środa, 21 czerwca 2017 r., 13:58
Weekend z sobótkami, sportami walki, reggae i biegami
Pikniki i festyny związane z obchodami Nocy Świętojańskiej, Letnia Giełda Mam, jubileuszowy festiwal reggae w Wielu, Champion's Fight Night w Kościerzynie, czy I Bieg o Puchar Sołtysa w Liniewie - między innymi takie atrakcje zaplanowano na najbliższy weekend w powiecie kościerskim.

piątek, 16 czerwca 2017 r., 11:12
I Piknik Rodzinny w Osowie
W tym roku Szkoła Podstawowa w Osowie pokusiła się o inne niż zazwyczaj świętowanie dni poświęconych rodzinie, tj. Dnia Matki, Dnia Ojca i oczywiście Dnia Dziecka. Zorganizowała I Piknik Rodzinny, który spotkał się ze sporym zainteresowaniem mieszkańców. Organizatorzy zadbali o to, by żaden z uczestników festynu nie mógł narzekać na nudę.

środa, 14 czerwca 2017 r., 12:16
Sprawdź, co będzie się działo w weekend
Uroczystości Odpustowe Matki Bożej Kościerskiej Królowej Rodzin, Turniej Pilki Nożnej Lubiana Cup 2017, Powiatowe Zawody w Sporcie Pożarniczym, Koncert Męskiego Chóru Szantowego "Zawisza Czarny", czy festyny rodzinne - między innymi takie wydarzenia czekają nas w nadchodzący weekend w powiecie kościerskim.

niedziela, 11 czerwca 2017 r., 18:01
Pełen atrakcji festyn rodzinny w Kaliszu
Dopisała pogoda, frekwencja, a przede wszystkim humory uczestnikom kolejnego już festynu rodzinnego, który w sobotnie popołudnie odbył się w Kaliszu. Jego organizatorzy, jak co roku, zadbali o szereg atrakcji i to zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych.

piątek, 9 czerwca 2017 r., 10:33
Dzień Dziecka w Powiatowym Centrum Młodzieży w Garczynie
Z okazji Dnia Dziecka odbyło się wiele festynów i pikników, by umilić to święto milusińskim. Mnóstwo atrakcji dla najmłodszych przygotowało też Powiatowe Centrum Młodzieży w Garczynie.

czwartek, 8 czerwca 2017 r., 19:21
Sportowo, artystycznie i fantastycznie - festyn szkolny w kościerskiej "szóstce"
"Na sportowo-artystycznie, u nas będzie fantastycznie" - pod takim hasłem przy Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Kościerzynie odbył się doroczny festyn szkolny. I żaden z jego uczestników nie powinien mieć wątpliwości, że było fantastycznie. Impreza przyciągnęła całe rodziny.

poniedziałek, 5 czerwca 2017 r., 08:40
Kościerzyna. Rodzinny festyn kolejowy
Zwiedzania unikalnego taboru kolejowego specjalnie sprowadzonego z tej okazji, przejażdżki drezyną, gry, zabawy i konkursy, strefa gier Rebela, czy występy artystyczne - tak w wielkim skrócie przebiegał Rodzinny Festyn Kolejowy w Parowozowni w Kościerzynie.

poniedziałek, 5 czerwca 2017 r., 08:24
Dzień Dziecka w Łubianie
1 czerwca w Zespole Kształcenia w Łubianie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Tego dnia nikt nie mógł narzekać na nudę. Dla wszystkich uczniów przygotowano wiele atrakcji. Wśród nich niewątpliwym hitem okazała się zabawa na dmuchańcach. Uczniowie nie odstępowali też strażaków z OSP w Łubianie, którzy zademonstrowali działanie urządzeń gaśniczych.

niedziela, 4 czerwca 2017 r., 18:48
Stara Kiszewa. Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka
Malowanie twarzy, wata cukrowa, dmuchane zjeżdżalnie i zamki, czy liczne gry, zabawy i konkursy - te i wiele innych atrakcji czekało na uczestników Pikniku Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka w Starej Kiszewie. Z uwagi na deszczową aurę, festyn odbył się w Gminnej Hali Sportowej.

sobota, 3 czerwca 2017 r., 16:06
Kościerzyna. Moc atrakcji dla najmłodszych na Dzień Dziecka
Turniej streetball, strzelanie z łuku, speed-ball, zumba, sportowe konkurencje z nagrodami, pokaz karate, występy wokalno-taneczne, program cyrkowy, teatrzyk, zjeżdżalnie, zorbing, malowanie twarzy oraz wiele innych atrakcji i niespodzianek czekało na uczestników festynu z okazji Dnia Dziecka w Kościerzynie.