czwartek, 22 września 2016 r., 10:54
Kościerscy karatecy zdobyli srebro i brąz na ogólnopolskim turnieju w stolicy
Czteroosobowa reprezentacja Kościerskiego Klubu Karate-do "Seiunchin" wróciła z dwoma medalami z Ogólnopolskiego Turnieju "Praga Cup 2016" o Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe. Dla młodych karateków był to kolejny sprawdzian przed czekającą ich za miesiąc najważniejszą imprezą tego roku - Pucharze Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym.

niedziela, 18 września 2016 r., 17:29
Duathlon Przodkowo. Rywalizowali w biegu i jeździe na rowerze
Ponad sto osób wzięło udział w duathlonie, który w niedzielne przedpołudnie odbył się w Przodkowie. Zawodnicy zmierzyli się na dwóch dystansach - krótkim, w którym uczestnicy musieli łącznie przebiec 7,5 km oraz pokonać 20 km na rowerze oraz długim z 15 km biegiem i 40 km trasą rowerową.

sobota, 17 września 2016 r., 20:38
Ponad 300 zawodników zmierzyło się w Biegu o Złotą Górę
Dopisała zarówno frekwencja, jak i pogoda. Ponad 300 osób pokonało liczącą niespełna 10 km trasę Biegu o Złotą Górę. Impreza odbyła się w ramach cyklu Kaszuby Biegają 2016.

sobota, 17 września 2016 r., 18:57
Ponad stu śmiałków na trasie Kaszubskiej Poniewierki
Punktualnie o godzinie 3 w nocy kaszubskie szlaki rozświetiło ponad sto czołówek śmiałków, którym nie straszny był stukilometrowy dystans. Prawdziwi twardziele wzięli bowiem udział w ultramaratonie Kaszubska Poniewierka. Z podnóża Szczytu Wieżyca biegiem dotarli aż do Sopotu.

wtorek, 13 września 2016 r., 18:49
Daniel Pek ze srebrem Igrzysk Paraolimpijskich w Rio
Na co dzień zawodnik UKS Olimpijczyk Skorzewo, Daniel Pek zdobył wicemistrzostwo na Igrzyskach Paraolimpijskich w Rio de Janeiro. Wystartował na swoim koronnym dystansie 1500 metrów w kategorii T20. Na finiszu uległ jedynie Amerykanowi.

poniedziałek, 12 września 2016 r., 09:49
Przemysław Błaszkowski srebrnym medalistą mistrzostw międzywojewódzkich
10 września zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Lipusz wzięli udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w lekkiej atletyce. Reprezentanci klubu odnotowali szereg sukcesów. Przemysław Błaszkowski sięgnął nie tylko srebrny medal, ale też wywalczył przepustkę na Mistrzostwa Polski.

czwartek, 8 września 2016 r., 14:28
Lubisz biegać i jeździć na rowerze? Sprawdź się w duathlonie!
Już 18 września w Przodkowie 3athlete Sports Events zaprasza do udziału w szosowym duathlonie. Impreza składająca się z biegu i jazdy na rowerze rozgrywana będzie na dwóch dystansach. Podejmij wyzwanie, wybierz swój dystans, zapisz się i sprawdź swoje możliwości!

czwartek, 8 września 2016 r., 10:50
Wiele. Blisko 200 uczestników na starcie Mistrzostw Kaszub w Nordic Walking
Tym razem to do Wiela zjechali miłośnicy chodzenia z kijkami, by wziąć udział w II Mistrzostwach Kaszub w Nordic Walking. VI Etap Pucharu Bałtyku cieszył się sporym zainteresowaniem uczestników, którzy mieli do wyboru dwie trasy. Dystans 5 km pokonały w sumie 134 osoby, z kolei w 10-km trasę wybrało 36 zawodników.

poniedziałek, 5 września 2016 r., 09:31
Wiktoria Kolczyk Wicemistrzynią Świata w formule light-contact
Srebrny Medal Mistrzostw Świata to póki co najważniejsze trofeum zawodniczki KS Champion Wiktorii Kolczyk. Zdobyła go po emocjonujących, ciężkich trzech walkach, które dały jej tytuł Wicemistrzyni Świata w formule kick light contact w kategorii wagowej -46kg oraz ogromny bagaż doświadczeń w przyszłej karierze.

czwartek, 1 września 2016 r., 12:26
Sukces lekkoatletów UKS Lipusz na Mistrzostwach Pomorza
Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Lipusz w Mistrzostwach Okręgu Pomorskiego Młodzików w lekkiej atletyce. 30 sierpnia br. wzięli udział w zawodach mistrzowskich rozegranych w Starogardzie Gdańskim. Zawodnicy UKS Lipusz zdobyli pięć medali i kilka czołowych miejsc.