wtorek, 10 lipca 2018 r., 08:36
Sukces piłkarzy i piłkarek ręcznych z Pomorza
Wielkim sukcesem zakończył się występ młodych piłkarek i piłkarzy ręcznych z województwa pomorskiego na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Chłopcy (rocznik 2002) przywieźli złote medale, dziewczyny (rocznik 2003) brązowe.

czwartek, 5 lipca 2018 r., 11:33
Przyjechali do Starej Kiszewy by wyłonić mistrza Baśki Kaszubskiej
Corocznie Stara Kiszewa staje się stolicą Baśki Kaszubskiej. Karciarze z całego województwa zjeżdżają się by rywalizować i wyłonić mistrza kart. Najlepszym zawodnikiem turnieju i zdobywcą "Tarczy Polski" został Kazimierz Jarzembińsk.

wtorek, 3 lipca 2018 r., 14:46
Czwarte miejsce sędziów piłkarskich z Kościerzyny
W niedzielę, 1 lipca Kolegium Sędziów Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zorganizowało turniej piłkarski dla sędziów piłkarskich z pięciu województw. Do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów złożonych z piłkarskich arbitrów: Kolegium Sędziów Zachodniopomorskiego ZPN, KS Warmińsko-Mazurskiego ZPN, KS Kujawsko-Pomorskiego ZPN, KS Wielkopolskiego ZPN, ponadto drużyny sędziów z Malborka, Gdańska, Gdyni, Kociewia, Słupska i Kościerzyny.

wtorek, 3 lipca 2018 r., 11:07
Weronika Lizakowska ze złotym medalem Mistrzostw Polski i rekordem życiowym
Kolejny sukces na swoim koncie zanotowała Weronika Lizakowska. Zawodniczka kościerskiego Remusa podczas odbywających się w miniony weekend Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Lekkoatletyce sięgnęła po złoty medal na 1.500 m, ustanawiając również swój nowy rekord życiowy.

niedziela, 1 lipca 2018 r., 19:39
Ponad 700 zawodników na starcie Garmin Iron Triathlon w Stężycy
Kilkuset ludzi z żelaza przybyło w niedzielę do Stężycy, by wziąć udział w Garmin Iron Triathlon 2018. Zawodnicy rywalizowali na dwóch dystansach 1/4 i 1/8 Iron Mana.

niedziela, 1 lipca 2018 r., 08:32
Zawodniczki z Nowej Karczmy w kadrze Pomorza na Mistrzostwa Polski
Już w ten poniedziałek kadra Pomorza zawodniczek (rocznik 2003) i zawodników (rocznik 2002) uda się do Katowic na Mistrzostwa Polski w piłkę ręczną. W tym gronie znalazły się trzy dziewczęta z Nowej Karczmy- Nikola Męczykowska, Joanna Zgrzeszewska i Michalina Peplińska.

środa, 27 czerwca 2018 r., 08:47
Dzieci z Ceramika Łubiana na obozie
W ubiegłym tygodniu dzieci z najmłodszej grupy Ceramika Łubiana przebywały na obozie sportowo - rekreacyjnym, który odbył się w Garczynie.

sobota, 23 czerwca 2018 r., 16:33
Maciej Kosiecki zwycięzcą II Biegu o Puchar Sołtysa Liniewa
Kilkadziesiąt osób wzięło udział w II Biegu o Puchar Sołtysa Liniewa. Na dystansie głównym wśród mężczyzn zwyciężył Maciej Kosiecki, natomiast spośród kobiet triumfowała Kamila Grzonka. Warto dodać, że imprezie towarzyszył cel charytatywny. Dochód z biegów został bowiem przeznaczony na rzecz Środowiskowego Domu Samopomocy w Lubieszynie.

piątek, 22 czerwca 2018 r., 09:32
Lipusz zwycięzcą Wojewódzkich Igrzysk Szkół Wiejskich i Małych Miast
Na początku czerwca na stadionie sportowym w Lipuszu odbyły się XXVII Wojewódzkie Igrzyska Szkół Wiejskich i Małych Miast Województwa Pomorskiego. W zawodach wystartowało blisko 120 młodych lekkoatletów reprezentujących 10 szkół. Lipusz był organizatorem mistrzostw po raz ósmy.

piątek, 22 czerwca 2018 r., 08:46
Udane występy kościerskich karateków
Dwie ważne imprezy karate tradycyjnego z udziałem zawodników z naszego regionu odbyły się w ostatnim tygodniu. W Opolu walczyli najlepsi polscy karatecy w XXIX Mistrzostwach Polski, natomiast we Włocławku rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.