wtorek, 19 lutego 2019 r., 11:24
Pierwsza wygrana szczypiornistek UKS PCM Kościerzyna w superlidze kobiet
W sobotnie popołudnie drużyna UKS PCM Kościerzyna na hali sportowej "Sokolnia" w Kościerzynie podejmowała zespół KPR Jelenia Góra. Kościerskie szczypiornistki dostarczyły swoim kibicom sporo emocji wygrywając z jeleniogórzankami 28:27.

poniedziałek, 18 lutego 2019 r., 16:09
Olimpia Breza z gratulacjami od władz miasta
Zdobyła złoto Mistrzostw Polski, ustanowiła nowy rekord kraju, osiągając też najlepszy w tym roku wynik na świecie - mowa o 17-letniej Olimpii Breza, kościerskiej biegaczce, która choć przygodę z bieganiem rozpoczęło dopiero przed trzema laty, już może pochwalić się sporym medalowym dorobkiem. W poniedziałek za dotychczasowe osiągnięcia odebrała gratulacje od władz miasta.

poniedziałek, 18 lutego 2019 r., 09:57
Weronika Lizakowska ze srebrem Halowych Mistrzostw Polski
Za nami Halowe Mistrzostwa Polski seniorów i U23 i kolejny sukces młodych kościerskich sportowców. Tym razem Weronika Lizakowska, zawodniczka Remusa, wybiegała srebrny medal na dystansie 1.500 metrów w klasyfikacji młodzieżowej.

wtorek, 12 lutego 2019 r., 08:55
Olimpia Breza ze złotem i rekordem Mistrzostw Polski
Kolejny sukces na swoim koncie ma Olimpia Breza. Podopieczna Wojciecha Pobłockiego podczas Halowych Mistrzostw Polski w Lekkoatletyce U-18 nie tylko zdobyła złoto w biegu na 2000 m, ale także uzyskując najlepszy wynik na świecie w tym sezonie halowym, ustanowiła nowy rekord Polski.

niedziela, 3 lutego 2019 r., 09:49
Szczypiornistki UKS PCM Kościerzyna w dalszym ciągu bez zwycięstwa
W sobotnie popołudnie szczypiornistki UKS PCM Kościerzyna podejmowały na hali sportowo - widowiskowej w Wielkim Klinczu KPR Gmina Kobierzyce. Mecz został rozegrany w ramach 16 kolejki Superligi Kobiet. Mimo bardzo dobrej gry, zawodniczkom z Kościerzyny wciąż nie udało się wygrać ani jednego meczu w sezonie.

czwartek, 31 stycznia 2019 r., 08:45
Kolejne turnieje w skata w ramach Grand Prix Serca Kaszub za nami
Tym razem to Ośrodek Kultury w Dziemianach był organizatorem kolejnych dwóch turniejów skata sportowego o Grand Prix Serca Kaszub. Po ośmiu rozgrywkach na czele tabeli znajduje się Zdzisław Pepliński z Nowych Polaszek.

czwartek, 24 stycznia 2019 r., 08:49
Ruszyły zapisy na triathlony w Chmielnie i na Złotej Górze
Fundacja "Silni Ciałem i Niezłomni Duchem" po raz kolejny zaprasza miłośników królowej dyscyplin, jak mówi się o triathlonie, do udziału w zawodach. W tym roku na Kaszubach odbędzie się cykl czterech triathlonów - 5 maja w Gdańsku, 2 czerwca na Złotej Górze, 28 lipca w Chmielnie i we wrześniu w Krynicy Morskiej. Zapisy już ruszyły.

środa, 23 stycznia 2019 r., 10:04
33 medale dla UKS Manta Kościerzyna na Open Baltic Finswimming Championship
W miniony weekend na pływalni Aquasfera w Olsztynie odbyły się zawody Open Baltic Finswimming Championship, które były równocześnie I Rundą Klubowego Pucharu Polski. Zawodnicy UKS Manta Kościerzyna z zawodów wrócili do Serca Kaszub aż z 33 medalami.

wtorek, 22 stycznia 2019 r., 10:09
Wodniacy Garczyn z medalami w Olsztynie
W dniach 18-20 stycznia w Olsztynie odbyły się zawody OPEN Baltic Finswimming Championschip, które dla polskich zawodników były jednocześnie 1 Rundą Klubowego Pucharu Polski w Pływaniu w Płetwach. Po raz pierwszy w tej imprezie uczestniczyli pływacy z klubu UKS Wodniacy Garczyn i to od razu w 16-osobowym składzie.

niedziela, 20 stycznia 2019 r., 08:07
Szczypiornistki UKS PCM Kościerzyna o krok od zwycięstwa
W sobotnie popołudnie UKS PCM Kościerzyna podejmowała na swoim parkiecie MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski, w ramach 14 kolejki Superligi Piłki Ręcznej Kobiet. Mecz z uwagi na trwającą wczoraj żałobę narodową rozpoczęto minutą ciszy. Po emocjonującym pojedynku zawodniczki z Kościerzyny przegrały 31:32.