piątek, 30 sierpnia 2019 r., 21:04
Spowodował wypadek - nie miał uprawnień. Wydmuchał ponad 3 promile
Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia do szpitala w Gdańsku przetransportowano pasażera audi, którego kierujący stracił panowanie nad pojazdem i dachował. 23-letni mężczyzna, który siedział za kierownicą pojazdu, nie tylko nie posiadał uprawnień do kierowania, ale był też kompletnie pijany.

piątek, 30 sierpnia 2019 r., 09:36
Kościerska Huta. 58-letnia rowerzystka potrącona przez ciężarówkę
W czwartkowe południe służby ratunkowe interweniowały w Kościerskiej Hucie. Doszło tam do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i rowerzystki. 58-latka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

czwartek, 29 sierpnia 2019 r., 09:35
Włamał się do audi i ukradł sprzęt budowlany - 42-latek zatrzymany
Kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności grozi 42-latkowi, który włamał się zaparkowanego na terenie miasta audi i ukradł z niego sprzęt budowlany. Mężczyzna wpadł w ręce kościerskich funkcjonariuszy tuz po swoim przestępczym procederze.

czwartek, 29 sierpnia 2019 r., 09:19
Grabowska Huta. "Czołówka" renault z sharanem - 86-latkowi zatrzymano prawo jazdy
25-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego została przetransportowana do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowy wieczór w Grabowskiej Hucie. 86-latek kierujący renault zjechał tam na przeciwny pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z sharanem.

środa, 28 sierpnia 2019 r., 09:04
Dwa wypadki z udziałem motocyklistów
Do dwóch wypadków z udziałem motocyklistów doszło we wtorek na drogach powiatu kościerskiego. Na trasie Szwedzki Ostrów - Płocice wskutek wywrócenia się, 37-letni motocyklista w ciężkim stanie został przetransportowany LPR do szpitala w Gdańsku. W Kaliskach Kościerskich ranna została 25-letnia motocyklistka.

środa, 28 sierpnia 2019 r., 08:52
Jest ostrzeżenie II stopnia przed upałem i burzami
Najbliższa doba w północnej i środkowej Polsce ma upłynąć pod znakiem upałów oraz burz. W związku z prognozowanymi wysokimi temperaturami wydano ostrzeżenie II stopnia przed upałami oraz II stopnia przed burzami gradem.

poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r., 11:32
W Rybakach włamywacz połasił się na piwo, w Borsku na wyposażenie BMW
W miniony weekend na terenie powiatu kościerskiego doszło do dwóch włamań. W Rybakach włamywacz ukradł cztery piwa, w Borsku wyposażenie BMW. Sprawcy obu włamań są poszukiwani przez stróżów prawa.

poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r., 10:19
Szatarpy. Czołowe zderzenie porsche z sharanem - w akcji LPR
Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala, w tym jedna śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, wskutek zdarzenia do którego doszło w sobotnie popołudnie w Szatarpach (gm. Nowa Karczma). Kierujący porsche zjechał tam na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z VW Sharanem.

piątek, 23 sierpnia 2019 r., 16:53
16-letnia Nikola odnaleziona
Kościerscy policjanci poszukują Nikoli. W czwartkowy wieczór nastolatka wyszła z domu i do tej pory nie powróciła do domu, ani nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. Ktokolwiek posiada informacje o miejscu pobytu, 16-latki proszony jest o kontakt z policją.

piątek, 23 sierpnia 2019 r., 10:41
Kompletnie pijany i bez uprawnień spowodował wypadek - dwie osoby w szpitalu
Trafił do szpitala z urazem głowy i kończyn dolnych. 16-letniego pasażera ratowała załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. To skutek czwartkowego wypadku, który spowodował 49-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego. Pojazdem kierował bez uprawnień i mając w wydychanym powietrzu około 3,6 promila alkoholu.