środa, 4 maja 2016 r., 11:24
Kościerzyna. 24-latek jechał na "podwójnym gazie"
Stracił prawo jazdy, a niedługo stanie też przed sądem, gdzie odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Mowa o 24-letnim mężczyźnie, który kierował oplem mając w organizmie 1,5 promila alkoholu.

środa, 4 maja 2016 r., 10:40
Kościerzyna - Korne. VW Passat uderzył w toyotę
69-letni mężczyzna trafił do szpitala na skutek zdarzenia, do którego doszło we wtorkowe popołudnie na trasie Kościerzyna - Korne. Kierujący VW Passatem najechał na tył poprzedzającej go toyoty.

środa, 4 maja 2016 r., 10:35
Pijany rowerzysta uderzył w samochód - z rozbitą głową trafił do szpitala
Pobytem w szpitalu zakończyła się dla 48-letniego mężczyzny przejażdżka na rowerze w stanie nietrzeźwości. Uderzył w zaparkowane audi, a głową rozbił szybę, w wyniku czego stracił przytomność. Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek.

poniedziałek, 2 maja 2016 r., 10:04
Przewozili papierosy bez akcyzy - dwóch Ukraińców i mieszkaniec powiatu kościerskiego w rękach policji
Dwóch obywateli Ukrainy i mieszkaniec powiatu kościerskiego odpowiedzą za posiadanie narkotyków i papierosów bez polskich znaków akcyzy. Trzej młodzi mężczyźni wpadli w ręce kościerskich funkcjonariuszy podczas rutynowej kontroli drogowej.

poniedziałek, 2 maja 2016 r., 09:52
Dwóch nietrzeźwych kierujących w rękach policji
W miniony weekend policjanci udaremnili dalszą jazdę dwóm nietrzeźwym kierującym. Pierwszego z nich funkcjonariusze zatrzymali w sobotnie południe w Skrzydłowie, kolejny zaś wpadł w ręce mundurowych 1 maja w nocy w Cisewiu.

poniedziałek, 2 maja 2016 r., 09:46
Dziemiany. Ciężarówką uderzył w mazdę i odjechał. Był pijany?
W niedzielny wieczór służby ratunkowe interweniowały przy zdarzeniu drogowym w Dziemianach. Kierujący ciężarówką uderzył w mazdę, po czym odjechał. Funkcjonariusze szybko namierzyli ciężarowe volvo, za kierownicą którego siedział 63-letni obywatel Estonii. Najprawdopodobniej Estończyk był pijany. W wyniku zajścia poszkodowane zostały dwie osoby.

poniedziałek, 2 maja 2016 r., 07:57
Szumleś Szlachecki. Seat wbił się w drzewo - trzy osoby w szpitalu
Trzech młodych mężczyzn zostało przetransportowanych do szpitala po tym, jak kierowany przez jednego z nich seat wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Do wypadku doszło wczesnym rankiem na trasie Szumleś Szlachecki - Nowa Karczma.

piątek, 29 kwietnia 2016 r., 15:50
26-latek zatrzymany z dopalaczami i narkotykami
Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 26-letniemu mieszkańcowi powiatu kościerskiego, u którego w mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli znaczne ilości marihuany, amfetaminy, dopalaczy i tabletki ekstazy. Śledczy wnieśli o zastosowanie wobec 26-latka tymczasowego aresztu. Sąd w piątek przychylił się do wniosku.

czwartek, 28 kwietnia 2016 r., 15:26
Został zatrzymany po policyjnym pościgu - dzień później trafił na OIOM, gdzie zmarł
Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci 29-letniego mieszkańca Kościerzyny. W ubiegłym tygodniu został on zatrzymany przez kościerskich mundurowych po pościgu. Mając 2,5 promila alkoholu prowadził pojazd, a podczas ucieczki przed policyjnym patrolem, skasował znak drogowy i uderzył w inny samochód. Dzień po opuszczeniu komendy trafił do szpitala, gdzie po kilku dniach zmarł.

czwartek, 28 kwietnia 2016 r., 10:48
Mniszek. 35-latek śmiertelnie porażony prądem
Do tragicznego w skutkach wypadku przy pracy doszło w czwartkowy poranek w miejscowości Mniszek (gm. Karsin). 35-letni mężczyzna podczas prac przy transformatorze został porażony prądem. Mimo reanimacji 35-latek nie odzyskał funkcji życiowych. Na miejscu zdarzenia wciąż trwają czynności wyjaśniające okoliczności wypadku.