Stanisława Szwaba na czele ZKP w Łubianie

środa, 25 września 2019 r., 10:20
fot. nadesłane/Piotr Kwidziński

Podczas sobotniego spotkania Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Łubianie odbyły się wybory nowych władz zarządu. Dotychczasową prezes łubiańskiego partu Irenę Marszewską zastąpi Stanisława Szwaba.

W sobotę w Łubianie odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oddziału w Łubianie. Spotkanie było okazję do podsumowania minionej, sześcioletniej kadencji. A było co wspominać.

Przez ostatnie sześć lat odział uzyskał osobowość prawną, wzbogacił się o sztandar. Zrzeszenie organizowało również wiele imprez na terenie gminy takich, jak: Kaszubska Noc Świętojańska, festyn z okazji Boju od Łubianą, spotkania literackie, jak również uczestniczyło w Międzynarodowych Zjazdach Kaszubów, Dnia Jedności Kaszubów, festynach żurawiny, uroczystościach państwowych i kościelnych itp.

Dotychczasową prezes Irenę Marszewską zastąpiła Stanisława Szwaba.

oprac.AL
info. Piotr Kwidziński

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.