czwartek, 6 lipca 2017 r., 11:58
Weekend z targami książki, Wielką Paradą Bryczek oraz zespołami LemON i Kombii
Ten weekend upłynie pod znakiem święta Kościerzyny. Dni miasta to jedno z najbardziej atrakcyjnych wydarzeń muzycznych odbywających się na terenie powiatu kościerskiego. W tym roku na scenie stadionu wystąpią Krzysztof Wałecki & Darek Pietrzak z Oddziału Zamkniętego w programie Vintage Covers, zespół LemON oraz legendarna grupa Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka - Kombii.

środa, 5 lipca 2017 r., 13:50
Już w ten weekend Dni Kościerzyny z turniejem rycerskim, zespołem LemON i Kombii
Legendarna grupa Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka - Kombii będzie gwiazdą tegorocznych Dni Kościerzyny, które już w tę sobotę odbędą się na stadionie miejskim. W trakcie święta miasta kościerską publiczność rozgrzewał będzie również zespół LemON z wokalistą Igorem Herbutem. Ponadto nie zabraknie też turnieju rycerskiego, targów książki i sportowych emocji.

sobota, 1 lipca 2017 r., 23:36
Michał Szpak na finał Truskawkobrania 2017
Koncertem Michała Szpaka zakończono czterdziestą pierwszą edycję Truskawkobrania na Złotej Górze. Mimo kapryśnej pogody charyzmatyczny artysta przyciągnął do Centrum Promocji Regionu i Sportowów Wodnych setki osób.

piątek, 30 czerwca 2017 r., 22:06
Kościerzyna. Big Band Freddens w rock'owym wydaniu
Wyjątkowy koncert na kościerskim Rynku dał Big Band Freddens, który po raz pierwszy zaprezentował rock'owy repertuar. Ci, którym nie straszny był lejący się z nieba deszcz, mieli okazję wysłuchać największe przeboje takich zespołów, jak: Metallica, The Doors, Guns n'Roses, The Rolling Stone.

czwartek, 29 czerwca 2017 r., 10:57
Weekend z Truskawkobraniem, Kiszewskimi Smakami, Zjazdem Kaszubów i triathlonem
Największe truskawkowe święto w Polsce z koncertami Michała Szpaka, Fancy'ego i Sound'n'Grace, Rock'owy Koncert Big Band Freddens, IV Festiwal Kiszewskie Smaki z zespołem PlayBoys, Światowy Zjazd Kaszubów, a dla aktywnych Garmin Iron Triathlon w Stężycy i IV Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej - nadchodzący weekend będzie obfitował w ciekawe wydarzenia. W bogatej ofercie imprez każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź propozycje i zaplanuj czas.

środa, 28 czerwca 2017 r., 13:46
Szumleś Szlachecki. Sobótki z Kordianem
Podsumowanie konkursu "Ogród roku 2017", konkursy na najpiękniejszy wianek i szukania kwiatu paproci, a na zakończenie koncert zespołu Kordian -tak w wielkim skrócie przebiegał festyn sobótkowy, który w sobotę odbył się w Szumlesiu Szlacheckim.

środa, 28 czerwca 2017 r., 11:50
Na Jeziorze Wielewskim spłonęła czarownica
23 czerwca w Wielu po raz kolejny została obchodzona Noc Świętojańska. Impreza rozpoczęła się przemarszem z Czarownicą z Domu Kultury nad Jezioro Wielewskie.

wtorek, 27 czerwca 2017 r., 14:05
Rozsmakuj się w Starej Kiszewie - przed nami IV Festiwal Kiszewskie Smaki
Pokazy kulinarne, prezentacja sztuki carvingu, degustacje dań, konkurs na ciasto z ziemniaka, występy muzyczne, wesołe miasteczko, a na finał koncert zespołu PlayBoys, fire show i zabawa taneczna - tak w wielkim skrócie przedstawia się program czwartej edycji Festiwalu Kiszewskie Smaki, który odbędzie się już w najbliższą sobotę w Starej Kiszewie.

piątek, 23 czerwca 2017 r., 23:08
Kościerski Dom Kultury świętuje jubileusz 60-lecia działalności
Diamentowy jubileusz świętuje w tym roku Kościerski Dom Kultury. Z tej okazji w piątkowy wieczór odbyła się uroczystość, podczas której przedstawiono historię placówki, jak i podziękowano pracownikom i wszystkim dyrektorom kościerskiej instytucji kultury. Wieczór zwieńczył koncert Big Band Freddens.

czwartek, 22 czerwca 2017 r., 14:18
Kto zagra w lecie? Przygotowaliśmy kalendarium muzycznego lata w Kościerskiem
Kombii, LemON, Dawid Kwiatkowski, Sławomir, Danzel, Rudi Schuberth, czy Czadoman - między innymi takie zespoły i artyści wystąpią podczas imprez organizowanych tego lata w powiecie kościerskim. Sprawdź, gdzie i kiedy zaplanowano koncert twojej ulubionej gwiazdy.