środa, 20 grudnia 2017 r., 09:57
Bardzo dobry występ piłkarzy ręcznych UKS Lipusz na ogólnopolskim turnieju
15 i 16 grudnia w hali sportowej Gimnazjum nr 3 w Tczewie został rozegrany Ogólnopolski Turniej piłki ręcznej młodzików rocznik 2003 zwany również Memoriałem Lecha Stolińskiego. Młodzi szczypiorniści w Lipusza w klasyfikacji końcowej uplasowali się na wysokiej, trzeciej pozycji.

piątek, 15 grudnia 2017 r., 08:39
Mikołajkowy Turniej Siatkówki  o Puchar Prezesa ZPS "Lubiana
W minioną sobotę, w sali sportowej w Skorzewie odbył się "Mikołajkowy Turniej Siatkówki o Puchar Prezesa ZPS "Lubiana" S.A. W rozgrywkach wzięło udział siedem drużyn. Byli to pracownicy ZPS "Lubiana" S.A., "Lubiana Hurt", "Limko", "Lubeko" oraz pełnoletnich członków ich rodzin.

czwartek, 14 grudnia 2017 r., 10:17
Pięć medali dla kościerskich karateków na Pucharze Gdańska
W niedzielę w Hali Sportowej Judo Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku odbył się Otwarty Puchar Gdańska Karate. Wystartowało w nich także dziewięcioro zawodników Kościerskiego Klubu Kyokushin Karate, zdobywając łącznie aż pięć medali.

środa, 13 grudnia 2017 r., 07:55
II Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna
Cztery turnieje, niemal 100 osób, z tego 43 zawodników zmagało się w co najmniej trzech zawodach - tak w wielkim skrócie można podsumowań tegoroczne II Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna. Jego podsumowanie odbyło się w minioną niedzielę.

środa, 6 grudnia 2017 r., 08:35
Karateka Jakub Wyszecki złotym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów
Aż ośmioro zawodników Kościerskiego Klubu Kyokushin Karate wzięło udział w Mistrzostwach Polski Juniorów Shinkyokushin PFKK. Był to ich pierwszy występ w zawodach tak wysokiej rangi. Z Mielca powrócili ze złotem Jakuba Wyszeckiego. Tuż za podium uplasowała się z kolei Martyna Nawrot.

wtorek, 5 grudnia 2017 r., 11:45
Międzynarodowy sukces zawodników UKS Manta Kościerzyna
18 indywidualnych medali oraz złoto w sztafecie wywalczyli zawodnicy UKS Manta Kościerzyna podczas międzynarodowych zawodów w pływaniu w płetwach w Beco Cup, które odbyły się w miniony weekend w Berlinie.

poniedziałek, 4 grudnia 2017 r., 15:14
Marian Knuth Mistrzem Świata w martwym ciągu
Kolejny sportowy sukces ma na swoim mieszkaniec Wielkiego Klincza. Podczas odbywających się w Siedlcach Mistrzostw Świata stanął na najwyższy stopniu podium w kategorii do 90 kg w martwym ciągu.

sobota, 2 grudnia 2017 r., 09:12
Siedem medali kościerskich karateków na Pucharze Pomorza
Siedem medali zdobyli zawodnicy Kościerskiego Klubu Karate-Do "Seiunchin", podczas prestiżowego i silnie obsadzonego VIII Pucharu Pomorza w Karate Tradycyjnym, jaki odbył się 18. listopada w Szczecinie. W tym cyklicznym, ogólnopolskim turnieju wystartowało ponad 400 zawodników z 20 polskich klubów.

środa, 29 listopada 2017 r., 09:04
Magdalena Majewska najlepszą ratowniczką wodną-juniorką w Pomorskiem
Dorobkiem trzech złotych medali Pomorską Ligę Ratownictwa Wodnego kończy Magdalena Majewska. Taki wynik dał jej pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej junior kobiet. Sukcesami tegoroczne zmagania zakończyli także inni młodzi ratownicy Kaszubskiej Drużyny Słupskiego WOPR PCM Garczyn.

wtorek, 28 listopada 2017 r., 08:40
Marcin Łukowicz najlepszym zawodnikiem Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach
17 medali z Finału Klubowego Pucharu Polski w pływaniu płetwach przywieźli zawodnicy UKS Manta Kościerzyna. Zdobywcą trzech złotych krążków i nowego rekordu Polski okazał się Marcin Łukowicz, który zdobył też tytuł najlepszego zawodnika, natomiast Julia Greń i Szymon Kropidłowski pod tym względem uplasowali się na trzecich pozycjach w swoich kategoriach wiekowych.