poniedziałek, 25 marca 2019 r., 08:22
Znamy zwycięzców Grand Prix Serca Kaszub w skacie sportowym
Przed tygodniem w Lipuszu rozegrano dwa ostatnie turnieje w ramach Grand Prix Serca Kaszub. Łącznie przez wszystkie spotkania przewinęło się aż 50 graczy. W klasyfikacji końcowej indywidualnie zwyciężył Zdzisław Pepliński, z kolei drużynowej team Bałachy.

poniedziałek, 25 marca 2019 r., 08:13
Sukces kościerskich biegaczek na Mistrzostwach Polski - Olimpia Breza ze złotem
Trzy zawodniczki kościerskiego Remusa reprezentowały klub na Przełajowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Seniorów w Olszynie. Wszystkie zakończyły swoje biegi na dobrych pozycjach. Kolejne w tym roku złoto wywalczyła Olimpia Breza, wygrywając bieg przełajowy na dystansie 3 km.

czwartek, 21 marca 2019 r., 16:03
Paradise z gradem medali Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego
Kolejny sukces na swoim koncie mają tancerze karsińskiej formacji tanecznej Paradise. Podczas odbywającego się w Choceniu Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego zdobyli siedem medali, w tym aż sześciokrotnie stawali na najwyższym stopniu podium.

poniedziałek, 18 marca 2019 r., 08:36
Kolejny bardzo dobry występ piłkarzy ręcznych Zespołu Szkół w Lipuszu
W czwartek, 14 marca w hali sportowej przy Zespole Szkół w Lipuszu został rozegrany Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej.

niedziela, 17 marca 2019 r., 15:35
Szczypiorniści Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna wygrywają z wiceliderem w serii rzutów karnych
W sobotę na parkiecie hali sportowej Sokolnia w Kościerzynie piłkarze ręczni Sokół Porcelany Lubiany Kościerzyna podejmowali wicelidera tabeli KS Stal Gorzów. Emocjonujące spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie wynikiem 22:22. Po serii rzutów karnych dwa punkty za zwycięstwo trafiły do zespołu z Kaszub.

niedziela, 17 marca 2019 r., 09:53
Szczypiornistki UKS PCM Kościerzyna przegrywają z Chorzowem. "Nie składamy broni... "
W sobotnie popołudnie w Wielkim Klinczu szczypiornistki UKS PCM Kościerzyny w ramach ostatniej kolejki Superligi kobiet podejmowały zespół KPR Ruch Chorzów. Po emocjonującym spotkaniu zawodniczki z Kościerzyny uległy rywalkom 23:25.

niedziela, 17 marca 2019 r., 01:06
Kickbokserzy z całej Polski walczą w Kartuzach o tytuły mistrzów
W sobotni poranek w Kartuzach rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kick-boxingu Kick-light. O złote krążki i mistrzowskie tytuły walczy około 250 zawodników z całej Polski. Walki finałowe zaplanowano na niedzielne popołudnie.

piątek, 15 marca 2019 r., 10:55
Uczniowie Zespołu Szkół w Lipuszu najlepsi  w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców
W hali sportowej Zespołu Szkół w Lipuszu został rozegrany Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej klasy gimnazjalnej oraz klas VIII i VII SP w piłce ręcznej chłopców. W zawodach wystartowało 5 najlepszych zespołów z powiatu kościerskiego z Wielkiego Klincza, Karsina, Nowej Karczmy, 6 Kościerzyna oraz gospodarza Lipusza. Uczniowie Zespołu Szkół w Lipuszu zaprezentowali się bardzo dobrze zdobywając złoty medal.

piątek, 15 marca 2019 r., 10:41
Trwa medalowa passa kościerskich karateków
Siedem medali zdobyli młodzi, kościerscy karatecy, podczas IX Pomorskiego Turnieju w Karate Tradycyjnym, jaki odbył się w minioną sobotę w hali Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie.

niedziela, 10 marca 2019 r., 14:15
Porażka szczypiornistek UKS PCM Kościerzyny w Elblągu
W sobotnie popołudnie na hali sportowo - widowiskowej w Elblągu szczypiornistki EKS Start Elbląg podejmowały UKS PCM Kościerzynę. Faworytki z Elbląga nie pozostawiły złudzeń rywalkom i rozbiły zespół z Kościerzyny 38:20.