sobota, 10 czerwca 2017 r., 17:01
Triathlon 2017 w Chmielnie - udowodnili, że są silni ciałem i niezłomni duchem
Już po raz trzeci Chmielno było gospodarzem triathlonu, organizowanego przez fundację Silni Ciałem, Niezłomni Duchem. Na listach startowych było około 100 zawodników. Zmierzyli się z jedną z najtrudniejszych dyscyplin - najpierw pływali, potem jeździli rowerem, a na końcu biegli. W tym roku zmagania odbyły się na dwóch dystansach - sprintu i olimpijskim.

piątek, 9 czerwca 2017 r., 20:11
Lubiana Cup 2017 już za tydzień
W sobotę, 17 czerwca na stadionie w Łubianie rozegrany zostanie Turniej Piłki Nożnej - Lubiana Cup 2017. O główne trofeum rozgrywek powalczy aż dwanaście zespołów rocznika 2008/2009. Rezerwuj czas, zasiądź na trybunach i kibicuj swoim faworytom.

środa, 7 czerwca 2017 r., 21:58
Żukowo. Dzieci i młodzież niepełnosprawna bawiły się na turnieju gier i zabaw ruchowych
Ponad 170 uczestników z dziewięciu ośrodków województwa pomorskiego wzięło udział w XXIII Wojewódzkim Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych, który odbył się w środę w hali widowiskowo - sportowej w Żukowie. Dzieci i młodzież niepełnosprawna przybyły z Trójmiasta, Słupska, Pelplina, Starogardu Gdańskiego, Kościerzyny, Bielkówka i Wejherowa.

środa, 7 czerwca 2017 r., 08:30
II Mistrzostwa Kaszub w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi
Już po raz drugi w Piechowicach odbyły się Mistrzostwa Kaszub w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi. W niedzielę na piechowickim boisku zebrali się uczestnicy i kibice. Mistrzostwa rozegrano w dwóch kategoriach Par i Singli.

wtorek, 6 czerwca 2017 r., 10:44
Łubiana. Mecz piłki nożnej z okazji Dnia Ceramika
W ramach obchodów Dnia Ceramika w Łubianie rozegrano mecz piłki nożnej pomiędzy pracownikami a kadrą zarządzającą ZPS "Lubiana" S.A. Lepsi w sportowej rywalizacji okazali się pracownicy, którzy pokonali kadrę zarządzającą 5:1.

wtorek, 6 czerwca 2017 r., 10:29
Vistal Gdynia zwycięzcą Festiwalu Piłki Ręcznej w Nowej Karczmie
W miniony weekend na hali sportowej w Nowej Karczmie odbył się Festiwal Piłki Ręcznej dla dziewcząt rocznika 2004. W turnieju wzięło udział dwanaście zespołów. Główne trofeum wywalczył team Vistal Gdynia. Gospodarze uplasowali się na drugim miejscu. I to właśnie reprezentantka UKS Nowa Karczma, Nikola Męczykowska, została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju.

poniedziałek, 5 czerwca 2017 r., 09:33
Strażacy z Radunia ponownie bezkokurencyjni w gminnym sporcie pożarniczym
W sobotnie popołudnie na boisku sportowym w Kaliszu rozegrano zawody w sporcie pożarniczym drużyn OSP gminy Dziemiany. W szranki o tytuł tej najsprawniejszej stanęły reprezentacje pięciu jednostek. Bezkonkurencyjni po raz kolejny okazali się ochotnicy z Radunia.

piątek, 2 czerwca 2017 r., 12:40
I Kaszubska Olimpiada Sportowa w Lipuszu
W poniedziałek, 29 maja drużyna uczniów z kl IV-VI uczestniczyła w I Kaszubskiej Olimpiadzie Sportowej rozgrywanej pod hasłem "Dali, Chùtczi, Mòcni" w Lipuszu. Uczniowie rywalizowali w siedmiu konkurencjach sportowych, które zostały zaczerpnięte z różnych źródeł kaszubskiej literatury. Wymagały one koordynacji i sprytu oraz wytrenowanej techniki wykonania.

piątek, 2 czerwca 2017 r., 11:08
Lipusz najlepszy w IX Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce
Przed tygodniem na stadionie sportowym w Lipuszu odbyły się IX Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kościerskiego Szkół Podstawowych w lekkiej atletyce. Najlepiej spisali się gospodarze, którzy w klasyfikacji generalnej uplasowali się na pierwszym miejscu osiągając znaczną przewagę nad pozostałymi reprezentacjami.

środa, 31 maja 2017 r., 08:28
Cztery medale dla lipuskich lekkoatletów w Mistrzostwach Okręgu Pomorskiego
Trzy srebrne medale i brąz wywalczyli młodzi lekkoatleci z Uczniowskiego Klubu Sportowego Lipusz podczas Mistrzostw Okręgu Pomorskiego Juniorów i Juniorów Młodszych w Słupsku.