Studio Piosenki Metro już w Kościerzynie. Janusz Stokłosa oraz Janusz Józefowicz zapraszają

sobota, 5 października 2019 r., 10:00

Studio Piosenki METRO Kościerzyna prowadzone jest "pod skrzydłami" twórców polskiego musicalu - Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy, którzy przez blisko 30 lat wychowali całe pokolenia artystów. Można ich spotkać na scenach całego kraju i nie tylko.

Ideą Studia Piosenki Metro jest wyłonienie, kształcenie, ukierunkowanie, a także nieustanny rozwój talentów artystycznych, którym pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogów umożliwia się prezentacje swoich zdobytych umiejętności na deskach Teatru Muzycznego Studio Buffo w Warszawie.

Program nauczania stworzony przez wybitnego reżysera, choreografa i kompozytora oparty jest na twórczości musicalowej (przechodzącej w ostatnich latach swój renesans) i nie tylko. Poznawane są różne gatunki muzyczne - pop, rock, jazz. Duży nacisk kładzie się jednocześnie na sam warsztat pracy. Emisja głosu, technika, analiza i zrozumienie utworu, praca z mikrofonem, obycie ze sceną jak również sam ruch sceniczny.

Zajęcia odbywają się w grupach tak, by każdy uczestnik mógł uczyć się poprzez obserwację i pracę w zespole. Nie ma znaczenia czy uczeń już śpiewa, czy zaczyna swoją przygodę z piosenką. Nasza placówka to także miejsce na świetną zabawę, spełnianie swoich marzeń poprzez współtworzenie artystycznej grupy o tych samych zainteresowaniach, którą jest po prostu muzyka. Uczniowie będą mieli możliwość uczestnictwa w próbach wystawianych spektakli w Studio Buffo w Warszawie, spotkać się z aktorami, muzykami, podejrzeć prawdziwe "życie teatru" z niedostępnej dla publiczności strony. Zajęcia Studia Piosenki Metro odbywać się będą w Prywatnej Szkole Muzycznej Music School w Kościerzynie przy ul. Młyńskiej 8A, gdzie zapewniona zostaje sala specjalnie przygotowana do tego typu zajęć - ćwiczeń, twórczej pracy i recitali. Wyposażona w profesjonalne nagłośnienie, scenę, fortepian, mikrofony oraz oświetlenie sceniczne.

Zapraszamy wszystkich chcących śpiewać, rozwijać się, poszerzać swoje horyzonty, a przy tym dobrze się bawić już 26 października na przesłuchania do budynku Music School Prywatnej Szkoły Muzycznej przy ul. Młyńskiej 8A w Kościerzynie. Aby wziąć w nich udział należy się zgłosić drogą elektroniczną na adres [email protected] lub dzwoniąc pod numer 500 555 200. W treści należy podać: imię i nazwisko, wiek oraz tel. kontaktowy.

Studio Piosenki METRO Kościerzyna
Kościerzyna, ul. Młyńska 8A
(budynek Music School)
tel. 500 555 200
[email protected]
www.metrokoscierzyna.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.