niedziela, 25 czerwca 2017 r., 11:05
KS Skorzewo zwycięzcą Kościerzyna Cup 2017
W sobotę, 24 czerwca na boisku Orlik przy Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Kościerzynie odbył się turniej piłki nożnej Kościerzyna Cup 2017. W rozgrywkach udział wzięło ponad 80 dzieci, które rywalizowały w ośmiu zespołach.

niedziela, 25 czerwca 2017 r., 10:57
Za nami Brama Pomorza - turniej gry w Baśkę
18 czerwca w Zespole Szkół Nr 7 w Chojnicach, odbył się turniej sportowy Brama Pomorza. Turniej został rozegrany pod honorowym patronatem Starosty Chojnickiego. Turniej był rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport z Asem trefl.

niedziela, 25 czerwca 2017 r., 00:29
Kościerzyna. Gala Champion's Fight Night
Piąta edycja Gali Champion’s Fight Night za nami. 11 niezwykle zaciętych pojedynków do ostatniego gongu dostarczyły publiczności wiele emocji i wrażeń. Największe napięcie dało się odczuć podczas walk wieczoru, gdzie na ringu spotkali się Marcin Grabowski vs. Alan Jachimowski oraz Patryk Kamiński vs. Mateusz Gola.

sobota, 24 czerwca 2017 r., 17:14
Rekordowe Mistrzostwa Polski w grze w Baśkę
11 czerwca 2017 roku w Szemudzie w Gminnym Centrum Kultury Sportu i Rekreacji, odbyły się Mistrzostwa Polski. Turniej zgromadził rekordową liczbę 444 zawodników i był świętem miłośników Polskiej Baśki sportowej.

piątek, 23 czerwca 2017 r., 08:54
Lipusz zwycięzcą Wojewódzkich Igrzysk w Lekkoatletyce
14 czerwca na stadionie sportowym w Lipuszu odbyły się XXVI Wojewódzkie Igrzyska Szkół Wiejskich i Małych Miast Województwa Pomorskiego. W zawodach wystartowało blisko 120 młodych lekkoatletów województwa pomorskiego.

czwartek, 22 czerwca 2017 r., 10:29
Julia Greń i Marcin Łukowicz Mistrzami Polski w pływaniu w płetwach
W dniach 17-18 czerwca odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w pływaniu w płetwach. W zawodach wystartowali zawodnicy UKS Manta Kościerzyna, którzy łącznie powrócili z mistrzostw z 17 medali. Po mistrzostwo sięgnęli Julia Greń i Marcin Łukowicz.

środa, 21 czerwca 2017 r., 13:42
Bardzo dobry występ piłkarzy ręcznych UKS Lipusz na międzywojewódzkim turnieju
12 czerwca w hali sportowej Gimnazjum nr 3 w Tczewie został rozegrany Międzywojewódzki Turniej piłki ręcznej chłopców rocznik 2003. Młodzi szczypiorniści z Lipusza wywalczyli na nim drugie miejsce.

niedziela, 18 czerwca 2017 r., 14:07
Lubiana Cup 2017 za nami
12 zespołów, ponad 100 zawodników, 48 meczów, 218 bramek - tak w wielkim skrócie można podsumować pierwszy turniej piłki nożnej Lubiana Cup 2017, który w sobotę został rozegrany na stadionie w Łubianie. Organizatorem turnieju był Krzysztof Recław.

sobota, 17 czerwca 2017 r., 17:50
Ochotnicy z Radunia ponownie najlepsi w powiatowych strażackich zmaganiach
Reprezentanci OSP Raduń po raz kolejny zwyciężyli w Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych, które w sobotę rozegrano na stadionie w Kornem. Wicemistrzami powiatu zostali strażacy z Karsina, natomiast trzecie miejsce wywalczyli druhowie z Kłobuczyna. Wśród drużyn żeńskich triumfowały ochotniczki z OSP Lubań.

wtorek, 13 czerwca 2017 r., 13:33
II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna
W sobotę, 10 czerwca w Sali Widowiskowej im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie odbył się II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna. W rozgrywkach szachowych o charakterze otwartym sklasyfikowano łącznie 84 miłośników "królewskiej gry".