Zasłabł pod marketem - nie żyje 69-letni mężczyzna

środa, 25 września 2019 r., 10:33

W środowy poranek w rejonie jednego z kościerskich marketów doszło do nieszczęśliwego wypadku. Przy ulicy Kamiennej zasłabł 69-latek. Mimo podjętej reanimacji nie udało mu się przywrócić funkcji życiowych. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności i przyczyny zgonu mieszkańca Kościerzyny.

Do zdarzenia doszło w środowy poranek.

- Około godziny 8.30 otrzymaliśmy informację od zespołu ratownictwa medycznego o zgonie mężczyzny, do którego doszło przy ulicy Kamiennej w Kościerzynie, przy jednym z marketów. Zespół ratownictwa medycznego podjął reanimację mężczyzny, jednak nie udało się mu przywrócić funkcji życiowych - podaje st. asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, denat to 69-letni mieszkaniec Kościerzyny. Wstępnie wykluczono działanie osób trzecich. Zgon najprawdopodobniej nastąpił z przyczyn naturalnych. Wyjaśnianie szczegółowych okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzna trwa.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.