czwartek, 8 czerwca 2017 r., 19:21
Sportowo, artystycznie i fantastycznie - festyn szkolny w kościerskiej "szóstce"
"Na sportowo-artystycznie, u nas będzie fantastycznie" - pod takim hasłem przy Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Kościerzynie odbył się doroczny festyn szkolny. I żaden z jego uczestników nie powinien mieć wątpliwości, że było fantastycznie. Impreza przyciągnęła całe rodziny.

poniedziałek, 5 czerwca 2017 r., 08:40
Kościerzyna. Rodzinny festyn kolejowy
Zwiedzania unikalnego taboru kolejowego specjalnie sprowadzonego z tej okazji, przejażdżki drezyną, gry, zabawy i konkursy, strefa gier Rebela, czy występy artystyczne - tak w wielkim skrócie przebiegał Rodzinny Festyn Kolejowy w Parowozowni w Kościerzynie.

poniedziałek, 5 czerwca 2017 r., 08:24
Dzień Dziecka w Łubianie
1 czerwca w Zespole Kształcenia w Łubianie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Tego dnia nikt nie mógł narzekać na nudę. Dla wszystkich uczniów przygotowano wiele atrakcji. Wśród nich niewątpliwym hitem okazała się zabawa na dmuchańcach. Uczniowie nie odstępowali też strażaków z OSP w Łubianie, którzy zademonstrowali działanie urządzeń gaśniczych.

niedziela, 4 czerwca 2017 r., 18:48
Stara Kiszewa. Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka
Malowanie twarzy, wata cukrowa, dmuchane zjeżdżalnie i zamki, czy liczne gry, zabawy i konkursy - te i wiele innych atrakcji czekało na uczestników Pikniku Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka w Starej Kiszewie. Z uwagi na deszczową aurę, festyn odbył się w Gminnej Hali Sportowej.

sobota, 3 czerwca 2017 r., 16:06
Kościerzyna. Moc atrakcji dla najmłodszych na Dzień Dziecka
Turniej streetball, strzelanie z łuku, speed-ball, zumba, sportowe konkurencje z nagrodami, pokaz karate, występy wokalno-taneczne, program cyrkowy, teatrzyk, zjeżdżalnie, zorbing, malowanie twarzy oraz wiele innych atrakcji i niespodzianek czekało na uczestników festynu z okazji Dnia Dziecka w Kościerzynie.

piątek, 2 czerwca 2017 r., 12:58
Weekend z targami w Lubaniu i festynami z okazji Dnia Dziecka
Nadchodzący weekend upłynie pod znakiem Pomorskich Agro Targów, które odbędą się tradycyjnie w Lubaniu. Niedzielny dzień targów połączony zostanie z obchodami 60-lecia Doradztwa Rolniczego na Pomorzu. Ponadto zarówno w sobotę, jak i niedzielę nie zabraknie festynów z okazji Dnia Dziecka. Imprezy odbędą się m.in. w Kościerzynie, Starej Kiszewie, Wielu, czy Piechowicach.

piątek, 2 czerwca 2017 r., 12:32
Łubiana. Bezpieczny Przejazd Kolejowy oczami dzieci - rozstrzygnięto Wielki Konkurs Plastyczny
W czwartek, 1 czerwca w czasie obchodów Dnia Dziecka w Łubianie ogłoszono wyniki Wielkiego Konkursu Plastycznego "Bezpieczny Przejazd Kolejowy". Patronat nad konkursem objął Prezes Zakładów Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A. Łącznie nadesłano 37 prace w czterech kategoriach wiekowych.

piątek, 2 czerwca 2017 r., 09:32
Zabawa z klaunami i prezenty od uczniów dla małych pacjentów kościerskiego szpitala
Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni dla każdego malucha. Dlatego też zadbano o to, aby ten dzień był także pełny wrażeń dla małych pacjentów kościerskiego szpitala. Na oddział dziecięcy zawitał więc klaun, który porwał dzieci do wspólnej zabawy. Z prezentami przybyła też Armia Wolontariuszek z ZSP nr 2 w Kościerzynie, która przekazała na rzecz szpitala 385 książek.

niedziela, 28 maja 2017 r., 16:27
Poznaliśmy najlepszych kaszubskich recytatorów - 46. Finał Konkursu Rodno Mowa
Już po raz 46. w Chmielnie odbył się Finał Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej "Rodno Mowa". O miano najlepszych mistrzów słowa mówionego rywalizowało 46 osób.

czwartek, 25 maja 2017 r., 09:06
Sprawdź, gdzie i jakie atrakcje zaplanowano na weekend
Święto piłki ręcznej w Nowej Karczmie, Biegi Uliczne w Skorzewie, zawody wędkarskie, Majówka z Generałem Wybickim, maraton rowerowy KaszebeRunda, uroczystości odpustowe na Kalwarii Wielewskiej połączone z Koronacją Obrazu Matki Bożej Pocieszenia, czy festyny z okazji Dnia Dziecka - to tylko niektóre z wydarzeń, które odbędą się w najbliższy weekend. Zaplanuj czas i spędź go aktywnie. Sprawdź nasze propozycje i wybierz coś dla siebie.