dzisiaj, 14:59
Skorzewo. Zderzenie dwóch pojazdów - cztery osoby w szpitalu
Aż cztery osoby, w tym dwoje dzieci odniosło obrażenia na skutek wypadku, do którego doszło w piątkowe popołudnie w Skorzewie. Na wysokości stacji paliw zderzyły się dwa samochody osobowe.

dzisiaj, 14:47
Grabowo. BMW uderzyło w drzewo i dachowało
35-letni kierujący BMW trafił do szpitala, po tym jak kierowany przez niego pojazd uderzył w drzewo i dachował. Jak wykazało badanie alkomatem mężczyzna był w stanie po użyciu alkoholu.

wtorek, 21 czerwca 2016 r., 09:52
Liniewo - Lubieszyn. Dachowała scania - ranny kierowca
46-letni mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak kierowany przez niego samochód ciężarowy zjechał na pobocze, gdzie dachował. Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 13.30 na trasie Liniewo - Lubieszyn.

poniedziałek, 20 czerwca 2016 r., 09:21
Borsk. Pijana 18-latka bez prawa jazdy oplem skasowała płot
Około dwa promile alkoholu wydmuchała 18-letnia kobieta, która mimo braku posiadania uprawnień postanowiła wsiąść za kółko opla. Kierując pojazdem wypadła z drogi i skasowała płot jednej z posesji w Borsku. Nastolatce grożą surowe sankcje karne.

poniedziałek, 20 czerwca 2016 r., 09:07
Borsk. Paralotniarz podczas lądowania spadł na drzewa
32-letni mężczyzna trafił do szpitala, po tym jak podczas lądowania paralotnią spadł na drzewa w okolicach lotniska w Borsku. Szczegółowe okoliczności wypadku bada kościerska policja. O zdarzeniu poinformowana została także Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych.

piątek, 17 czerwca 2016 r., 22:25
Strażacy interweniują przy powalonych drzewach. IMGW ostrzega
Do tej pory kościerscy strażacy kilkukrotnie usuwali skutki silnych wiatrów. Głównie interwencje dotyczyły powalonych drzew na drogach. Wiatr zaczyna tracić na sile, ale Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej radzi zachować ostrożność.

piątek, 17 czerwca 2016 r., 10:23
Nowa Karczma. 16-latka wywróciła się na rowerze - trafiła do szpitala
Do nieszczęśliwego wypadku doszło w czwartkowe popołudnie w Nowej Karczmie. Nastolatka jadąc na rowerze, przewróciła się. Z ogólnymi potłuczeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

środa, 15 czerwca 2016 r., 09:29
Liniewo. Dwóch kierowców straciło prawo jazdy
We wtorkowy poranek policjanci kościerskiej drogówki zatrzymali dwóch kierujących, którzy jak wykazało badanie alkotestem znajdowali się w stanie po użyciu alkoholu. Obaj stracili prawo jazdy.

środa, 15 czerwca 2016 r., 09:21
Kościerzyna. Zderzenie volvo z citroenem
28-letnia kobieta trafiła do szpitala, po tym jak w kierowany przez nią pojazd uderzyło jadące za nią volvo. Do zdarzenia doszło we wtorek tuż po godzinie 14. w Kościerzynie na skrzyżowaniu ulic Klasztornej i Chojnickiej.

wtorek, 14 czerwca 2016 r., 10:22
Kościerzyna. Wypadek z udziałem rowerzysty - 59-latek w szpitalu
59-letni rowerzysta trafił do szpitala, na skutek zdarzenia do którego doszło około godziny 9. na ulicy Kartuskiej w Kościerzynie. Mężczyzna zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie przewrócił się na jednośladzie.