wtorek, 17 stycznia 2017 r., 22:17
Nowy Klincz. VW Touran uderzył w tył autobusu
Jedna osoba trafiła do szpitala na skutek wypadku, do którego doszło we wtorkowy wieczór na trasie Kościerzyna - Wielki Klincz, Kierujący VW Touranem mężczyzna najechał tam tył autobusu.

wtorek, 17 stycznia 2017 r., 10:59
Korne - Owśnice. Opel uderzył w drzewo
28-letnia kobieta trafiła do szpitala po tym, jak kierowany przez nią pojazd zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 20. na drodze gminnej relacji Korne - Owśnice.

poniedziałek, 16 stycznia 2017 r., 11:29
Złodzieje zatrzymani po policyjnym pościgu - pomogli mieszkańcy
W czwartek w godzinach wieczornych trzej mężczyźni włamali się do jednego z domów w Wąglikowicach i ukradli sprzęt AGD. Widzący całą sytuację sąsiedzi natychmiast powiadomili policję i aktywnie włączyli się w tropienie przestępców. Wspólnymi siłami udało się zatrzymać włamywaczy, którymi okazali się trzej mieszkańcy Gdańska - wielokrotnie już notowani przez policję.

piątek, 13 stycznia 2017 r., 14:26
Góra. Samochód uderzył w drzewo - matka z dzieckiem w szpitalu
W piątkowe popołudnie służby ratunkowe zostały wezwane do kolejnego zdarzenia drogowego. W Górze (gm. Stara Kiszewa) samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Podróżująca pojazdem kobieta wraz z dzieckiem zostały przetransportowane do szpitala w Gdańsku.

piątek, 13 stycznia 2017 r., 14:23
Korne. Zderzenie trzech pojazdów na K20
Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowe przedpołudnie na trasie Korne - Bytów. Najpierw czołowo zderzył się seat z citreonem, a następnie pojazdy te uderzył w VW Passata.

piątek, 13 stycznia 2017 r., 10:38
Kościerzyna. Matka znęcała się nad pięciolatką? Miała bić córkę kablem od laptopa
Miało dojść do kłótni między 29-lataką a 25-latką. Ucierpieć miały na tym dzieci. Pięcioletnia dziewczynka uskarżała się interweniującym podczas awantury domowej policjantom, że jej mama biła ją kablem od laptopa. Ślady pobicia potwierdził lekarz. Sprawą zajmie się Sąd Rodzinny. Kobiecie grozi do pięciu lat więzienia za fizyczne i psychiczne znęcanie się nad dzieckiem.

czwartek, 12 stycznia 2017 r., 21:24
Poszukiwania zakończone - nastolatek odnaleziony
Policjanci z Komedy Powiatowej Policji w Kościerzynie poszukiwali zaginionego 15-latka. Młody mężczyzna w dniu 10 stycznia br. około godziny 18.00. wyszedł z domu przy ul. Kupieckiej w Kościerzynie i do czwartkowego wieczoru nie nawiązał kontaktu z rodziną.

czwartek, 12 stycznia 2017 r., 10:23
Spłonęła stolarnia w Wielu
W czwartkowy poranek doszło do pożaru budynku zaadaptowanego na stolarnię w Wielu. Obiekt spłonął doszczętnie. Na miejscu wciąż trwają działania strażaków. W akcji bierze udział kilka zastępów straży pożarnej.

sobota, 7 stycznia 2017 r., 13:40
Raduń - Lamk. Kia wjechała do rowu - 31-latka trafiła do szpitala
W sobotnie popołudnie służby ratunkowe interweniowały przy zdarzeniu drogowym, do którego doszło na trasie Raduń - Lamk. Kierująca kią wjechała tam do przydrożnego rowu.

czwartek, 5 stycznia 2017 r., 12:16
Zderzenie tira z samochodem osobowym na K20 - jedna osoba nie żyje
Kierowcy jadący drogą krajową nr 20 muszą liczyć się z utrudnieniami. Trasa jest zablokowana i może być nieprzejezdna przez kilka godzin. W Kłobuczynie tir czołowo zderzył się z samochodem osobowym. Jak podaje policja, śmierć na miejscu poniósł kierujący audi A6 - 54-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego.