wczoraj, 12:06
Lubań. Czołowe zderzenia suzuki z nissanem
Jedna osoba została przetransportowana do szpitala na skutek wypadku, do którego doszło we wtorkowy poranek w Lubaniu (gm. Nowa Karczma). Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe - suzuki i nissan.

wczoraj, 09:38
Kościerzyna. Trzech mężczyzn odpowie za kradzież
Młotowiertarka o wartości 1.500 zł trafi do właścicieli, a trzej mieszkańcy powiatu kościerskiego, którzy usłyszeli zarzut jej kradzieży, staną w niedługim czasie przed sądem. Za przestępstwo, którego się dopuścili grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności.

poniedziałek, 5 grudnia 2016 r., 11:53
Dwaj nastolatkowie odpowiedzą za udzielanie narkotyków
W piątek kościerscy policjanci przeprowadzili akcję "Papieros". Podczas działań zatrzymali grupkę młodzieży, która paliła marihuanę. Dla 16 i 17-latka to spotkanie z funkcjonariuszami zakończy się w sądzie rodzinnym, gdzie odpowiedzą za posiadanie i udzielanie narkotyków innym osobom.

poniedziałek, 5 grudnia 2016 r., 10:14
Kościerscy stróże prawa zapobiegli samobójstwu
Niedzielnym późnym wieczorem dyżurny kościerskiej komendy Policji otrzymał telefon z informacją, że rozmówca chce popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze ustalili więc dane mężczyzny i miejsce jego pobytu. Po przyjeździe na miejsce zastali 41-latka z żyletką w ręku. Dzięki podjętym negocjacjom, stróżom prawa udało się odwieść mężczyznę od targnięcia się na własne życie.

poniedziałek, 5 grudnia 2016 r., 09:49
Kościerzyna. Policjanci ewakuowali matkę z synem z zadymionego budynku
Dzięki natychmiastowej reakcji kościerskich policjantów udało się zapobiec tragedii. W niedzielne przedpołudnie doszło do pożaru sadzy w kominie w jednym z budynków na terenie miasta. Funkcjonariusze zapukali do drzwi

piątek, 2 grudnia 2016 r., 11:17
Kościerzyna. 28-latek odpowie za posiadanie narkotyków
Prawie 30 gramów amfetaminy, 12 gramów marihuany i inne środki odurzające znaleźli przy 28-letnim mężczyźnie kościerscy policjanci. Został zatrzymany. Zastosowano wobec niego dozór policyjny i poręczenie majątkowe. Grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

czwartek, 1 grudnia 2016 r., 10:46
Czterech mężczyzn odpowie za rozbój w salonie gier w Nowej Karczmie
W niedzielne popołudnie weszli do salonu gier w Nowej Karczmie. Odepchnęli pracownika firma, ukradli pieniądze i odjechali. Długo nie nacieszyli się łupem, bo już kilkanaście godzin później wpadli w ręce kościerskich funkcjonariusze. Zatrzymani mężczyźni to 18-letni, 20-letni, 26-letni i 29-letni mieszkańcy powiatu kościerskiego. Sąd zastosował wobec nich trzymiesięczny areszt. Za dokonanie rozboju grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

środa, 30 listopada 2016 r., 09:51
Olpuch-Wdzydze. Skodą w drzewo - kierowca w szpitalu
Jedna osoba została przetransportowana do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło we wtorkowe przedpołudnie na trasie Olpuch - Wdzydze. Skoda wypadła tam z trasy i uderzyła w drzewo.

środa, 30 listopada 2016 r., 09:44
Kościerzyna. 32-latek odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości
We wtorkowe popołudnie kościerscy policjanci wyeliminowali z ruchu kolejnego nietrzeźwego kierującego. 32-latek wydmuchał blisko promil alkoholu. Stracił prawo jazdy.

wtorek, 29 listopada 2016 r., 14:14
Kościerzyna. Jeleń wpadł do wody - ratowali go strażacy
W poniedziałkowe popołudnie kościerscy strażacy ruszyli na pomoc jeleniowi, który wpadł do zbiornika wodnego na terenie miasta. Niestety mimo podjętych działań ratowniczych, nie udało się uratować zwierzęcia.