czwartek, 19 kwietnia 2018 r., 10:26
Kaliska. Scania najechała na renault - 54-latka w szpitalu
Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe popołudnie w Kaliskach Kościerskich. Kierujący Scanią najechał tam na tył osobowego renault.

czwartek, 19 kwietnia 2018 r., 08:07
Internauci: kościerscy kierowcy jeżdżą za szybko i nie potrafią parkować
Jeździmy za szybko i nie umiemy parkować - tak zdaniem internautów prezentuje się profil kościerskiego kierowcy. Przekraczanie dozwolonej prędkości oraz nieprawidłowe parkowanie to bowiem wciąż dwa najczęstsze zagrożenia, które mieszkańcy zgłaszają za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

środa, 18 kwietnia 2018 r., 09:08
Łubiana. Poszukiwania zakończone. 40-latka powróciła do domu
We wtorkowy wieczór przerwano poszukiwania 40-letniej mieszkanki Łubiany, która w poniedziałkowy poranek wyszła z domu i od tej pory nie skontaktowała się z najbliższymi. Kobieta wróciła do swojego miejsca zamieszkania.

środa, 18 kwietnia 2018 r., 08:38
Posypały się mandaty za szybką jazdę
14 mandatów za przekroczenie dozwolonej prędkości wystawili kościerscy policjanci podczas poniedziałkowej akcji "Kaskadowy pomiar prędkości". Funkcjonariusze głównie kontrolowali drogi wojewódzkie oraz K20.

wtorek, 17 kwietnia 2018 r., 11:47
Policja szuka 40-letniej mieszkanki Łubiany
Kościerscy policjanci poszukują 40-letniej mieszkanki Łubiany. Kobieta wyszła z domy w poniedziałek i do chwili obecnej nie wróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Jeśli widziałeś tę kobietę, zgłoś to na policję!

wtorek, 17 kwietnia 2018 r., 11:23
Piechowice. Spłonęła stodoła - możliwe podpalenie
W nocy z poniedziałku na wtorek strażacy walczyli z pożarem stodoły w Piechowicach (gm. Dziemiany). Obiekt w połowie uległ zniszczeniu. Przyczynę powstania wyjaśnia policja, ale wstępnie podaje się, że doszło do podpalenia.

wtorek, 17 kwietnia 2018 r., 09:34
Kompletnie pijany jechał motorowerem - zareagował inny uczestnik ruchu
Dzięki obywatelskiej postawie mieszkańca Kościerzyny, z ruchu wyeliminowano kolejnego nietrzeźwego kierującego. 33-latek kierował motorowerem, a alkomat w jego przypadku wskazał aż 2,5 promila alkoholu!

poniedziałek, 16 kwietnia 2018 r., 12:08
IMGW ostrzega przed intensywnymi opadami
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed intensywnymi opadami deszczu. Lokalnie może spaść do 30 mm wody. Miejscami prognozowane są także burze.

poniedziałek, 16 kwietnia 2018 r., 09:20
Mercedesem ściął znak drogowy - był nietrzeźwy
Utratą prawa jazdy i karą za spowodowanie kolizji zakończyła się dla 35-latka przejażdżka mercedesem. Wsiadł za kierownicę mimo iż był pijany, po drodze kasując znak ulokowany na wysepce na przejściu dla pieszych.

niedziela, 15 kwietnia 2018 r., 21:19
Osowo. Golfem uderzyła w wóz strażacki - była pijana
Do niecodziennego zdarzenia doszło w niedzielę w Osowie (gm. Karsin). Kierująca VW Golfem kobieta uderzyła w wóz strażacki OSP Karsin. Jak wykazało badanie alkomatem, 35-latka znajdowała się pod wpływem alkoholu. Szczęśliwie żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń.