wczoraj, 10:58
Przewoził ćwierć kilograma marihuany i amfetaminy. W mieszkaniu miał więcej
Wpadł podczas kontroli drogowej. Nie tylko prowadził pojazd pod wpływem środków odurzających, ale w samochodzie przewoził ćwierć kilograma marihuany i amfetaminy. Dodatkowo w mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli kolejne porcje amfetaminy i tabletki ecstasy. 26-latek odpowie więc nie tylko za kierowanie pod wpływem narkotyków, ale także za posiadanie znacznej ilości środków odurzających.

środa, 22 lutego 2017 r., 09:23
Dźgnął nożem konkubinę. Po wyjściu z aresztu, znów groził śmiercią
Kilkumiesięczny areszt i proces ws. usiłowania zabójstwa konkubiny, niewiele nauczyły 66-latka, który po decyzji sądu o uchyleniu mu tymczasowego aresztu, ponownie groził pozbawieniem życia innej osobie. Mieszkaniec powiatu kościerskiego po dwóch miesiącach pobytu na wolności, znów trafił więc za więzienne kraty.

wtorek, 21 lutego 2017 r., 11:18
Kościerzyna. 30-latek odpowie za kradzież telefonu
W niedzielny poranek kościerscy kryminalni zatrzymali podejrzanego o kradzież telefonu komórkowego 30-letniego mężczyzna. Mieszkaniec Kościerzyny przyznał się do zarzucanego mu czynu. Za swój czyn niedługo odpowie przed sądem.

wtorek, 21 lutego 2017 r., 11:12
Kościerzyna. Upojony alkoholem 36-latek szalał na Rynku
Nietypową interwencję odnotowali w nocy z poniedziałku na wtorek kościerscy funkcjonariusze. 36-latek upojony alkoholem, biegał po Rynku w Kościerzynie bez koszulki i zatrzymywał pojazdy. Podczas interwencji policjantów zachowywał się wobec nich w sposób agresywny. Dla własnego bezpieczeństwa został osadzony w policyjnej izbie zatrzymań do wytrzeźwienia.

poniedziałek, 20 lutego 2017 r., 09:16
Stracili prawo jazdy - za jazdę w stanie nietrzeźwości i pod wpływem środków odurzających
Dwóch kierowców musiało się pożegnać z prawem jazdy w miniony weekend. 35-letni mieszkaniec gminy Liniewo kierował pojazdem mając w organizmie ponad dwa promile alkoholu, z kolei 25-letni mieszkaniec powiatu chojnickiego prowadził samochód pod wpływem środków odurzających.

poniedziałek, 20 lutego 2017 r., 08:59
Liniewo. 49-latek spadł z drabiny podczas pracy. Był nietrzeźwy
Do zdarzenia doszło na terenie zakładu pracy w Liniewie. Mężczyzna podczas wykonywania pracy, spadł z drabiny z wysokości około czterech metrów. Nie odniósł poważniejszych obrażeń, ale jak wykazało badanie na zawartość alkoholu w organizmie, 49-latek znajdował się w stanie nietrzeźwości.

poniedziałek, 20 lutego 2017 r., 08:51
Łubiana. Paleta z porcelaną spadła na 28-latka
W piątek wieczorem służby ratunkowe interweniowały na terenie jednej z firm w Łubianie, gdzie doszło do wypadku podczas pracy. Na 28-letniego mężczyznę spadła paleta wyładowana porcelaną. Mieszkaniec naszego powiatu między innymi z urazem nogi i kręgosłupa trafił do szpitala.

czwartek, 16 lutego 2017 r., 10:51
Był odurzony narkotykami. Prowadził samochód, choć nie miał prawa jazdy
33-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających i bez uprawnień oraz posiadanie narkotyków. Został zatrzymany przez kościerskich funkcjonariuszy w środę, w Kaliskach.

wtorek, 14 lutego 2017 r., 16:50
Wypadek na trasie Kościerzyna-Łubiana. Cztery osoby w szpitalu
Cztery osoby trafiły do szpitala na skutek wypadku, do którego doszło we wtorkowe popołudnie. Na odcinku Kościerzyna - Łubiana na drodze krajowej nr 20 zderzyły się trzy samochody osobowe. Droga jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach.

poniedziałek, 13 lutego 2017 r., 12:10
Dwaj 20-latkowie zatrzymani za pobicie 16-latka
Do trzech lat pozbawienia wolności grozi dwóm 20-letnim mężczyznom, którzy zostali zatrzymani przez kościerskich funkcjonariuszy pod zarzutem pobicia 16-letniego mieszkańca gminy Liniewo. Nastolatek został zaatakowany, gdy szedł chodnikiem.