piątek, 14 lipca 2017 r., 11:03
Sprawdź, co będzie się działo w weekend
44. Jarmark Wdzydzki, śląskie szlagiery z Mariuszem Kalagą czy turniej sołectw gminy Nowa Karczma - między innymi takie atrakcje czekają na mieszkańców powiatu kościerskiego i turystów.

czwartek, 13 lipca 2017 r., 11:51
Szatarpy. Moc atrakcji podczas pikniku rodzinnego
Rozpoczęły się kolejne festyny z cyklu "Pikniki Rodzinne w Gminie Nowa Karczma". Pierwszy odbył się w sobotę w Szatarpach.

niedziela, 9 lipca 2017 r., 00:21
Koncert zespołu Kombii na finał pierwszego dnia święta Kościerzyny
Turniej Rycerski o Puchar Burmistrza Kościerzyny i potężna dawka muzyki czekała na uczestników tegorocznych obchodów Dni Kościerzyny. Na stadionie miejskim dla licznie zgromadzonej publiczności wystąpili Krzysztof Wałecki & Darek Pietrzak z Oddziału Zamkniętego w programie Vintage Covers oraz zespół LemON. Zwieńczeniem pierwszego dnia świętowania był koncert legendarnej grupy Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka - Kombii.

czwartek, 6 lipca 2017 r., 11:58
Weekend z targami książki, Wielką Paradą Bryczek oraz zespołami LemON i Kombii
Ten weekend upłynie pod znakiem święta Kościerzyny. Dni miasta to jedno z najbardziej atrakcyjnych wydarzeń muzycznych odbywających się na terenie powiatu kościerskiego. W tym roku na scenie stadionu wystąpią Krzysztof Wałecki & Darek Pietrzak z Oddziału Zamkniętego w programie Vintage Covers, zespół LemON oraz legendarna grupa Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka - Kombii.

środa, 5 lipca 2017 r., 13:50
Już w ten weekend Dni Kościerzyny z turniejem rycerskim, zespołem LemON i Kombii
Legendarna grupa Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka - Kombii będzie gwiazdą tegorocznych Dni Kościerzyny, które już w tę sobotę odbędą się na stadionie miejskim. W trakcie święta miasta kościerską publiczność rozgrzewał będzie również zespół LemON z wokalistą Igorem Herbutem. Ponadto nie zabraknie też turnieju rycerskiego, targów książki i sportowych emocji.

sobota, 1 lipca 2017 r., 23:36
Michał Szpak na finał Truskawkobrania 2017
Koncertem Michała Szpaka zakończono czterdziestą pierwszą edycję Truskawkobrania na Złotej Górze. Mimo kapryśnej pogody charyzmatyczny artysta przyciągnął do Centrum Promocji Regionu i Sportowów Wodnych setki osób.

piątek, 30 czerwca 2017 r., 22:06
Kościerzyna. Big Band Freddens w rock'owym wydaniu
Wyjątkowy koncert na kościerskim Rynku dał Big Band Freddens, który po raz pierwszy zaprezentował rock'owy repertuar. Ci, którym nie straszny był lejący się z nieba deszcz, mieli okazję wysłuchać największe przeboje takich zespołów, jak: Metallica, The Doors, Guns n'Roses, The Rolling Stone.

czwartek, 29 czerwca 2017 r., 10:57
Weekend z Truskawkobraniem, Kiszewskimi Smakami, Zjazdem Kaszubów i triathlonem
Największe truskawkowe święto w Polsce z koncertami Michała Szpaka, Fancy'ego i Sound'n'Grace, Rock'owy Koncert Big Band Freddens, IV Festiwal Kiszewskie Smaki z zespołem PlayBoys, Światowy Zjazd Kaszubów, a dla aktywnych Garmin Iron Triathlon w Stężycy i IV Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej - nadchodzący weekend będzie obfitował w ciekawe wydarzenia. W bogatej ofercie imprez każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź propozycje i zaplanuj czas.

środa, 28 czerwca 2017 r., 13:46
Szumleś Szlachecki. Sobótki z Kordianem
Podsumowanie konkursu "Ogród roku 2017", konkursy na najpiękniejszy wianek i szukania kwiatu paproci, a na zakończenie koncert zespołu Kordian -tak w wielkim skrócie przebiegał festyn sobótkowy, który w sobotę odbył się w Szumlesiu Szlacheckim.

środa, 28 czerwca 2017 r., 11:50
Na Jeziorze Wielewskim spłonęła czarownica
23 czerwca w Wielu po raz kolejny została obchodzona Noc Świętojańska. Impreza rozpoczęła się przemarszem z Czarownicą z Domu Kultury nad Jezioro Wielewskie.