piątek, 29 lipca 2016 r., 18:36
Kamienna Góra. Dostawczy Mercedes wjechał w Peugeota
Szczęśliwie nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń w wyniku zdarzenia, do którego doszło w Kamiennej Górze. Zderzyły się tam dwa samochody.

piątek, 29 lipca 2016 r., 16:31
Stare Polaszki. BMW wypadło z trasy - dwie osoby w szpitalu
Kierujący oraz pasażerka BMW trafili do szpitala po tym, jak pojazd, jakim podróżowali wypadł z drogi. Do zdarzenia doszło w piątek tuż po godzinie 13. w Starych Polaszkach.

piątek, 29 lipca 2016 r., 15:27
Kłobuczyno. Poszukiwania zakończone - znaleziono ciało 25-latka
Policjanci i strażacy zakończyli poszukiwania 25-letniego mieszkańca gminy Kościerzyna. Jego ciało znaleziono w szymbarkich lasach. Wstępnie wykluczono, że do jego zgonu mogły przyczynić się osoby trzecie. Przyczynę śmierci ma wskazać sekcja zwłok.

czwartek, 28 lipca 2016 r., 18:20
Kościerzyna. Pożar w zakładzie szklarskim - dwie osoby poszkodowane
Dwie osoby zostały poszkodowane na skutek pożaru, do którego doszło w jednym z zakładów szklarskich na terenie miasta. Ogień pojawił się tam podczas prac wykonywanych przez dwóch mężczyzn.

czwartek, 28 lipca 2016 r., 09:16
Grabowo. Trzech nastolatków pobiło 19-latka
Do zdarzenia doszło w sobotę w Grabowie Kościerskim. Trzech nastolatków pobiło 19-latka. Ten z urazem głowy i ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala. Nie trwało długo jak sprawcy - dwóch 17-latków i 16-latek wpadli w ręce kościerskich kryminalnych. Usłyszeli już zarzut udziału w bójce i pobiciu. Za swój czyn odpowiedzą przed sądem.

wtorek, 26 lipca 2016 r., 09:56
50-letni mieszkaniec Orla odnaleziony!
Komenda Powiatowa Policji w Kościerzynie zakończyła poszukiwania 50-letniego Krzysztofa S. z Orla gm. Liniewo. Mężczyzna w miniony piątek ostatni raz był widziany przez rodzinę. We wtorkowe popołudnie został odnaleziony przez funkcjonariuszy.

wtorek, 26 lipca 2016 r., 09:36
Wiele. Kompletnie pijany rowerzysta wjechał w kobietę na chodniku
27-letnia mieszkanka Warszawy trafiła do szpitala, po tym jak w idącą chodnikiem wjechał w nią rowerzysta. Okazała się, że mężczyzna nie tylko nie powinien kierować rowerem, ale też znajdował się w stanie upojenia alkoholowego.

poniedziałek, 25 lipca 2016 r., 20:33
Służby postawione na nogi przez głupi żart
Kalisz. Wypadek z udziałem dwóch pojazdów, cztery osoby ranne - takie zgłoszenie odebrał dyspozytor numeru 112, który natychmiast powiadomił służby ratunkowe. Na pomoc natychmiast pospieszyła straż pożarna, załogi ratownictwa medycznego oraz policja. Okazało się, że nie ma komu pomagać, a zgłoszenie było najpewniej głupim żartem. Sprawcę fałszywego alarmu mogą teraz spotkać wysokie sankcje.

poniedziałek, 25 lipca 2016 r., 09:08
Wyjątkowo nietrzeźwy weekend na drogach powiatu
Trzech pijanych kierowców, nietrzeźwy deskorolkarz oraz dwaj kierujący w stanie po użyciu alkoholu - to niechlubna statystyka amatorów jazdy na podwójnym gazie minionego w weekendu. W dwóch przypadkach pijani spowodowali wypadki drogowe.

poniedziałek, 25 lipca 2016 r., 08:55
Dziemiany. Nietrzeźwy 30-latek na deskorolce wjechał pod busa
30-letni mężczyzna trafił do szpitala na skutek zdarzenia, do którego doszło w sobotę w nocy w Dziemianach na ulicy Wyzwolenia. Deskorolkarz wjechał tam pod busa. Znajdował się w stanie nietrzeźwości.