wtorek, 27 marca 2018 r., 10:45
Weronika Lizakowska ze złotem Akademickich Mistrzostw Polski
Kolejny sportowy sukces odnotowała Weronika Lizakowska. Na odbywających się w Siemiatyczach Śląskich Akademickich Mistrzostwach Polski biegach przełajowych na dystansie trzech kilometrów sięgnęła po złoty medal.

niedziela, 25 marca 2018 r., 15:15
Rowerzyści dzieciom - aktywnie, rodzinnie i z sercem w Kłobuczynie
Pokonywali na rowerach niełatwą leśną trasę, dobrze się bawili, a co najważniejsze pomagali podopiecznym Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Mowa o uczestnikach I Charytatywnego Przejazdu Rowerowego w Kłobuczynie. Dopisała pogoda, frekwencja i hojność wśród rowerzystów.

środa, 21 marca 2018 r., 11:43
Siatkarz Liniewko z Pucharem Wójta Gminy Nowa Karczma
W niedzielne popołudnie 11 marca w hali sportowej w Nowej Karczmie odbył się Turniej Siatkówki o Puchar Gminy Nowa Karczma. Najlepszym teamem okazał się Siatkarz Liniewko.

środa, 21 marca 2018 r., 09:12
Sukces szczypiornistek Szkoły Podstawowej w Nowej Karczmie
Sukcesem dwóch drużyn szczypiornistek ze Szkoły Podstawowej w Nowej Karczmie zakończyły rozegrane w ubiegłym tygodniu półfinały igrzysk dzieci w mini-piłce ręcznej oraz młodzieży szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. Oba zespoły zakończyły rozgrywki na pierwszym miejscu, tym samym awansując do finału.

wtorek, 20 marca 2018 r., 09:46
Sukces kościerskich karateków w turnieju ogólnopolskim
Cztery medale zdobyli młodzi zawodnicy Kościerskiego Klubu Karate-Do "Seiunchin" na VII Ogólnopolskim Turnieju Karate Shotokan-Do, jaki rozegrany został w ostatni weekend w Pile. W tych silnie obsadzonych zawodach wystartowało 350 zawodników reprezentujących 23 kluby z województw wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego i pomorskiego.

poniedziałek, 19 marca 2018 r., 15:32
Z serca dla dzieci - I Charytatywny Przejazd Rowerowy MTB w Kłobuczynie już w niedzielę!
Przed nami pełna nie tylko sportowych emocji i wrażeń niedziela w Kłobuczynie. Miłośnicy dwóch kółek wsiądą na rowery, by pokonać urokliwą trasę wśród kaszubskich wzniesień, lasów i łąk, a co najważniejsze wesprzeć podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Tylko sześć dni dzieli nas bowiem od I Charytatywnego Przejazdu Rowerowego MTB. Na wszystkich uczestników czekają upominki i wiele innych atrakcji! Dołączysz?

poniedziałek, 19 marca 2018 r., 11:51
Karatecy z Polski Północnej walczyli w Kościerzynie
209 zawodników z 21 klubów wzięło udział w Mistrzostwach Polski Północnej Shinkyokushinkai PFKK, które w sobotę odbyły się w Kościerzynie. Bardzo dobrze spisali się gospodarze mistrzostw, którzy niejednokrotnie stawali na podium.

niedziela, 18 marca 2018 r., 15:28
Wiktoria Kolczyk Mistrzynią Polski kick-lightu
Podczas ubiegłoweekendowych Mistrzostw Polski w Kickboxingu w Kartuzach zawodniczka Klubu KS Champion Kościerzyna Wiktoria Kolczyk sięgnęła po tytuł mistrzostowski w kategorii kick-light jubiorów. Główne trofeum wziosła po czterech zaciętych walkach.

piątek, 16 marca 2018 r., 13:24
Paradise z Mistrzostwem Polski za choreografię "Charlie Chaplin"
Przez dwa dni trwały taneczne zmagania, podczas których wyłoniono mistrzów Polski Disco Dance, Disco Freestyle i Disco Show. Po Mistrzostwo Polski za choreografię "Charlie Chaplin" sięgnął karsiński zespół Paradise. To jednak nie jedyne sukcesy grupy podczas zawodów.

środa, 14 marca 2018 r., 09:40
Zawodnicy UKS Manta z gradem medali na Open Baltic Championship 2018
Wielkim sukcesem zakończył się udział kościerskich pływaków na Open Baltic Championship w Olsztynie. Zawodnicy UKS Manta powrócili z zawodów aż z 30 medalami, w tym 11 złotymi.