środa, 12 kwietnia 2017 r., 10:33
Wygonin. Pożar w budynku mieszkalnym
W środowe przedpołudnie strażacy walczyli z pożarem, do którego doszło w Wygoninie w parterowym budynku mieszkalnym. Ogień pojawił się tam w kotłowni. Dzięki natychmiastowym i sprawnym działaniom strażaków udało się szybko opanować zagrożenie.

poniedziałek, 10 kwietnia 2017 r., 10:20
Pili razem alkohol. Pasażer zadzwonił na policję. 28-latek stracił prawo jazdy
Z prawem jazdy musiał pożegnać się 28-letni mieszkaniec powiatu bytowskiego, którego w weekend zatrzymali kościerscy policjanci. Mężczyzna kierując VW Golfem wydmuchał 1,5 promila alkoholu. O tym, że jest nietrzeźwy funkcjonariuszy zawiadomił pasażer pojazdu.

poniedziałek, 10 kwietnia 2017 r., 09:24
Myślał, że ukradli mu BMW. Tymczasem auto odholowali policjanci
21-latek przyszedł na komendę, by zgłosić kradzież swojego BMW. Okazało się, że samochód został odholowany przez policjantów, bo mężczyzna zaparkował pojazd na miejscu dla osób niepełnosprawnych. Komendę opuścił więc z mandatem w wysokości 800 zł. Poniesie też koszty odholowania pojazdu.

piątek, 7 kwietnia 2017 r., 11:27
Mały Klincz. Wypadek na skrzyżowaniu
Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowe przedpołudnie na skrzyżowaniu w Małym Klinczu. Audi A6 najechało tam na tył mercedesa.

czwartek, 6 kwietnia 2017 r., 09:46
Gm. Stara Kiszewa. 50-latek zginął pod kołami ciągnika
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środowe popołudnie na terenie jednego z gospodarstw w gminie Stara Kiszewa. Podczas próby uruchomienia ciągnika, mężczyzna wpadł pod koła pojazdu. Zginął na miejscu.

środa, 5 kwietnia 2017 r., 11:20
42-letni napastnik z zarzutami po ataku w szpitalu
Zarzuty uszkodzenia ciała oraz kierowania gróźb wobec funkcjonariuszy policji usłyszał 42-letni obywatel Szwecji, który w poniedziałkowe popołudnie zaatakował dwie przypadkowe osoby w kościerskim szpitalu.

wtorek, 4 kwietnia 2017 r., 15:06
39-letni kościerski bokser i 25-latek zatrzymani pod zarzutem sutenerstwa
We wtorkowy poranek funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku pod zarzutem sutenerstwa zatrzymali dwóch mieszkańców Kościerzyny - 25-latka i 39-latka. Obaj mieli zajmować się pobieraniem opłat i tzw. ochroną prostytutek na terenie powiatów kościerskiego i kartuskiego. Wobec 39-latka prokuratura skierowała wniosek do sądu o tymczasowy areszt.

poniedziałek, 3 kwietnia 2017 r., 21:35
Zaatakował 38-latka, 62-latka ranił nożem - obywatel Szwecji zatrzymany po ataku w szpitalu
Zdarzenie miało miejsce w poniedziałkowe popołudnie na terenie kościerskiego szpitala. 42-letni obywatel Szwecji mieszkający na terenie powiatu kościerskiego najpierw twardym, metalowym narzędziem zaatakował 38-letniegp pacjenta. Później nożem ranił 62-latka. Mężczyzna został zatrzymany. Obecnie trwają czynności wyjaśniające.

poniedziałek, 3 kwietnia 2017 r., 10:13
Stara Kiszewa. Spowodował wypadek. Wydmuchał blisko 4 promile alkoholu!
Wymusił pierwszeństwo przejazdu, doprowadzając tym samym do zderzenia z VW Golfem. Trafił do szpitala. to jednak nie jedyne konsekwencje spowodowania wypadku przez 38-letniego kierującego VW Polo. Mężczyzna odpowie też za jazdę w stanie nietrzeźwości. Alkotest w jego przypadku wskazał aż blisko 4 promile alkoholu!

poniedziałek, 3 kwietnia 2017 r., 10:07
Kościerzyna. 11-latek potrącony na przejściu dla pieszych
11-letni chłopiec trafił do szpitala po tym, jak został potrącony przez samochód. Do zdarzenia doszło w niedzielę tuż po godzinie 17. na przejściu dla pieszych na ulicy Skłodowskiej w Kościerzynie w rejonie szkoły.