poniedziałek, 13 marca 2017 r., 09:51
Prowadził bez prawa jazdy. O mały włos nie spowodował wypadku
O mały włos nie spowodował wypadku. A jak się okazało, 33-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego w ogóle nie powinien siadać za kierownicą pojazdu. Od dziesięciu lat nie posiada bowiem uprawnień do kierowania samochodem.

piątek, 10 marca 2017 r., 09:37
Kościerzyna. Pożar piwnicy w budynku jednorodzinnym
W nocy z czwartku na piątek cztery zastępy straży pożarnej walczyły z pożarem, do którego doszło w piwnicy domu jednorodzinnego w Kościerzynie. Dzięki natychmiastowym i sprawnym działaniom udało się szybko opanować pożar, a tym samym ograniczyć straty.

piątek, 10 marca 2017 r., 08:17
Kierowca VW Polo zaparkował na ścieżce rowerowej - samochód odholowali policjanci
Mandat karny za nieprawidłowe parkowanie oraz koszty związane z odholowaniem pojazdu poniesie właściciel VW Polo, który stał zaparkowany na całej szerokości ścieżki rowerowej w Kościerzynie.

piątek, 10 marca 2017 r., 05:50
Grabowo. Osobówka uderzyła w drzewo i stanęła w płomieniach - nie żyje 30-latek
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek nad ranem w Grabowie Kościerskim. Kierujący samochodem osobowym mężczyzna zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Kierowane przez niego BMW stanęło w płomieniach. 30-latek poniósł śmierć na miejscu.

czwartek, 9 marca 2017 r., 12:53
Dziemiany. Wymusił pierwszeństwo - trafił do szpitala
Najpewniej wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez 77-letniego kierującego oplem było przyczyną wypadku, do którego doszło w czwartkowe przedpołudnie. W Dziemianach zderzyły się dwa pojazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala.

czwartek, 9 marca 2017 r., 10:02
Dziemiany. Pijany i bez uprawnień 34-latek kierował VW Golfem
Za jazdę w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień odpowie 34-letni mieszkaniec gminy Dziemiany, którego w środowe popołudnie zatrzymali funkcjonariusze. Mężczyzna wydmuchał ponad 2,5 promila alkoholu.

środa, 8 marca 2017 r., 09:36
Tymczasowy areszt dla 26-latka, u którego w mieszkaniu znaleziono narkotyki
Na trzy miesiące do aresztu trafi 26-letni mieszkaniec Kościerzyny, u którego w mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli ponad pół kilograma marihuany oraz 200 gramów amfetaminy. Do zatrzymania mężczyzny doszło w poniedziałek.

wtorek, 7 marca 2017 r., 10:19
Pół kilograma marihuany i 200 gramów amfetaminy w mieszkaniu 26-latka
Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 26-letniemu mieszkańcowi Kościerzyny, u którego w mieszkaniu policjanci znaleźli znaczną ilość narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań. We wtorek zostanie przesłuchany i usłyszy zarzut.

poniedziałek, 6 marca 2017 r., 09:24
Kobyle - Góra. BMW rozbiło się na drzewie - trzy osoby w szpitalu
Trzej młodzi mężczyźni, w tym jeden w stanie nieprzytomnym, zostali przetransportowani do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w niedzielne przedpołudnie na trasie Kobyle - Góra (gm. Stara Kiszewa). BMW wypadło tam z trasy i uderzyło w drzewo.

poniedziałek, 6 marca 2017 r., 09:23
Kościerzyna. Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych
W niedzielny wieczór służby ratunkowe interweniowały na ulicy Drogowców w Kościerzynie. Przeprowadzającą przez przejście dla pieszych 55-latkę potrącił kierujący skodą. Kobieta trafiła do szpitala.