niedziela, 3 lipca 2016 r., 20:56
Garmin Iron Triathlon Stężyca 2016
Stężyca gościła w niedzielę setki ludzi z żelaza, którzy pokonując własne słabości udowodnili, że chcieć znaczy móc. Około 850 zawodników (łącznie z zawodnikami Garmin Kids) wzięło udział w najstarszej triathlonowej imprezie w Polsce. Sprawdzali się w pływaniu, jeździe na rowerze i bieganiu. Uczestnicy mierzyli się na dwóch dystansach 1/8 IM i 1/4 IM.

piątek, 1 lipca 2016 r., 14:15
Kościerzyna. Wywalczyli Mistrzostwo Polski w Łucznictwie
Trzej mieszkańcy miasta i gminy zdobyli Mistrzostwo Polski drużynowo w Mistrzostwach Polski w Łucznictwie osób niepełnosprawnych w Zamościu. Wygrana pozwoliła całej drużynie trafić do kadry narodowej, która jest przygotowywana do przyszłej paraolimpiady, która ma się odbyć Tokio.

wtorek, 28 czerwca 2016 r., 13:01
Kolejne sukcesy młodych karateków
Nadspodziewanie dobrze, a co też ważne lepiej niż w latach ubiegłych, zaprezentowała się piątka młodych, kościerskich karateków podczas XVI Ogólnopolskiego Pucharu Dzieci w Karate Tradycyjnym Orlen 2016 w Lublinie.

wtorek, 28 czerwca 2016 r., 08:58
Ogromny sukces młodych pływaków na Mistrzostwach Polski
Tytuły Mistrzów i Wicemistrzów Polski oraz 15 medali przywiozła 15-osobowa grupa młodych zawodników UKS Manta Kościerzyna z Mistrzostw Polski odbywających się w przed tygodniem w Olecku.

sobota, 25 czerwca 2016 r., 23:27
Gala Sportów Walki za nami - Pas Mistrza Champion's Fight Night dla Kamili Bałandy
Czwarta edycja Gali Champion’s Fight Night za nami. 11 niezwykle zaciętych pojedynków do ostatniego gongu dostarczyły publiczności wiele emocji i wrażeń. Największe napięcie dało się odczuć podczas walk wieczoru, z której zwycięsko wyszli zawodnicy KS Champion. Jarosław Daschke bezapelacyjnie wygrał z Jackiem Rzepeckim, zaś Kamila Bałanda po wygranej przed czasem walce z Agatą Piechowicz, przed własną publicznością po historyczny Pas Mistrza Champion`s Fight Night.

czwartek, 23 czerwca 2016 r., 08:07
Garczyn. Zacięta rywalizacja młodych druhów
We wtorek na terenie Powiatowego Centrum Młodzieży w Garczynie aż 31 Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z powiatu kościerskiego zmierzyło się w ćwiczeniu bojowym oraz sztafecie pożarniczej. W klasyfikacji generalnej w kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła drużyna z Wysina, wśród chłopców najlepsi byli zawodnicy z Konarzyn.

środa, 22 czerwca 2016 r., 09:08
Szkoła Podstawowa nr 6 zwycięzcą Kościerskiego Euro
Euro'2016 trwa, a my już znamy wyniki....Kościerskiego Euro. Turniej piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego Komisji Edukacji Kultury i Sportu Rady Miasta w Kościerzynie odbył się 21 czerwca na orliku przy ZSP3. Na czas turnieju poszczególne szkoły wystawiły reprezentacje z rocznika 2007.

środa, 22 czerwca 2016 r., 08:59
Lato ze Skatem w Liniewie
W niedzielę w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Liniewie odbył się turniej Skata Sportowego o Puchar Wiceprezesa Okręgu Pomorsko- Kaszubskiego PZS Kat.

wtorek, 21 czerwca 2016 r., 14:24
Stężyca. Wciąż możesz zapisać się na lipcowy Garmin Iron Triathlon!
Wciąż trwa rejestracja do cyklu Garmin Iron Triathlon 2016. Jedna z imprez w jego ramach odbędzie się 3 lipca w Stężycy. Wciąż są wolne miejsca na zawodach - zapisać na nie można się można za pośrednictwem internetu. Imprezie towarzyszą zawody dla dzieci i młodzieży - bieg GARMIN Kids.

niedziela, 19 czerwca 2016 r., 22:32
Gimnazjalistki z Nowej Karczmy Mistrzyniami Polski w Piłce Ręcznej!
W 2012 roku jako szóstoklasistki zostały wicemistrzyniami Polski. Po czterech latach, po ciężkim boju, udało się uzyskać wymarzone zwycięstwo i sięgnąć po główne trofeum. Mowa gimnazjalistkach z Nowej Karczmy, które w niedzielę wywalczyły historyczne Mistrzostwo Polski w Piłce Ręcznej. Rodzina, przyjeciele, władze samorządowe i mieszkańcy powitali złote medalistki po mistrzowsku.