sobota, 13 sierpnia 2016 r., 20:49
Disco pod Gwiazdami - drugi dzień imprezy z międzynarodowymi artystami
W sobotni wieczór w Stężycy króluje muzyka taneczna i świetna zabawa. Drugi dzień największej imprezy tego lata - Disco pod Gwiazdami upływa pod znakiem koncertów międzynarodowych artystów, którzy przeniosą publiczność w szalone lata 90. kiedy królował nurt euro dance.

sobota, 13 sierpnia 2016 r., 17:55
Kościerzyna. Koparki, betoniarki, walce i ciężarówki w Ogródku Jordanowskim
W Ogródku Jordanowskim w Kościerzynie odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem: "Wszystkie ciężkie pojazdy". Impreza skierowana była dla dzieci wraz z rodzicami. Wszyscy chętni mogli zasiąść za sterami koparki, walca drogowego czy też ciężarówki.

piątek, 12 sierpnia 2016 r., 20:09
Disco pod Gwiazdami w Stężycy - dzień pierwszy największej imprezy lata
Kilkadziesiąt tysięcy sprzedanych biletów, największe gwiazdy polskiej i zagranicznej muzyki tanecznej i noc pełna świetnej zabawy - w piątkowy wieczór w Stężycy rozpoczęło się jedno z największych wydarzeń tego roku.

wtorek, 9 sierpnia 2016 r., 14:36
Lato z ekologią, kulturą i sztuką w kościerskiej Strzelnicy
Produkcja mydełek ekologicznych, wyrób masła, malowanie wzorów kaszubskich, gry i zabawy ekologiczne, rozpoznawanie tropów zwierząt, czy filmy i prezentacje ekologiczne - między innymi takie zajęcia czekały na uczestników lipcowych warsztatów w ramach Lata z ekologią, kulturą i sztuką w kościerskiej Strzelnicy.

niedziela, 7 sierpnia 2016 r., 02:09
Dni Dziemian pod znakiem disco polo
W sobotnią noc w dziemiańskim amfiteatrze rozbrzmiewały taneczne przeboje. Wszystko za sprawą tegorocznego świętowania Dnia Dziemian, który upłynął pod znakiem disco polo. Na scenie zaprezentowały się takie zespoły, jak Basta, Model MT i Kordian W rytm ich brzmień, mimo lejącego z nieba deszczu, publiczność bawiła się do późnych godzin nocnych.

niedziela, 7 sierpnia 2016 r., 01:42
Święto Sielawy z muzyką i humorem, ale pod parasolem
Grupa Muzycznego Wsparcia, Kabaret pod Wyrwigroszem i zespół Majestic - takie gwiazdy wystąpiły we Wdzydzach podczas tegorocznej edycji Święta Sielawy. Nie zabrakło więc potężnej dawki śmiechu, czasami aż do łez, jak i dobrych muzycznych brzmień. Figla organizatorom splatała za to pogoda, która nie zachęcała do wspólnej zabawy.

środa, 3 sierpnia 2016 r., 13:15
Weekend ze strongmanami, kabaretem, disco polo i weteranami szos
W najbliższy weekend na mieszkańców, jak i turystów przebywających w powiecie kościerskim przygotowano nie lada atrakcje. Szczególnie sobota będzie obfitowała w wiele imprez. Przed nami bowiem Bieg Kościerskiego Browaru, muzyczne i kabaretowe Święto Sielawy, Dni Dziemian ze strongmanami i disco polo, czy V Rajd Weteranów Szos w Wielu.

niedziela, 31 lipca 2016 r., 00:23
Mejk na finał Dni Lipusza
Zumba Master Class, gry i zabawy dla najmłodszych, darmowe dmuchańce oraz zabawa w rytm discopolowych przebojów w wykonaniu Zanozy i Mejk i niesamowite widowisko fire show - między innymi tak lipuszanie świętowali tegorocznego Dni Lipusza.

środa, 27 lipca 2016 r., 22:36
Folklor świata ponownie zagościł na ulicach Wiela
Roztańczony i rozśpiewany korowód przeszedł w środę ulicami Wiela. Tym samym zainaugurowano tegoroczną edycję Międzynarodowego Festiwalu Folkloru. Na ulicach miejscowości, jak i na scenie nad Jeziorem Wielewskim swoją kulturę zaprezentowały między innymi zespoły z Belgii, Białorusi, Litwy, Grecji, Czarnogóry, Indonezji, czy nasze rodzime grupy z Kaszub.

piątek, 22 lipca 2016 r., 23:43
Wieczór z disco polo przyciągnął tłumy na kościerski Rynek
Piątkowy wieczór w Kościerzynie upłynął w rytmie disco polo, w związku z tym kościerski Rynek wypełnił się fanami muzyki tanecznej, którzy bawili się wraz z Marioo i Ivanem Komarenko. Na finał natomiast na scenie pojawił się znany z siódmej edycji polsatowskiego show Must Be The Music zespół Piękni i Młodzi.