środa, 22 marca 2017 r., 14:58
Grabowo - Puc. Zderzenie audi z alfą romeo
W środowe popołudnie służby ratunkowe interweniowały na trasie Grabowo Kościerskie - Puc. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

środa, 22 marca 2017 r., 14:35
Kościerzyna. Mercedesem w audi - trzy osoby w szpitalu
Trzy osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe popołudnie ma trasie Kościerzyna - Nowy Klincz. Mercedes uderzył tam w audi.

wtorek, 21 marca 2017 r., 09:52
Kalisz. Pożar w stajni
W poniedziałkowe popołudnie strażacy interweniowali przy pożarze w Kaliszu. W tamtejszej stajni zapaliła się drewniana szafka, która znajdowała się w bliskich sąsiedztwie pieca. Kilka godzin wcześniej strażacy gasili pożar w kotłowni w Dziemianach.

poniedziałek, 20 marca 2017 r., 11:38
Ponad sto mandatów i trzy zatrzymane prawa jazdy
Trzy zatrzymane prawa jazdy za przekroczenie prędkości i ponad sto mandatów karnych - to bilans policyjnej akcji, którą kościerscy funkcjonariusze prowadzili od środy do piątku. Podczas trzydniowej akcji mundurowi poddali także badaniu na zwartość alkoholu w organizmie ponad 250 kierujących.

piątek, 17 marca 2017 r., 12:07
Skorzewo. Chciał wypróbować motocykl przed zakupem - trafił do szpitala
21-latek został poszkodowany wskutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowy wieczór w Skorzewie. Jadąc motocyklem, stracił nad nimi panowanie, w następstwie czego przewrócił się.

wtorek, 14 marca 2017 r., 09:44
Chrósty. 62-latek stracił prawo jazdy - wydmuchał ponad promil alkoholu
W poniedziałkowy wieczór policjanci udaremnili dalszą jazdę nietrzeźwemu kierującemu. Tym samym 62-letni mieszkaniec gminy Liniewo musi pożegnać się z prawem jazdy.

poniedziałek, 13 marca 2017 r., 14:01
Wpłaciła zaliczkę. Telefonu nie otrzymała
Pod koniec stycznia przez internet zamówiła telefon komórkowy. Wpłaciła zaliczkę. Telefonu do tej pory nie otrzymała. To już kolejne zawiadomienie dotyczące oszustwa internetowego, które w ostatnich miesiącach odnotowali kościerscy policjanci. Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o rozwagę podczas zawierania internetowych transakcji.

poniedziałek, 13 marca 2017 r., 10:21
Kościerzyna. Płonęły kosze na śmieci. Sprawców podpaleń szuka policja
W nocy z czwartku na piątek kościerscy strażacy aż trzykrotnie interweniowali przy płonących śmietnikach w okolicy ulicy Klasztornej w Kościerzynie. Teraz sprawców serii podpaleń szuka policja.

poniedziałek, 13 marca 2017 r., 09:58
26-latka bez uprawnień, 27-latek na podwójnym gazie
Nietrzeźwemu kierującemu oraz kobiecie, której przed dwoma laty zatrzymano uprawnienia do kierowania dalszą jazdę udaremnili funkcjonariusze w miniony weekend. Do obu zatrzymań doszło w Kościerzynie.

poniedziałek, 13 marca 2017 r., 09:51
Prowadził bez prawa jazdy. O mały włos nie spowodował wypadku
O mały włos nie spowodował wypadku. A jak się okazało, 33-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego w ogóle nie powinien siadać za kierownicą pojazdu. Od dziesięciu lat nie posiada bowiem uprawnień do kierowania samochodem.