Ukradł rower. Policja publikuje wizerunek sprawcy

czwartek, 10 października 2019 r., 11:02
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie poszukują sprawcy kradzieży roweru, do której doszło wieczorem 23 czerwca w Kościerzynie. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu miejskim, skontaktuj się ze stróżami prawa.

Policjanci z Komendy Powiatowej policji w Kościerzynie prowadzą czynności w sprawie kradzieży roweru, do której doszło 23 czerwca około godziny 21.00 w Kościerzynie na ul. Długiej.

Jest nim około 20-letni mężczyzna o szczupłej budowie ciała. W trakcie popełnienia przestępstwa mężczyzna ubrany był w bluzę koloru szarego z kapturem, czarne spodnie, czarne buty, szary szalik, czarną czapkę z daszkiem. Wizerunek sprawcy prezentowany jest na zdjęciach.

- Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę, której wizerunek został utrwalony na nagraniu lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości, lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie pod nr telefonu 58 680-32-22 lub na numery alarmowe 112 i 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji - apeluje st. asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.