środa, 9 sierpnia 2017 r., 11:22
Koncert muzyki Gospel w Wielu
W niedzielny wieczór na scenie nad jeziorem w Wielu wystąpiły światowego formatu gwiazdy muzyki gospel - Colin Williams z zespołem Celebrate Gospel.Gwiazda wieczoru Colin Williams ma ponad 30-letnie doświadczenie w śpiewie gospel, a swoją przygodę muzyczną rozpoczął w wieku trzech lat.

poniedziałek, 7 sierpnia 2017 r., 13:58
Wdzydze. Święto Sielawy i Raka z muzyką i humorem
Smacznie, muzycznie i z humorem. Tak upłynęło tegoroczne Święto Sielawy oraz Raka we Wdzydzach. Nie zabrakło degustacji sielawy oraz zupy z raków, występów muzycznych w wykonaniu uczestników Kaszubskiego Idola i Rudiego Schubertha oraz dawki śmiechu przy Kabarecie Zachodnim i Grzegorzu Halamie.

niedziela, 6 sierpnia 2017 r., 02:01
Festiwal Disco Polo na Dzień Dziemian
W sobotnią noc w dziemiańskim amfiteatrze rozbrzmiewały taneczne przeboje. Wszystko za sprawą świętowania Dnia Dziemian, który upłynął pod znakiem disco polo. Na scenie zaprezentowały się takie zespoły jak: ZajeFajni, Red Queen oraz Marcin Siegienczuk, Mikayla, czy Radek Tarach. W rytm ich brzmień publiczność bawiła się do późnych godzin nocnych.

niedziela, 6 sierpnia 2017 r., 00:49
Dawid Kwiatkowski akustycznie na kościerskim Rynku
W sobotni wieczór na kościerskim Rynku wystąpił Dawid Kwiatkowski. Pod sceną szalały tłumy nastolatek. Nie bez powodu ten artysta młodego pokolenia określany jest mianem polskiego Justina Biebera. Na jego koncert fanki czekały już od wczesnym godzin porannych.

czwartek, 3 sierpnia 2017 r., 11:47
Weekend z Dniem Dziemian, Świętem Sielawy i Raka oraz koncertem Dawida Kwiatkowskiego
Tradycyjnie, muzycznie i kabaretowo zapowiada się najbliższy weekend w powiecie kościerskim. Przed nami bowiem między innymi Mistrzostwa Polski w Koszeniu Zboża Metodą Tradycyjną, Dzień Dziemian z Festiwalem Disco Polo, Święto Sielawy i Raka oraz koncert Dawida Kwiatkowskiego.

czwartek, 3 sierpnia 2017 r., 11:12
Kościerzyna. Jubileuszowe XX Święto Chleba za nami
Występy artystyczne, konkursy dla najmłodszych, darmowa degustacja wypieków - to główne atrakcje jubileuszowej edycji Święta Chleba, które odbyło się w środę na kościerskim rynku. Zarówno pogoda, jak i uczestnicy dopisali.

środa, 2 sierpnia 2017 r., 13:32
Koncert Dawida Kwiatkowskiego już w sobotę w Kościerzynie
Idol i bożyszcze nastolatek Dawid Kwiatkowski wystąpi w sobotni wieczór na kościerskim Rynku. Koncert, określanego polskim Justinem Bieberem, młodego artysty odbędzie się w ramach koncertowego lata.

wtorek, 1 sierpnia 2017 r., 13:00
Kolejne międzynarodowe laury zespołu Paradise
Tancerki z Karsina i Czerska wchodzące w składa grupy tanecznej Paradise właśnie wróciły z południa Europy, gdzie w słonecznej i gorącej Chorwacji brały udział w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca "Island of Talent" Chorwacja 2017.

poniedziałek, 31 lipca 2017 r., 11:27
Międzynarodowy Festiwal Folkloru dobiegł końca
Kilkanaście zespołów z rożnych zakątków kontynentów i pięć dni wspaniałych występów na Kaszubach - to bilans zakończonego w niedzielę festiwalu folkloru - Kaszubskich Spotkań z Folklorem Świata.

niedziela, 30 lipca 2017 r., 00:09
Lili i Danzel na finał Święta Lipusza
Za nami tegoroczne Święto Lipusza. Nie zabrakło zarówno sportowych emocji, jak i konkursów i zabaw dla najmłodszych, czy muzycznych brzmień. Koncerty Lili i Danzela na lipuski stadion przyciągnęły tłumy.