wczoraj, 13:46
Wieżyca. Groźny wypadek na K20 - siedem osób rannych
Aż siedem osób zostało poszkodowanych w wyniku wypadku, do którego doszło w Wieżycy (gmina Stężyca). Zderzyły się tam dwa samochody osobowe oraz ciężarówka.

wczoraj, 09:01
Korne - Bytów. Zderzenie mazdy z chryslerem
Jedna osoba została poszkodowana na skutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie na krajowej "20" między Kornem a Wygodą. Na skrzyżowaniu zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe - mazda i chrysler.

wczoraj, 08:41
Chrztowo. Spłonął budynek mieszkalny
Dziewięć zastępów straży pożarnej walczyło w nocy z pożarem budynku mieszkalnego w miejscowości Chrztowo (gm. Liniewo). Spaleniu całkowicie uległo między innymi poddasze obiektu. Straty wstępnie oszacowano na około 200.000 zł. Budynek nie nadaje się do zamieszkania.

poniedziałek, 26 września 2016 r., 18:39
Kościerzyna. Pożar na os. 1000-lecia - jedna osoba nie żyje, trzy podtrute dymem
Do tragicznego w skutkach pożaru doszło w poniedziałkowe popołudnie w jednym z mieszkań na osiedlu 1000-lecia w Kościerzynie. W jego wyniku śmierć poniosła jedna osoba, a trzy zostały przetransportowane do szpitala.

poniedziałek, 26 września 2016 r., 12:26
Stara Kiszewa. Samochodem wjechał w budynek przedszkola
W niedzielę w nocy doszło do wypadku w Starej Kiszewie. Kierowca BMW uderzył w budynek przedszkola. Wskutek zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala.

poniedziałek, 26 września 2016 r., 12:14
Korne. Prowadziła samochód, miała 1,5 promila
Funkcjonariusze kościerskiej policji zatrzymali w nocy z soboty na niedzielę kobietę, która kierowała vw golfem mając w organizmie 1,5 promila alkoholu.

piątek, 23 września 2016 r., 23:12
Dziemiany. Pożar na terenie tartaku
W piątkowe popołudnie doszło do pożaru na terenie największego zakładu w Dziemianach specjalizującego się w wyrobach drewnianych. Z żywiołem walczyło kilka zastępów strażaków.

środa, 21 września 2016 r., 13:03
Kościerzyna. Kradł elektronarzędzia i znęcał się nad psem - trafił w ręce policji
Kościerscy policjanci zatrzymując oskarżonego o kradzież mężczyznę zauważyli wychudzonego psa, który był uwiązany na krótkiej smyczy do podłogi. Natychmiast powiadomili inspektora ds. ochrony zwierząt, który zaopiekował się czworonogiem. 22-latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty kradzieży i znęcania się nad zwierzętami.

poniedziałek, 19 września 2016 r., 11:17
Stare Polaszki. Podpalił hyundaia - 25-latek z zarzutami
Do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 25-letniemu mieszkańcami Gdańska, któremu zarzuca się podpalenie samochodu w czwartkowy wieczór w Starych Polaszkach. Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

poniedziałek, 19 września 2016 r., 09:09
Łubiana. Spłonęła altanka
W niedzielny wieczór strażacy walczyli z pożarem drewnianej altanki w Łubianie. Obiekt spłonął doszczętnie, a straty oszacowano na około 10.000 zł.