czwartek, 20 lipca 2017 r., 12:15
Zostań wolontariuszem i dołącz do ekipy Kaszubskiej Poniewierki
Kaszubska Poniewierka, a więc bieg dla prawdziwych twardzieli już 16 września. Wciąż trwają zapisy osób, którym niestraszny 100-kilometrowy bieg przełajowy o charakterze górskim. Jeśli ten bieg jest nie na Twoje siły, zostań wolontariuszem, dołącz do ekipy i wspieraj uczestników ostrego, maksymalnego i nieuniknionego sponiewierania! Na wolontariuszy czekają niespodzianki.

czwartek, 20 lipca 2017 r., 11:57
Gm. Stara Kiszewa. Chcesz nauczyć się pływać? Zgłoś się
Wójt gminy Stara Kiszewa ogłasza nabór na naukę pływania dla dzieci nad Jeziorem Wielkim w Strudze. Oferta jest skierowana zarówno do tych, którzy nie potrafią pływać, jak i tych, którzy chcą podszkolić umiejętności w tym zakresie.

wtorek, 18 lipca 2017 r., 11:37
Zapisz się na duathlon na Złotej Górze
29 lipca na Złotej Górze odbędzie się kolejna edycja Triathlonu. Wychodząc naprzeciw mniej doświadczonym uczestnikom, organizatorzy zaplanowali także duatlon zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych zawodników.

czwartek, 13 lipca 2017 r., 12:00
Weronika Lizakowska z dwoma srebrami Mistrzostw Polski i awansem na Mistrzostwa Europy
Od piątku do niedzieli w Toruniu trwały 71. Mistrzostwa Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce. Wielki sukces podczas nich odniosła zawodniczka kościerskiego Remusa - Weronika Lizakowska, zdobywając dwa srebrne medale w biegu na 3.000 m i 1.500 m oraz awans na letnie Mistrzostwa Europy w Grosseto.

środa, 12 lipca 2017 r., 09:26
Za nami Turniej Ringo o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna
W poniedziałek na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kościerzynie odbył się III Turniej Ringo o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna. W zawodach udział wzięło sześć drużyn, które mierzyły się systemem każdy z każdym.

wtorek, 11 lipca 2017 r., 12:06
III Spartakiada Seniorów o Puchar Wójta Gminy Nowa Karczma
W hali sportowej w Nowej Karczmie odbyła się tegoroczna edycja Spartakiady Sportowo-Rekreacyjnej Seniorów. W tym roku połączona została z uroczystością poświęcenia Sztandaru Klubu Emerytów z Nowego Barkoczyna.

wtorek, 4 lipca 2017 r., 12:49
Kościerzyna. Wakacje na boisku sportowym
Nie wszyscy latem mają szanse wyjechać na wakacje. Z myślą o tych, którzy zostają w mieście, kościerski samorząd ruszył z akcją "Wakacje na boisku sportowym". Zajęcia odbywać się będą zarówno w lipcu, jak i sierpniu. Nudzisz się? Przyjdź na boisko i aktywnie spędzaj czas.

wtorek, 4 lipca 2017 r., 11:38
Niebawem Triathlon na Złotej Górze - zapisz się i szykuj formę!
Lubisz jazdę na rowerze, pływanie i bieganie? Zapisz się na Kartuzy Triathlon MTB, który już 29 lipca odbędzie się na Złotej Górze. Do wyboru dwa dystanse sprint i olimpijski. Jeśli masz obawy, co do którejś z dyscyplin triathlonowych, zbierz team i pokonajcie trasę w sztafecie! Zapisy już się rozpoczęły.

wtorek, 4 lipca 2017 r., 10:18
Kościerscy karatecy w Letniej Szkole Karate w Tucholi
Od 26 do 30 czerwca 15 karateków Kościerskiego Klubu Kyokushin Karate brało udział w Letniej Szkole Karate w Tucholi. Obóz organizował shihan Artur Wilento 5 dan z Toruńskiego Klubu Kyokushin Karate.

wtorek, 4 lipca 2017 r., 10:07
Dobry sezon LZS "Gwiazda" Karsin
Drużyna LZS "Gwiazda" Karsin do udanych może zaliczyć rozgrywki sezonu 2016/2017 pomorskiej V ligi - grupa II Gdańsk. Ze zdobyczą 46 punktów zajęła szóste miejsce.