Kościerzyna. Wypadek na ulicy Przemysłowej

czwartek, 10 października 2019 r., 10:51
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe popołudnie na ulicy Przemysłowej w Kościerzynie. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe. Policjanci apelują o rozwagę na drodze i stosowanie się do przepisów.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w środę po godzinie 15.40.

- Na miejsce natychmiast zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego zabezpieczyli miejsce zdarzenia, sporządzili dokumentację fotograficzną i wykonali szkic sytuacyjny. Badanie alkomatem wykazało, że osoby, kierujące pojazdami uczestniczącymi w zdarzeniu drogowym, były trzeźwe - relacjonuje st. asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

- Pracujący na miejscu mundurowi wstępnie ustalili, że 64-letni kierujący oplem najechał na tył renault bory, a ten z kolei na tył fiata. W wyniku tego zdarzenia 50-letnia kierująca renault trafiła do szpitala. Aktualnie śledczy ustalają szczegóły wypadku - dodaje.

Policjanci apelują o rozwagę na drodze i stosowanie się do przepisów.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.