środa, 12 grudnia 2018 r., 08:55
Cztery medale dla kościerskich karateków na Mistrzostwach Pomorza
Kolejne sukcesy na swoim koncie mają zawodnicy Kościerskiego Klubu Kyokushin Karate. Podczas odbywających się w niedzielę Otwartych Mistrzostw Województwa Pomorskiego wywalczyli cztery medale, a trzykrotnie plasowali się tuż za podium.

środa, 12 grudnia 2018 r., 08:40
Porażka SPR GKS Żukowo. Szczypiorniści z Kościerzyny bronią tytułu lidera grupy
We wtorek Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna podejmowała na swoim parkiecie zawodników z SPR GKS Żukowa. Jedenasta kolejka I ligi mężczyzn w grupie A zakończyła się zwycięstwem gospodarzy.

piątek, 7 grudnia 2018 r., 11:48
Ruszyły zapisy na VIII Bieg Morsa
24 lutego miłośnicy morsowania i zdrowego trybu życia zjadą do Garczyna na VIII Bieg Morsa. To impreza, która rokrocznie przyciąga kilkuset amatorów tej formy dbania o zdrowie z różnych zakątków Pomorza. Zapisy na bieg właśnie ruszyły. Nie czekaj - zgłoś się dziś.

piątek, 7 grudnia 2018 r., 10:24
Mikołajki na boisku z ZPS "Lubiana"
W sobotę, 1 grudnia w Kościerzynie odbył się Mikołajkowy Turniej Siatkówki pracowników ZPS "Lubiana S.A". Na hali "Sokolnia" o puchar Prezesa walczyło pięć zespołów. Zwycięzcą po raz kolejny została drużyna "Sklepu".

środa, 5 grudnia 2018 r., 10:21
Kościerzyna. II Mikołajkowy Turniej Szachowy za nami
W Szkole Podstawowej nr 6 w Kościerzynie odbył się II Mikołajkowy Turniej Szachowy dla uczniów szkół podstawowych z miasta i gminy Kościerzyna. Turniej zgromadził 53 młodych szachistów.

wtorek, 27 listopada 2018 r., 09:57
Dwa medale dla kościerskich karateków na Mistrzostwach Polski Juniorów
Z dwoma srebrnymi medalami z Mistrzostw Polski Juniorów Shinkyoushin do lat 18 PFKK w Toruniu powrócili zawodnicy Kościerskiego Klubu Kyokushin Karate. Medalistami zostali Karolina Wajer i Martyna Nawrot.

poniedziałek, 26 listopada 2018 r., 08:54
34 medale i 5 rekordów Polski dla UKS Manta Kościerzyna podczas Finału KPP w Cetniewie
Finał Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach 2018 zakończył się dla UKS Manta Kościerzyna 34 medalami i 5 rekordami Polski.

poniedziałek, 26 listopada 2018 r., 08:47
Marian Knuth ze srebrem Pucharu Świata w martwym ciągu
Kolejnym sportowym sukcesem na swoim koncie może pochwalić się mieszkaniec Wielkiego Klincza. Na odbywającym się przed tygodniem w Złotoryi Pucharze Świata Marian Knuth wywalczył wicemistrzostwo w martwym ciągu.

piątek, 23 listopada 2018 r., 09:14
Kartuzy. Wielka gala wieńcząca cykl Kaszuby Biegają
Już w tę sobotę o godz. 18 w Kartuskim Centrum Kultury odbędzie się wielka Gala Kaszuby Biegają 2018. Wydarzenie będzie oficjalnym podsumowaniem biegowego sezonu na Kaszubach. Biegacze i biegaczki z całego województwa przyjadą do Kartuz, aby powspominać tegoroczne zmagania.

środa, 21 listopada 2018 r., 10:13
Sukces kościerskiej biegaczki Weroniki Lizakowskiej
W sobotę podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w biegach przełajowych do lat 23 sukces odniosła biegaczka z kościerskiego Remusa Weronika Lizakowska zdobywając srebrny medal i tytuł wicemistrzyni Polski w biegach przełajowych.