środa, 23 sierpnia 2017 r., 11:34
Wakacyjne sukcesy kościerskich karateków
Ostatnie tygodnie wakacji upływają bardzo pracowicie młodym karatekom Kościerskiego Klubu Karate-Do "Seiunchin". Z odbywających się w sierpniu zawodów przywieźli sporo medali, rozpoczęli też przygotowania do nowego sezonu.

poniedziałek, 14 sierpnia 2017 r., 11:49
Ceramik Łubiana zwycięzcą sobotniego turnieju z cyklu Kościerzyna Cup
Młodzi piłkarze z Łubiany okazali się najlepszymi w trzecim turnieju z cyklu Kościerzyna Cup. Rozgrywki odbyły się w sobotę na kościerskim boisku. Wzięły w nich udział cztery zespoły.

wtorek, 8 sierpnia 2017 r., 19:37
Szybko i spektakularnie - przed nami weekendowy wyścig dronów w Koszałkowie
Szybkość, spektakularne zdarzenia, technologia i emocje - to wszystko będzie towarzyszyło DRC Drone Race Kaszuby 2017. 40 zawodników już w najbliższy weekend w Koszałkowie będzie rywalizowało o miano mistrza w wyścigach dronów.

wtorek, 8 sierpnia 2017 r., 13:28
X Team Będomin zwycięzcami Turnieju Siatkówki Plażowej w Będominie
11 drużyn wzięło udział w Turnieju Siatkówki Plażowej, który w ostatni weekend lipca został rozegrany w Będominie. Zwycięzcą turnieju została drużyna X Team Będomin.

sobota, 5 sierpnia 2017 r., 09:14
Lato ze Skatem w Liniewie
W niedzielę, 23 lipca w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Liniewie odbył się turniej skata sportowego z cyklu "Lato ze skatem w Liniewie". Był to turniej o Puchar Dyrektora GOKSiR w Liniewie. Puchar trafił do Jana Kosznika z Kościerzyny.

piątek, 4 sierpnia 2017 r., 12:36
Marcin Łukowicz brązowym medalistą Mistrzostw Świata
Marcin Łukowicz w pierwszym dniu Mistrzostw Świata Juniorów w pływaniu w płetwach, zdobył brązowy medal na dystansie 100 BF z czasem 00.43,66. Medal Marcina był pierwszym medalem dla Polski.

środa, 2 sierpnia 2017 r., 10:05
Wakacje na sportowo w Marburgu
Reprezentacja powiatu kościerskiego - dwadzieścioro siedmioro dzieci, wyjechało do zaprzyjaźnionego Powiatu Marburg - Biedenkopf w Niemczech, na tygodniowy obóz sportowy "Six Nations Camp 2017" .

wtorek, 1 sierpnia 2017 r., 14:33
14. lokata Weroniki Lizakowskiej na Mistrzostwach Europy w Grosseto
Weronika Lizakowska podczas Mistrzostw Europy we włoskim Grosseto zajęła 14. miejsce. Bieg na 1500 metrów ukończyła z czasem 4:27,21. Był on o pięć sekund wolniejszy od jej rekordu życiowego, ale jedynie 92 sekundy zabrakły jej do finału.

poniedziałek, 31 lipca 2017 r., 22:48
Trigar MTB Challenge Kartuzy już 26 sierpnia na Złotej Górze. Sprawdź się i zapisz już dziś!
Już niecały miesiąc pozostał do emocjonujących zawodów dla pasjonatów dwóch kółek, które odbędą się na Złotej Górze. Trigar MTB Challenge Kartuzy to jedna z ciekawszych imprez w sezonie, po raz pierwszy zorganizowana w tym regionie. Zapisz się już dziś i spróbuj swoich sił.

sobota, 29 lipca 2017 r., 18:18
Ponad 300 biegaczy na trasie Pętli "Tuszkowska Matka"
Ponad 300 miłośników biegów pojawiło się na starcie Pętli "Tuszkowska Matka", która w sobotnie popołudnie zainaugurowała tegoroczne Święto Lipusza. Zawodnicy pokonali dystans 11,5 km. Bieg odbył się w ramach cyklu Kaszuby Biegają. Imprezie tradycyjnie towarzyszyły biegi dla dzieci.