czwartek, 27 października 2016 r., 11:20
XII Masters Kaszëbë o Mistrzostwo Pomorza
23 października w Sierakowicach, odbył się XII Masters Kaszëbë o Mistrzostwo Pomorza. Turniej zdominował Ryszard Koziróg oraz Baśka Białogóra, którzy wygrali wszystkie klasyfikacje turniejowe.

wtorek, 25 października 2016 r., 09:53
Międzynarodowe Zawody o Puchar Karpat - kolejny sukces Mariana Knutha
W miniony weekend odbyły się Międzynarodowe Zawody o Puchar Karpat w wyciskaniu sztangi na ławce, trójboju siłowym oraz martwym ciągu. W turnieju wystartował Marian Knuth z Wielkiego Klincza, który sięgnął po najwyższe trofeum między innymi w swojej koronnej dyscyplinie - martwym ciągu.

poniedziałek, 24 października 2016 r., 16:09
Nowa Karczma. II Turniej Rodzin już za nami
II Turniej Rodzin gminy Nowa Karczma już za nami. W niedzielne popołudnie na hali sportowej w Nowej Karczmie mieszkańcy całej gminy spotkali się, aby przystąpić do rywalizacji rodzinnej.

poniedziałek, 24 października 2016 r., 08:46
Powiatowy Turniej Piłkarski o puchar Tymbarku
Na orlikach przy Zespole Szkół Publicznych nr 3 i 4 w sobotę, 22 października odbył się mocno obsadzony turniej piłki nożnej chłopców do lat 10 o puchar Tymbarku. Powiatowe zmagania wygrała drużyna Szkoły Podstawowej w Karsinie.

sobota, 22 października 2016 r., 14:54
Somonino. Bieg Kamiennych Weselników zwieńczył cykl Kaszuby Biegają
Dokładnie 203 zawodników uczestniczyło w Biegu Kamiennych Weselników - ostatniej imprezie cyklu Kaszuby Biegają 2016, a pierwszą, która odbyła się w Somoninie. Najszybszy w biegu okazał się Łukasz Kujawski, tuż za nim na mecie pojawił się Adam Głogowski i Sebastian Sikora. Natomiast spośród kobiet najwcześniej bieg ukończyła Monika Czapiewska.

czwartek, 20 października 2016 r., 09:12
Kościerscy karatecy na Pucharze Świata Dzieci i Mistrzostwach Europy
W niezwykłej, wręcz fascynującej wyprawie do Krakowa, wzięli udział młodzi kościerscy karatecy podczas minionego weekendu. Stolica Małopolski przez dwa dni, 14 i 15 października 2016 r., zamieniła się w światową stolicę karate, goszcząc ponad dwa tysiące karateków z pięciu kontynentów.

wtorek, 18 października 2016 r., 09:03
UKS Manta Kościerzyna wywalczył 12 medali podczas Klubowego Pucharu Polski
Po wakacyjnej przerwie zawodnicy UKS Manta Kościerzyna wznowili swoje treningi i w miniony weekend mogli sprawdzić swoje możliwości podczas zawodów III rundy Klubowego Pucharu Polski w Toruniu.

środa, 12 października 2016 r., 12:22
Sukcesy ratowników z Garczyna w Pomorskiej Lidze w Ratownicwie Wodnym
W niedzielę, 9 października w Wejherowie odbyła się II Runda Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym, podczas której ratownicy Kaszubskiej Drużyny WOPR z PCM Garczyn wywalczyli sześć medali.

poniedziałek, 10 października 2016 r., 10:50
Marian Knuth ze złotem i nowym rekordem świata w martwym ciągu
W minionym tygodniu w Herzbergu w Niemczech odbyły się Mistrzostwa Świata w Martwym Ciągu. O najwyższe trofeum walczył między innymi Marian Knuth z Wielkiego Klincza, który nie tylko sięgnął po złoto w kategorii masters, ale też ustanowił nowy rekord świata w swojej kategorii wiekowej i wagowej.

sobota, 8 października 2016 r., 19:44
XXII Kościerskie Biegi Uliczne za nami
Amatorzy i doświadczeni biegacze, przedszkolaki, uczniowie i seniorzy, trasy liczące od kilkuset metrów do ponad pięciu kilometrów - XXII edycja Kościerskich Biegów Ulicznych już za nami. W imprezie wzięło udział kilkaset osób.