niedziela, 3 czerwca 2018 r., 17:29
Stara Kiszewa. Rodzinny festyn z morzem atrakcji
Zabawy i konkursy, pokaz żonglerki, mini plener malarski, występy artystyczne, cieszący się ogromnym zainteresowniem dmuchany plac zabaw, czy kurtyna wodna dla ochłody w upalne popołudnie - te i wiele innych atrakcji czekało na uczestników Festynu Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka w Starej Kiszewie.

sobota, 2 czerwca 2018 r., 19:30
Pełen atrakcji festyn z okazji Dnia Dziecka w Kościerzynie
Blok sportowy, a w nim tor przeszkód, strzelanie z łuku, turniej "dwa ognie", przeciąganie, sportowe konkurencje z nagrodami oraz występy artystyczne, konkurs plastyczny, przejażdżki kucykami, konkursy z nagrodami, czy kule wodne i dmuchańce - te i wiele innych atrakcji czekało na uczestników festynu z okazji Dnia Dziecka w Kościerzynie. Sobotnie świętowanie zwieńczyła bajka na dobranoc Calineczka.

piątek, 1 czerwca 2018 r., 10:50
Żukowo. Festyn Rodzinny w Bocianowie z rozstrzygnięciem konkursu plastycznego
Ponad 180 przedszkolaków wzięło udział w występie przygotowanym z okazji Festynu Rodzinnego w Przedszkolu i Żłobku Bocianowo. Impreza odbyła się z kilku powodów. Obchodzono jednocześnie takie wydarzenia jak Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka, a także Światowy Dzień Bociana Białego. Ogłoszono też wyniki II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pn. Dzieci z bocianem, bocian z dziećmi.

środa, 30 maja 2018 r., 18:55
Kościerzyna. Działacze kultury i sportowcy nagrodzeni
Podczas środowej sesji odbyło się wręczenie nagród sportowcom oraz twórcom i działaczom kultury, którzy zdaniem kapituły przyznającej nagrody Rady Miasta Kościerzyna nie tylko odnoszą sukcesy w swojej dziedzinie, ale też poprzez swoją działalność promują Kościerzynę.

środa, 30 maja 2018 r., 10:09
Weekend pod znakiem festynów z okazji Dnia Dziecka
Najbliższy weekend zdecydowanie upłynie pod znakiem rodzinnych festynów z okazji przypadającego w piątek Dnia Dziecka. Ponadto nie zabraknie też strażackich zmagań, czy III Mistrzostwa Kaszub w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi.

poniedziałek, 28 maja 2018 r., 09:05
Rodzinny piknik w Wielkim Klinczu
W sobotę, 26 maja w Wielkim Klinczu odbyła się impreza integracyjna "Dzień Rodziny z Przedszkolem "Niezapominajka". Na przedszkolnym placu zabaw, przy pięknej pogodzie spotkały się rodziny z dziećmi, aby w radosnej atmosferze świętować Dzień Matki i zbliżający się Dzień Dziecka.

niedziela, 27 maja 2018 r., 00:38
Golden Life na finał VIII Pomorskiej Majówki Motocyklistów
Setki motocyklistów i miłośników jednośladów z całej Polski zjechało w weekend do Sycowej Huty i Kościerzyny. Odbywała się tam już po raz ósmy Pomorska Majówka Motocyklistów, czyli zlot motocyklowy organizowany przez klub motocyklowy Cruiseriders. Sobotni wieczór zwieńczył koncert zespołu Golden Life.

niedziela, 27 maja 2018 r., 00:32
Przebojowa Majówka w Stężycy - tłumy bawiły się z gwiazdami w rytmach disco polo
W sobotni wieczór Stężyca po raz kolejny zmieniła się w pomorską stolicę disco polo. W tamtejszym amfiteatrze rozpoczęła się Przebojowa Majówka. Na koncercie z największymi gwiazdami gatunku bawią się tysiące fanów, którzy przybyli do Stężycy z różnych zakątków kraju.

czwartek, 24 maja 2018 r., 08:27
Weekend pod znakiem disco polo, biegów, motocyklistów i cyklistów
Jubileuszowe biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II, Pomorska Majówka Motocyklistów, Przebojowa Majówka w Stężycy, czy kolejne edycja Kolarska Duma Kaszub - między innymi takie wydarzenia czekają nas w najbliższy weekend. Sprawdź, co będzie się działo.

poniedziałek, 21 maja 2018 r., 08:32
Kościerska Noc Muzeów
Za nami kolejna Noc Muzeów, do której po raz kolejny dołączyły też Muzeum Ziemi Kościerskiej, Muzeum Akordeonu i Muzeum Kolejnictwa. Mieszkańcy, jak i turyści mogli zwiedzać wystawy stałe i czasowe wraz przewodnikami, a między muzeami poruszać się zabytkowi pojazdami.