tam z trasy i uderzył w przydrożne drzewo. Odmówił badania alkomatem celem ustalenia stanu trzeźwości.

piątek, 2 listopada 2018 r., 09:56
Trzech młodych mężczyzn udaremniło dalszą jazdę pijanemu 31-latkowi
Wysiadł z samochodu i szedł chwiejnym krokiem. Zauważyło to trzech młodych mężczyzn, którzy nie tylko zabrali 31-letniemu obywatelowi Ukrainy kluczyki od pojazdu, ale też powiadomili o tym zajściu policję. Jak się okazało, 31-latek wydmuchał około 1,8 promila alkoholu.

środa, 31 października 2018 r., 09:13
Trwa akcja Znicz - policjanci apelują o ostrożność
W związku z obchodami Dnia Wszystkich Świętych policjanci prowadzą coroczną akcję Znicz. Kierowcy mogą spodziewać się kontroli prędkości i trzeźwości. Mundurowi zwracać będą uwagę także na stan techniczny samochodów i sposób przewożenia dzieci, a także czy kierowca i jego pasażerowie mają zapięte pasy bezpieczeństwa.

środa, 31 października 2018 r., 09:07
Mały Klincz. Zderzenie nissana z audi na skrzyżowaniu
Wtorkowym późnym popołudniem służby interweniowały w Małym Klinczu, gdzie na skrzyżowaniu doszło do zderzenie dwóch pojazdów. W wyniku tegoż wypadku do szpitala przetransportowano trzy osoby.

wtorek, 30 października 2018 r., 12:33
Wieżyca. Wypadek z udziałem czterech pojazdów
Jedna osoba została poszkodowana w wyniku zdarzenia, do którego doszło na K20 w rejonie zjazdu do Wieżycy we wtorkowe przedpołudnie. Najpierw do rowu wpadło polo, a następnie opel zderzył się z oplem i uderzył w renault.

wtorek, 30 października 2018 r., 10:17
Lipusz. Zderzenie MAN-a z ciężarowym Volvo
Na szczęście bez osób rannych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło we wtorkowy poranek na trasie Korne-Lipusz. MAN zderzył się tam z ciężarowym volvo. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin.