wczoraj, 19:28
Poszukiwania paralotniarza dobiegają końca - najpewniej w ogóle nie zaginął
Trwają poszukiwania paralotniarza na terenie gminy Karsin. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, spadającą paralotnię nad polem zboża zauważano we wtorek około godziny 14. W akcję poszukiwawczą Gdańska.

poniedziałek, 3 sierpnia 2015 r., 10:40
36-latka i 27-latek odpowiedzą za kradzież
36-latka z Bytowa i 27-latek z Kościerzyny w niedługim czasie staną przed sądem i odpowiedzą za kradzież. Kobieta ma na swoim koncie kilka przestępstw związanych z kradzieżą kieszonkową. Mężczyzna z kolei wszedł w posiadanie cudzego roweru.

sobota, 1 sierpnia 2015 r., 14:47
Liniewo. Zderzenie dwóch osobówek
Jedna osoba została poszkodowana w wyniku zdarzenia, do którego doszło w Liniewie, na skrzyżowaniu przy ulicy Wyzwolenia. Zderzył się tam peugeot boxer z hyundaiem.

piątek, 31 lipca 2015 r., 15:14
Kościerscy policjanci realizowali akcję "Pieszy"
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie na terenie powiatu realizowali akcję ""Pieszy". Podczas tych działań funkcjonariusze ukarali 9 pieszych, naruszających przepisy ruchu drogowego. Ich celem była poprawa bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego.

czwartek, 30 lipca 2015 r., 14:08
Wiele. 27-latek w areszcie za okradanie turystów
Plecaki z rzeczami o wartości 1250 zł. z pola namiotowego w Wielu padły łupem 27-latka. Mężczyzna szybko wpadł w ręce policjantów. Okazało się, że kradzieżą trudnił się już wcześniej. Niedługo stanie też przed sądem, gdzie odpowie za swój czyn. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat pięciu.

środa, 29 lipca 2015 r., 13:18
Wodne patrole policji wysoko ocenione przez urząd żeglugi
Policjanci z Kościerzyny wizytowani byli przez dyrektora Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Gdańsku. Funkcjonariusze zaprezentowali swoje umiejętności i wiedzę, a także łódź policyjną PN 19. Kapitan Żeglugi Śródlądowej Marian Kidaj ocenił dziania naszych policjantów bardzo wysoko.

środa, 29 lipca 2015 r., 11:24
Góra. Citroen uderzył w drzewo - wśród rannych ośmiolatka
Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyny wtorkowego wypadku w Górze. Citroen zjechał tam na pobocze i uderzył w drzewo. Do szpitala trafiła 27-letnia kobieta wraz z ośmioletnią córką.

środa, 29 lipca 2015 r., 11:06
Kościerzyna. Renault najechało na tył busa - dwie osoby w szpitalu
Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku zdarzenia, do którego doszło we wtorkowe popołudnie w Kościerzynie. Kierująca osobowym renault najechała na tył poprzedzającego renault do przewożenia osób.

poniedziałek, 27 lipca 2015 r., 13:10
Zaliczone drzewo, próba ucieczki, prędkość - czterech pijanych kierowców zatrzymanych
W miniony weekend kościerscy funkcjonariusze zatrzymali aż czterech nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich jazdę zakończył na drzewie, drugi wpadł w ręce stróżów prawa, bo w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o ponad 50 km/h, inny zaś podjął nieskuteczną próbę ucieczki.

poniedziałek, 27 lipca 2015 r., 10:11
Kościerzyna. Ford zatrzymał się na środku ronda
Mandatem karnym ukarany został kierujący fordem, który przemierzając ulice Kościerzyny zatrzymał się na środku ronda. 65-letni mężczyzna był trzeźwy. Najprawdopodobniej zasnął za kierownicą.