poniedziałek, 25 lutego 2019 r., 12:48
Cztery medale Pucharu Świata dla UKS Manta Kościerzyna
Złoto, dwa srebra i brąz wywalczyli zawodnicy UKS Manta Kościerzyna podczas odbywających w weekend na Węgrzech zawodach World Cup Finswimming. Co więcej Szymon Kropidłowski i Marcin Łukowicz, zostali najlepszymi polskimi zawodnikami, a kościerski klub najlepszym polskim klubem podczas tej rundy Pucharu Świata.

niedziela, 24 lutego 2019 r., 16:36
Wspólna kąpiel na finał VIII Biegu Morsa
Wspólna kąpiel zwieńczyła niedzielne wielkie święto morsów w Garczynie. Do jeziora Garczyn po biegach i marszobiegach wskoczyło kilkuset miłośników zimowych kąpieli. Każdy uczestnik, który odważył się wejść do lodowatej wody, został nagrodzony pamiątkowym medalem.

niedziela, 24 lutego 2019 r., 15:46
Pół tysiąca zawodników na starcie VIII Biegu Morsa
Bieg Morsa z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tym roku na starcie ósmej już edycji biegu pojawiło się ponad 500 zawodników z różnych zakątków Pomorza i nie tylko, którzy mierzyli się w Biegu Morsa, Marszu Nordic Walking i Biegu Niedźwiedza Polarnego.

czwartek, 21 lutego 2019 r., 09:41
W niedzielę morsy zjadą do Garczyna! Przed nami VIII Bieg Morsa
Już w tę niedzielę miłośnicy morsowania i zdrowego trybu życia zjadą do Garczyna na VIII Bieg Morsa. To impreza, która rokrocznie przyciąga kilkuset amatorów tej formy dbania o zdrowie z różnych zakątków Pomorza. Zapisy elektroniczne trwają jedynie do północy. Póki co na liście startowej znajduje się już ponad 400 uczestników.

wtorek, 19 lutego 2019 r., 11:24
Pierwsza wygrana szczypiornistek UKS PCM Kościerzyna w superlidze kobiet
W sobotnie popołudnie drużyna UKS PCM Kościerzyna na hali sportowej "Sokolnia" w Kościerzynie podejmowała zespół KPR Jelenia Góra. Kościerskie szczypiornistki dostarczyły swoim kibicom sporo emocji wygrywając z jeleniogórzankami 28:27.

poniedziałek, 18 lutego 2019 r., 16:09
Olimpia Breza z gratulacjami od władz miasta
Zdobyła złoto Mistrzostw Polski, ustanowiła nowy rekord kraju, osiągając też najlepszy w tym roku wynik na świecie - mowa o 17-letniej Olimpii Breza, kościerskiej biegaczce, która choć przygodę z bieganiem rozpoczęło dopiero przed trzema laty, już może pochwalić się sporym medalowym dorobkiem. W poniedziałek za dotychczasowe osiągnięcia odebrała gratulacje od władz miasta.

poniedziałek, 18 lutego 2019 r., 09:57
Weronika Lizakowska ze srebrem Halowych Mistrzostw Polski
Za nami Halowe Mistrzostwa Polski seniorów i U23 i kolejny sukces młodych kościerskich sportowców. Tym razem Weronika Lizakowska, zawodniczka Remusa, wybiegała srebrny medal na dystansie 1.500 metrów w klasyfikacji młodzieżowej.

wtorek, 12 lutego 2019 r., 08:55
Olimpia Breza ze złotem i rekordem Mistrzostw Polski
Kolejny sukces na swoim koncie ma Olimpia Breza. Podopieczna Wojciecha Pobłockiego podczas Halowych Mistrzostw Polski w Lekkoatletyce U-18 nie tylko zdobyła złoto w biegu na 2000 m, ale także uzyskując najlepszy wynik na świecie w tym sezonie halowym, ustanowiła nowy rekord Polski.

niedziela, 3 lutego 2019 r., 09:49
Szczypiornistki UKS PCM Kościerzyna w dalszym ciągu bez zwycięstwa
W sobotnie popołudnie szczypiornistki UKS PCM Kościerzyna podejmowały na hali sportowo - widowiskowej w Wielkim Klinczu KPR Gmina Kobierzyce. Mecz został rozegrany w ramach 16 kolejki Superligi Kobiet. Mimo bardzo dobrej gry, zawodniczkom z Kościerzyny wciąż nie udało się wygrać ani jednego meczu w sezonie.

czwartek, 31 stycznia 2019 r., 08:45
Kolejne turnieje w skata w ramach Grand Prix Serca Kaszub za nami
Tym razem to Ośrodek Kultury w Dziemianach był organizatorem kolejnych dwóch turniejów skata sportowego o Grand Prix Serca Kaszub. Po ośmiu rozgrywkach na czele tabeli znajduje się Zdzisław Pepliński z Nowych Polaszek.