środa, 14 czerwca 2017 r., 15:11
Skorzewo. Audi uderzyło w Alfę Romeo - kobieta w ciąży i trójka dzieci w szpitalu
Troje dzieci i kobieta w ciąży trafili do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w środowe popołudnie na drodze wojewódzkiej w Skorzewie. Kierujący audi uderzył tam w tył Alfy Romeo.

wtorek, 13 czerwca 2017 r., 11:41
Raduń. Scania uderzyła w fiata - fiat w iveco
Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się poniedziałkowe zdarzenie, do którego doszło na trasie Raduń-Dziemiany. Kierujący scanią najechał tam na tył osobówki, którą siłą odrzutu wyrzuciło na przeciwny pas ruchu wprost pod Iveco.

wtorek, 13 czerwca 2017 r., 11:20
Lubań. Seatem rozbił się na drzewie - sam pojechał do szpitala
Rozbił samochód na drzewie. Doznał obrażeń. Do szpitala zawiozła go żona. Badanie alkomatem wykazało, że 54-letni mężczyzna znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Zatrzymano mu prawo jazdy. O jego losie zadecyduje prowadzone postępowanie.

wtorek, 13 czerwca 2017 r., 11:10
We dwóch na rowerze - 13-latek w szpitalu
Z obrażeniami ciała do szpitala trafił 13-letni mieszkaniec Kościerzyny, który przewrócił się na rowerze. Jednośladem podróżował wraz z 12-letnim kolegą.

wtorek, 13 czerwca 2017 r., 10:47
Włamał się do altany i ukradł rower - 32-latek zatrzymany
Nawet kara 10 lat pozbawienia wolności grozi 32-latkowi, który usłyszał zarzut włamania z kradzieżą. Mężczyzna miał włamać się do altany na terenie Starej Kiszewy, skąd dokonał zaboru roweru.

poniedziałek, 12 czerwca 2017 r., 19:46
41-latek wywrócił się na motocyklu - trafił do szpitala
Ze złamanym obojczykiem do szpitala trafił 41-letni mężczyzna, który wywrócił się na motocyklu. Do zdarzenia doszło w niedzielne przedpołudnie w Kościerzynie-Wybudowanie.

poniedziałek, 12 czerwca 2017 r., 13:39
Dwaj 19-latkowie z zarzutami za uszkodzenie pojazdów
Zarzut zniszczenia mienia usłyszeli dwaj 19-latkowie, którzy są podejrzani o uszkodzenie pojazdów zaparkowanych przy ulicy Mickiewicza w Kościerzynie. Do zatrzymania wandali przyczynił się miejski monitoring.

poniedziałek, 12 czerwca 2017 r., 13:12
Kościerzyna. Zderzenie dwóch audi na Szopińskiego
W piątkowy wieczór służby interweniowały na ulicy Szopińskiego w Kościerzynie, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierujący Audi A4 najechał na tył Audi A6. Do szpitala przetransportowano pasażera Audi A4.

poniedziałek, 12 czerwca 2017 r., 09:41
Dwa razy na podwójnym gazie i podwójnym zakazie
Podczas wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Mowa o 23-latku, który mimo iż posiada dwa czynne zakazy prowadzenia pojazdów, w sobotni wieczór wsiadł za kółko i to będąc pijanym - wydmuchał ponad dwa promile alkoholu! Mimo to dalej nie zrażał się zakazami. Dwie godziny później wpadł, jak prowadził ciągnik! Tym razem trafił do policyjnej izby zatrzymań.

poniedziałek, 12 czerwca 2017 r., 09:26
Mały Klincz. Kierująca seatem wymusiła pierwszeństwo na fordzie - trzy osoby w szpitalu
Trzy osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotnie popołudnie na skrzyżowaniu w Małym Klinczu. Kierująca seatem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusiła pierwszeństwo na jadącym droga główną fordzie.