wtorek, 30 maja 2017 r., 15:11
Dwa srebra Mistrzostw Polski dla KS Champion Kościerzyna
W miniony weekend w miejscowości Mysiadło k. Warszawy odbywały się Mistrzostwa Polski kadetów młodszych i starszych w formule kick light. Reprezentacja Kościerzyny wzięła w nich udział i w składzie Aleksander Kaim, Alan Lemańczyk oraz Ksawery Żurawski wraz z trenerami Bogdanem Bliźniakiem i Kamilą Bałandą pojechali zawalczyć o najwyższe trofea

wtorek, 30 maja 2017 r., 10:39
Wielki Przejazd Rowerowy już 11 czerwca - peleton zachodni wyruszy z Kartuz!
Już 11 czerwca odbędzie się XXI edycja Wielkiego Przejazdu Rowerowego, a więc wielkiego święta pomorskich rowerzystów. Po raz drugi jedna z tras na miejsce wielkiego finału będzie wiodła z Kartuz! Rezerwuj więc czas i dołącz do grupy!

wtorek, 30 maja 2017 r., 09:29
Festiwal Piłki Ręcznej w Nowej Karczmie
W miniony weekend na hali sportowej w Nowej Karczmie odbył się Festiwal Piłki Ręcznej dla chłopców rocznika 2004. W turnieju wzięło udział dwanaście zespołów. Główne trofeum wywalczył team ŚKPR Świdnica I. Gospodarze uplasowali się na drugim miejscu.

poniedziałek, 29 maja 2017 r., 12:27
KaszebeRunda 2017 - blisko 2.000 rowerzystów na trasie Kolarskiej Dumy Kaszub
Już od wczesnego niedzielnego ranka amatorzy kolarstwa zjeżdżali do Kościerzyny, aby spod AQUA Centrum w Kościerzynie rozpocząć rowerowy wyścig. Zawodnicy startowali na trzech dystansach: 65 km, 105 km, 208 km. Zarówno na trasie, jak i na kościerskim rynku czekało na nich mnóstwo atrakcji.

poniedziałek, 29 maja 2017 r., 11:59
Kilkuset biegaczy pobiegło w Biegach Ulicznych w Skorzewie
Ponad 160 osób pojawiło się na starcie biegu głównego IX Biegów Ulicznych pamięci Jana Pawła II w Skorzewie. Chętnych nie brakowało też w pozostałych dziecięciu kategoriach. Tym samym tegoroczną edycję imprezy pod względem frekwencji można uznać za rekordową.

poniedziałek, 29 maja 2017 r., 10:56
Łowili nowe hobby - III Młodzieżowe Zawody Wędkarskie
33 zawodników wzięło udział już trzeciej edycji III Młodzieżowych Zawodów Wędkarskich, które w sobotę odbyły się nad Jeziorem Kaplicznym w Kościerzynie. Zawodom towarzyszyły warsztaty edukacyjne dotyczące zasad bezpiecznego wędkowania, jak podwodnych gatunków flory i fauny.

piątek, 26 maja 2017 r., 08:47
Kolejne sukcesy karateków Kościerskiego Klubu Karate-Do "Seiunchin"
Dwa medale, srebrny i brązowy, wywalczyli młodzi kościerscy karatecy na corocznych Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Karate Tradycyjnym, jakie odbyły się w minioną sobotę w Koszalinie.

piątek, 26 maja 2017 r., 08:38
Rajd Baltic Cup już w ten weekend
Już w najbliższy weekend na Kaszubach i Kociewiu po raz kolejny pojawią się rajdowe samochody, za kierownicą których zasiądą najlepsi kierowcy w kraju. Tegoroczna 14. edycja Rajdu Baltic Cup będzie stanowić drugą rundę Inter Cars RSMP.

środa, 24 maja 2017 r., 09:35
Reprezentantki szkoły w Łubianie w finale wojewódzkim w mini piłce nożne
Trzy mecze, dwa zwycięstwa i remis - tak w wielkim skrócie można podsumować występ reprezentantek Zespołu Szkół w Łubianie na półfinałach wojewódzkich w mini piłce nożnej. Tym samym dziewczęta zawalczą o główne trofeum turnieju podczas finałów, których gospodarzem będzie Gdynia.

wtorek, 23 maja 2017 r., 09:33
Sukcesy gimnazjalistów z Lipusza na wojewódzkiej gimnazjadzie w Słupsku
Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie Gimnazjum w Lipuszu na Finale Wojewódzkim w lekkiej atletyce. 22 maja wzięli udział w zawodach rozegranych w Słupsku. Zawodnicy lipuskiego gimnazjum zdobyli w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady w lekkiej atletyce sześć medali, w tym dwa złote, srebro i trzy brązowe krążki.