wczoraj, 13:29
Kościerzyna. Pobił narzeczoną - okazało się, że był poszukiwany pięcioma listami gończymi
Pobił swoją narzeczoną, o czym ta powiadomiła policję. Okazało się, że amator przemocy wobec kobiet był tez poszukiwany aż pięcioma listami gończymi. 28-letni mieszkaniec Gdańska trafił do aresztu.

wczoraj, 11:41
Zamek Kiszewski. Mercedes uderzył w citroena podczas wyprzedzania
Wizytą w szpitalu i zatrzymaniem prawo jazdy zakończyło się niedzielne zderzenie drogowego, dla 30-letniej mieszkanki powiatu starogardzkiego. Podczas manewru wyprzedzania mercedes, którym kierowała, zderzył się bocznie z jadącym naprzeciwka citroenem.

piątek, 27 listopada 2015 r., 14:39
Karambol w centrum Kościerzyny. Jedna osoba trafiła do szpitala
Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w centrum miasta. Na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Szopińskiego zderzyło się pięć samochodów. Do zdarzenia doszło w piątek przed południem.

czwartek, 26 listopada 2015 r., 13:58
Konarzyny. Małżeństwo podtruło się tlenkiem węgla
63-latek przewrócił się. Jego 55-letnia żona wezwała pogotowie. Okazało się, że mało brakowało a mogło dojść do tragedii. Stężenie tlenku węgla w ich domu kilkukrotnie przewyższało dozwolone normy, a w niektórych pomieszczeniach zagrażało już życiu. Małżonkowie trafili do Instytutu Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni, gdzie poddani zostaną tlenoterapii hiperbarycznej.

poniedziałek, 23 listopada 2015 r., 10:18
Czterech amatorów jazdy na podwójnym gazie zatrzymanych
Aż czterech kierowców, którzy wsiedli za kierownicę mimo iż wcześniej spożywali alkohol zatrzymali w miniony weekend kościerscy policjanci. Dwaj zatrzymani odpowiedzą za wykroczenie, gdyż poziom alkoholu wydychanym powietrzu nie przekroczył w ich przypadku pół promila. Pozostali dwaj kierowcy wydmuchali po 1,5 promila.

piątek, 20 listopada 2015 r., 14:47
Mieszkanka Kościerzyny padła ofiarą oszustów "na wnuczka"
Jej wnuczek miał spowodować wypadek za granicą. Aby nie poszedł do więzienia, babcia miała przekazać "policjantom" 20.000 zł. Tak zrobiła. Tym samym mieszkanka Kościerzyny padła ofiarą oszustów. Jak informuje kościerska policja, w ostatnich dwóch miesiącach odnotowano kilkanaście prób oszustw na wnuczka. Szczęśliwie większość z seniorów, zareagowała prawidłowo i w porę zaalarmowała policję.

czwartek, 19 listopada 2015 r., 15:28
Kościerzyna. Zderzenie trzech pojazdów
Jedna osoba została poszkodowana w wyniku zdarzenia, do którego doszło w czwartkowy poranek w obrębie skrzyżowania ulic Przemysłowej i Wita Stwosza w Kościerzynie. Zderzyły się tam dwa samochody dostawcze i osobówka.

czwartek, 19 listopada 2015 r., 12:18
Płocice. Mężczyzna podtruł się gazem
Szczęśliwie bez poważniejszych konsekwencji dla 60-latka zakończyło się środowe zdarzenie w Płocicach. Mężczyzna mieszkający w przyczepie kempingowej podtruł się tam gazem ulatniającym się z butli gazowej.

czwartek, 19 listopada 2015 r., 10:42
Kościerzyna. 84-letni mężczyzna potrącony przez reanult
Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności zdarzenia, do którego doszło w środę na ulicy M.C. Skłodowskiej w Kościerzynie. 84-letni mężczyzna został tam potrącony na przejściu dla pieszych przez renault, którym kierował 56-latek.

środa, 18 listopada 2015 r., 10:59
Kościerzyna. 19-latek wyrwał porftel kobiecie w centrum miasta
Kara do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 19-latkowi, który na początku listopada w centrum Kościerzyny wyrwał kobiecie portfel. Mężczyzna już usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do zarzucanego mu czynu.