wczoraj, 10:48
Trzech nietrzeźwych kierujących - rekordzista wydmuchał 3,5 promila!
Miniony weekend należał do spokojnych na drogach powiatu kościerskiego. W tym czasie nie doszło do żadnego wypadku, a jedynie do czterech niegroźnych kolizji. Funkcjonariusze zatrzymali za to trzech nietrzeźwych kierujących.

piątek, 26 sierpnia 2016 r., 09:12
Lipusz. 69-latka zgubiła się podczas zbierania grzybów - pomogli strażacy i policjanci
Udała się na grzyby do lasu nieopodal Lipusza. Z mężem była w kontakcie telefonicznym. W pewnym momencie kontakt ten się urwał, a 69-latka zbyt długo nie powracała z grzybobrania. Mąż zawiadomił więc służby. Po dwugodzinnych poszukiwaniach kobietę odnaleźli strażacy.

piątek, 26 sierpnia 2016 r., 09:01
Oplem wjechał w drzewo, 46-latka przewróciła się na rowerze - oboje kierujący pijani
Przy dwóch zdarzeniach drogowych interweniowały służby ratunkowe w czwartek. W Chwarzenku kierujący oplem mężczyzna uderzył w drzewo. W Kościerzynie na rondzie kobieta przewróciła się na rowerze. Oba zdarzenia łączy fakt, że oboje kierujący znajdowali się pod dość znacznym wpływem alkoholu.

czwartek, 25 sierpnia 2016 r., 09:07
Kościerzyna. Poszukiwana 39-latka wpadła w ręce policjantów
W środowe przedpołudnie kościerscy policjanci patrolujący miasto wylegitymowali kobietę. Jak się okazało 39-latka była poszukiwana listem gończym.

czwartek, 25 sierpnia 2016 r., 08:49
Wjechał audi do rowu - był nietrzeźwy
Do zdarzenia doszło w środowe popołudnie na trasie Kościerzyna - Kaliska Kościerskie. Kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Jak się okazało, 30-latek znajdował się w stanie nietrzeźwości.

wtorek, 23 sierpnia 2016 r., 13:44
Wypadek w Łubianie. Kto prowadził motocykl?
27-letnia mieszkanka Somonina ucierpiała w wypadku, do którego doszło w niedzielę w Łubianie. Z jej relacji wynika, że uderzył w nią motocykl kierowany przez nieznanego sprawcę. Tę wersję zweryfikuje policja.

wtorek, 23 sierpnia 2016 r., 11:23
Trzy osoby ranne w wypadkach na drogach powiatu
Trzy osoby ucierpiały w dwóch wypadkach, do których doszło w niedzielne popołudnie na drogach powiatu kościerskiego. Do pierwszego doszło na odcinku Lipusz-Bałachy, do drugiego, kilkadziesiąt minut później, w Kornem.

wtorek, 23 sierpnia 2016 r., 10:29
Kościerzyna. 22-latek zatrzymany z narkotykami
Amfetaminę i marihuanę znaleźli podczas kontroli drogowej funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie. Narkotyki miał przy sobie 22-letni kościerzanin.

poniedziałek, 22 sierpnia 2016 r., 10:28
Kościerzyna. Miał przy sobie kokainę i marihuanę - prowadził pod ich wpływem auto
Kościerscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca Szczecinka, który miał przy sobie 50 gramów kokainy i marihuanę. Mężczyzna będąc pod wpływem narkotyków prowadził samochód.

czwartek, 18 sierpnia 2016 r., 10:10
Wiele - Lubnia. Fiatem wjechał do rowu. Miał 2,8 promila alkoholu!
Do zdarzenia doszło w czwartek nad ranem na trasie Wiele - Lubnia. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na trasie Wiele - Lubnia z drogi wypadł fiat punto. Jak się okazało kierujący nim mężczyzna nie dość, że złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, to jeszcze był kompletnie pijany.