wtorek, 27 grudnia 2016 r., 11:56
Damroka wypuściła teledysk do ballady "Znanka"
Damroka na święta przygotowała prezent dla swoich fanów - teledysk do utworu "Znanka", promujący płytę "Made in Kaszëbë". Zdjęcia do niego powstały nad morzem, a sam klip cieszy się sporą popularnością wśród internautów - obejrzało go już ponad 6.000 osób.

niedziela, 18 grudnia 2016 r., 18:27
Kościerzyna. Wspólne Świąteczne Kolędowanie na rynku
Kiermasz świąteczny, śpiewanie kolęd oraz ciepły poczęstunek - to atrakcje, które przygotowano z okazji Wspólnego Świątecznego Kolędowania, które odbyło się w niedzielę na rynku w Kościerzynie. Imprezie towarzyszyło także zbieranie środków na operację niespełna trzyletniego Kornelka z Wielkiego Klincza.

niedziela, 11 grudnia 2016 r., 20:09
W Wielu zapanowała świąteczna atmosfera
Kiermasz świąteczny, konkursy z nagrodami, występy artystyczne, wspólne ognisko, wizyta świętego Mikołaja i wiele innych atrakcji czekało na uczestników II Wielewskich Mikołajek. Wspólnej zabawy nie popsuła nawet kapryśna aura. Imprezie towarzyszyła także akcja krwiodawstwa.

piątek, 9 grudnia 2016 r., 21:44
Lipusz. Mikołajkowe spotkanie z Szymonem Wydrą
Moc atrakcji przygotowali organizatorzy Mikołajkowego Spotkania w Lipuszu. Tutejsza hala widowiskowa ku uciesze szczególnie najmłodszych zamieniła się w wielki plac zabaw. Nie brakło dmuchanych zjeżdżalni, zabaw z bajkowymi postaciami, spotkania z Mikołajem, dekorowania pierników oraz występów wokalnych. Imprezę zwieńczył koncert Szymona Wydry i Carpe Diem.

piątek, 9 grudnia 2016 r., 12:53
Mikołajki w Domu Kultury w Wielu
W sobotę, 3 grudnia w Domu Kultury w Wielu odbyły się Mikołajki. Aby spotkać Mikołaja przybyło około 300 dzieci wraz ze swoimi rodzicami.

środa, 7 grudnia 2016 r., 12:53
Król disco polo w Stężycy - na Przebojowej Majówce wystąpi Akcent
Gmina Stężyca na przyszłoroczną edycję Przebojowej Majówki szykuje kolejny hit. Na scenie ma wystąpić bowiem legenda muzyki disco polo - grupa Akcent z Zenonem Martyniukiem na czele oraz zespół Piękni i Młodzi. Impreza odbędzie się 20 maja.

środa, 7 grudnia 2016 r., 11:31
Mikołaj z pomocnikami zawitał do mieszkańców Wysina
Tradycyjnie w okolicy szóstego grudnia w Wysinie zapanował świąteczny nastrój. Chociaż nie saniami, ale pojazdem z napędem na cztery koła Mikołaj wraz z pomocnikami dotarł bowiem do tutejszym mieszkańców z upominkami.

wtorek, 6 grudnia 2016 r., 13:26
II Ossowskie Mikołajki już za nami
W niedzielę, 4 grudnia w Domu Kultury w Osowie odbyło się spotkanie mikołajkowe dla wszystkich mieszkańców miejscowości i okolic. Organizatorem wydarzenia był wójt gminy Karsin, Szkoła Podstawowa i Dom Kultury w Osowie.

wtorek, 6 grudnia 2016 r., 11:26
Mikołajkowe spotkanie w Liniewie
W niedzielę w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Liniewie odbyło się "Spotkanie Mikołajkowe". Nie brakło więc licznych konkursów, zabaw, upominków dla najmłodszych oraz spotkania ze św. Mikołajem.

poniedziałek, 5 grudnia 2016 r., 13:26
Nowa Karczma. Tłumy rodziców z dziećmi na gminnym Spotkaniu z Mikołajem
W niedzielne popołudnie tłumy rodziców z dziećmi przybyły do Zespołu Szkół w Nowej Karczmie, gdzie odbyły się mikołajki. Rozstrzygnięto tam konkurs świąteczny na rodzinną szopkę bożonarodzeniową, występ dał także "Teatr Pana O". Imprezie towarzyszył też kiermasz, zorganizowany po to by pomóc małemu mieszkańcowi Wielkiego Klincza w walce o zdrowie.