Europosłanka Beata Kempa z wizytą w Kościerzynie

poniedziałek, 7 października 2019 r., 11:50
fot. nadesłane

W czwartek do Kościerzyny przyjechała europosłanka Beata Kempa. Minister spotkała się z mieszkańcami, przedstawiła najważniejsze punkty programu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości oraz zaapelowała o pójście na wybory.

Beata Kempa na Rynku w Kościerzynie spotkała się z kandydatem na posła - Andrzejem Bystronem. Politycy przeprowadzili wiele rozmów z mieszkańcami, które poruszały przede wszystkim tematy związane z nadchodzącymi wyborami, ale nie tylko. Osoby chętne miały również możliwość zrobienia zdjęcia z europosłanka i zebrania podpisu.

Następnie odbyła się konferencja prasowa, w której uczestniczył także Burmistrz Kościerzyny - Michał Majewski. Minister przedstawiła najważniejsze punkty z programu Prawa i Sprawiedliwości, w których podkreślała przede wszystkim jak ważna dla partii rządzącej jest rodzina, stanowiąca fundament państwa, zaapelowała o pójście na
wybory, a także wyraziła wsparcie dla Andrzeja Bystronia, kandydata do sejmu z Kaszub.

nadesłane/Andrzej Bystron

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.