środa, 13 września 2017 r., 10:19
Zawodnicy UKS Remus Kościerzyna pojadą na Mistrzostwa Polski
W sobotę, 9 września w Słupsku odbyły się eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski młodzików w la (Mistrzostwa Makroregionu Młodzików). Klub Remus Kościerzyna reprezentowało troje zawodników. Wszyscy awansowali do MP, które odbędą się 23-25 września w Białej Podlasce.

wtorek, 12 września 2017 r., 09:35
Kolejne medale zawodników UKS Lipusz w lekkoatletyce
W sobotę, 9 września na stadionie lekkoatletycznym w Słupsku odbyły się Międzwojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w lekkiej atletyce. W zawodach brali udział zawodnicy z województwa kujawsko - pomorskiego i pomorskiego. Była to ostatnia eliminacja do Mistrzostw Polski Młodzików w lekkiej atletyce, które odbędą się 22-24 września w Białej Podlaskiej.

środa, 6 września 2017 r., 15:43
Worek medali zawodników UKS Lipusz w Mistrzostwach Okręgu Pomorskiego
Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Lipusz 30 sierpnia wzięli udział w Mistrzostwach Okręgu Pomorskiego Młodzików w lekkiej atletyce , które zostały rozegrane na Stadionie Leśnym w Sopocie. Były to bardzo dobre mistrzostwa. Młodzi lekkoatleci wywalczyli aż osiem medali -dwa złote, pięć srebrnych i jeden brązowy - najwięcej w historii startów w Mistrzostwach Wojewódzkich.

wtorek, 29 sierpnia 2017 r., 09:24
Dziemiany. Drużynowy Puchar Pomorza w Skacie Sportowym
W niedzielę, 20 sierpnia w Dziemianach odbył się Drużynowy Puchar Pomorza w skacie sportowym. Udział w nim wzięło osiem drużyn z całego okręgu kaszubsko-pomorskiego. Najlepszym okazał się team Miasto Puck.

poniedziałek, 28 sierpnia 2017 r., 09:47
Sławomir Toczek z Żukowskim Gryfem
Sławomir Toczek był bezkonkurencyjny w zawodach Strongman o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo, które w niedzielne popołudnie odbyły się na stadionie miejskim w Żukowie. O tytuł najlepszego w sześciu konkurencjach rywalizowało sześciu siłaczy o niesamowitej sile. Reprezentant Kościerzyny nie dał swoim rywalom szans. Zawodom sędziował Jarosław Dymek.

piątek, 25 sierpnia 2017 r., 09:24
Rekownica. Piknik rodzinny ze sportową rywalizacją
W minioną niedzielę na boisku rekreacyjnym w Rekownicy odbył się piknik rodzinny połączony z XIX Amatorskim Turniejem Piłki Koszykowej o Puchar Proboszcza Parafii Rekownica Ks. Zbigniewa Wysieckiego.

środa, 23 sierpnia 2017 r., 11:34
Wakacyjne sukcesy kościerskich karateków
Ostatnie tygodnie wakacji upływają bardzo pracowicie młodym karatekom Kościerskiego Klubu Karate-Do "Seiunchin". Z odbywających się w sierpniu zawodów przywieźli sporo medali, rozpoczęli też przygotowania do nowego sezonu.

poniedziałek, 14 sierpnia 2017 r., 11:49
Ceramik Łubiana zwycięzcą sobotniego turnieju z cyklu Kościerzyna Cup
Młodzi piłkarze z Łubiany okazali się najlepszymi w trzecim turnieju z cyklu Kościerzyna Cup. Rozgrywki odbyły się w sobotę na kościerskim boisku. Wzięły w nich udział cztery zespoły.

wtorek, 8 sierpnia 2017 r., 19:37
Szybko i spektakularnie - przed nami weekendowy wyścig dronów w Koszałkowie
Szybkość, spektakularne zdarzenia, technologia i emocje - to wszystko będzie towarzyszyło DRC Drone Race Kaszuby 2017. 40 zawodników już w najbliższy weekend w Koszałkowie będzie rywalizowało o miano mistrza w wyścigach dronów.

wtorek, 8 sierpnia 2017 r., 13:28
X Team Będomin zwycięzcami Turnieju Siatkówki Plażowej w Będominie
11 drużyn wzięło udział w Turnieju Siatkówki Plażowej, który w ostatni weekend lipca został rozegrany w Będominie. Zwycięzcą turnieju została drużyna X Team Będomin.