Uderzyła samochodem w jelenia. Zwierzę uciekło, kierująca w szpitalu

czwartek, 3 października 2019 r., 09:35

30-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego trafiła we wtorek do szpitala. Samochód, który prowadziła zderzył się z jeleniem.

Do zdarzenia doszło we wtorek na trasie Kościerzyna - Sarnowy, na drodze wojewódzkiej nr 214. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na drogę, którą jechała 30-letnia kobieta, prowadząca volkswagena tourana, nagle wbiegł jeleń. Doszło do zderzenia. Prowadząca pojazd mieszkanka powiatu kościerskiego trafiła do szpitala z obrażeniami ciała. Zwierzę, które zderzyło się z pojazdem, samodzielnie wstało i uciekło do lasu. Kierująca była trzeźwa.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.