czwartek, 18 maja 2017 r., 12:16
SP w Nowej Karczmie zwycięzcą Turnieju Całe Pomorze Gra w Piłkę Ręczną
Drużyna Szkoły Podstawowej w Nowej Karczmie wywalczyła mistrzowski tytuł w Wojewódzkim Turnieju Całe Pomorze Gra w Piłkę Ręczną. Dodatkowo sukces indywidualny zanotował też Mateusz Myszka, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

wtorek, 16 maja 2017 r., 11:33
"13" szczęśliwa dla UKS Manta Kościerzyna
13 maja podczas III rundy Klubowego Pucharu Polski we Władysławowie zawodnicy UKS Manta Kościerzyna zdobyli łącznie 13 medali, 13 razy zajmowali też czwarte miejsce. Jak podkreślają przedstawiciele klubu, "13" okazała się dla nich szczęśliwą liczbą.

sobota, 13 maja 2017 r., 15:36
Ochotnicy z Kłobuczyna bezkonkurencyjni w gminnym sporcie pożarniczym
Tym razem Kłobuczyno było gospodarzem dorocznego pikniku strażackiego druhów z gminy Kościerzyna, który tradycyjnie został połączony z zawodami sportowo-pożarniczymi. W tym roku główne trofeum wznieśli ochotnicy z Kłobuczyna.

czwartek, 11 maja 2017 r., 09:01
Wiktoria Kolczyk Mistrzynią Polski w Kickboxingu
Zawodniczka KS Champion Kościerzyna po raz kolejny odnotowała bardzo dobry występ na zawodach. Na odbywających się w Rydzynie Mistrzostwach Polski Wiktoria Kolczyk sięgnęła po główne trofeum w swojej kategorii - tytuł Mistrzyni Polski w Kickboxingu.

poniedziałek, 8 maja 2017 r., 09:54
Stara Kiszewa. Turniej mini Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych
Podczas majówki w Gminnej Hali Sportowej odbył się Turniej Mini Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych, w którym udział wzięło siedem zespołów. Najlepszym okazał się Dream Team ze Starych Polaszek.

piątek, 5 maja 2017 r., 11:07
Aktywna majówka w Kościerzynie
Na długi weekend majowy Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaplanował szereg atrakcji sportowo-rekreacyjnych, wśród których każdy mógł znaleźć coś dla siebie, czy to kibicując czy samemu uczestnicząc w zmaganiach.

poniedziałek, 1 maja 2017 r., 11:28
Znakomity występ skacistów GOKSiR Liniewo
Bardzo dobre wyniki uzyskali skaciści z miejscowego GOKSiRU w Liniewie, na rozegranym w Dziemianach II Turnieju w Grand Prix Pomorza 2017. W zawodach wzięło udział 54 zawodników, z tego 11 graczy z Liniewa.

sobota, 29 kwietnia 2017 r., 15:39
Kartuskie Biegi Uliczne 2017 prawie 500 zawodników na starcie zawodów cyklu Kaszuby Biegają
Z liczącą dziesięć kilometrów trasą w dość trudnych, przez padający deszcz warunkach, zmierzyli się uczestnicy kolejnej odsłony cyklu Kaszuby Biegają. Na Kartuskie Biegi Uliczne przybyło prawie 500 zawodników z różnych zakątków Pomorza i kraju.

wtorek, 25 kwietnia 2017 r., 09:33
Bardzo dobre wyniki Testu Coopera w Kościerzynie
W sobotę na Stadionie Miejskim odbyła się kolejna edycja Testu Coopera. Po raz pierwszy test ten odbywał się na bieżni wokół Stadionu. Oprócz sprawdzenia się w próbie można było skorzystać z profesjonalnego sprzętu do gry w Speed-ball. W ten weekend testy Coopera odbywały się w wielu miastach w Polsce.

poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r., 08:44
Marcin Łukowicz najlepszym zawodnikiem III rundy Pucharu Świata
W miniony weekend na pływalni Aquasfera w Olsztynie odbyła się III runda Pucharu Świata w pływaniu w płetwach. Marcin Łukowicz zawodnik UKS Manta Kościerzyna podczas swoich trzech startów zdobył trzy złote medale na dystansach 50 BF, 100BF, 200BF.