piątek, 3 marca 2017 r., 08:46
Leszek Słomiński wicemistrzem Pomorza w łucznictwie
Pracownik Policji z Komendy w Kościerzynie zajął II miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Łucznictwie na hali MRKS w Gdańsku. Wygrana pozwoli mu wziąć udział w starcie w mistrzostwach Polski, które odbędą się w tym roku w Kielcach.

wtorek, 28 lutego 2017 r., 09:03
Zakończenie Powiatowej Ligi Piłki Halowej z niespodziankami
Powiatowa Halowa Liga Piłki Nożnej to największa tego typu impreza w regionie. Jak co roku rozgrywki, praktycznie przez całą zimę, gromadzą miłośników futsalu na meczach w ramach trzech lig. W tym roku do turnieju przystąpiło aż 30 zespołów, a ich zmagania można było na bieżąco obserwować na halach sportowych.

niedziela, 26 lutego 2017 r., 22:58
Garczyn. VI Bieg Morsa za nami
Garczyn, niedaleko Kościerzyny stał się ponownie miejscem, w którym spotkali się miłośnicy kąpieli w zimnej wodzie. W niedzielę po raz szósty odbywał się tam Bieg Morsa.Tradycyjnie po sportowych zmaganiach, zawodnicy wspólnie wskoczyli do lodowatej wody.

środa, 22 lutego 2017 r., 11:22
KaszebeRunda 2017 - zarejestruj się i szykuj formę ponad normę!
KaszebeRunda 2017 to rekreacyjno - sportowa impreza skierowana do wszystkich kolarzy i amatorów jazdy na rowerze. Trasa rajdu biegnie przez Szwajcarię Kaszubską, na całej długości dostarczając niesamowitych wrażeń i emocji. Do wyboru są trzy dystansy - 65 km, 125 km i 195 km. Sam decydujesz, którą trasę wybierasz. Zapisz się już dziś i weź udział w największej kolarskiej imprezie w regionie - Kolarskiej Dumie Kaszub.

sobota, 18 lutego 2017 r., 19:52
Kościerzyna. I Runda Klubowego Pucharu Polski w Pływaniu w Płetwach za nami
Kościerzyna ponownie gościła najlepszych pływaków z całej Polski. W ten weekend odbyła się I Runda Klubowego Pucharu Polski w Pływaniu w Płetwach. W sportowych zmaganiach brało udział ponad 200 zawodników z 13 klubów.

czwartek, 16 lutego 2017 r., 09:02
Wiktoria Kolczyk podwójną Mistrzynią Europy
Podwójny sukces na międzynarodowych zawodach odniosła zawodniczka KS Champion Kościerzyna - Wiktoria Kolczyk. Zarówno w kategorii wagowej do 55 kg, jak i do 50 kg, nie miała sobie równych i pojedynki kończyła na najwyższym stopniu podium.

wtorek, 14 lutego 2017 r., 09:19
Piłka ręczna. Derby Kaszub na remis
W sobotę, 11 lutego w Hali Widowiskowo - Sportowej w Żukowie odbył się mecz I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn pomiędzy drużynami GKS Żukowo - Sokół Browar Kościerzyna. Derby Kaszub zakończyły się remisem.

poniedziałek, 13 lutego 2017 r., 13:38
Banino. Baśka Bazuna Cup - karciarze walczyli o 40 pucharów
W niedzielnym sportowym turnieju wzięło udział 120 zawodników, w tym pięć przedstawicielek płci pięknej. Przez prawie cztery godziny walczono o puchary, medale i nagrody rzeczowe. Gracze reprezentowali całe Kaszuby i Pomorze. Przyjechali z powiatu kartuskiego i kościerskiego, a także z Chełmży, Torunia, Chojnic, Lęborka, Bytowa i Tucholi.

poniedziałek, 13 lutego 2017 r., 12:17
Weronika Lizakowska ze złotem Halowych Mistrzostw Polski
W sobotę w Toruniu odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski do lat 20. Jedną z ich uczestniczek była zawodniczka klubu Remus Kościerzyna - Weronika Lizakowska. Kościerska biegaczka z wynikiem 4.37.71 ukończyła bieg jako pierwsza, zdobywając tym samym złoty medal Mistrzostw Polski.

wtorek, 31 stycznia 2017 r., 09:05
Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna
W piątek i sobotę w hali sportowej Sokolnia odbył się Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna z udziałem czterech drużyn: Sokół Browar Kościerzyna - gospodarz, GKS Żukowo, Polski Cukier Pomezania Malbork oraz Spójnia Gdynia.