Jesienna edycja Giełdy Mam w Kościerzynie za nami

sobota, 21 września 2019 r., 12:47
fot. AL

Na Targowisku Miejskim w Kościerzynie odbyła się jesienna edycja kościerskiej Giełdy Mam. Mimo deszczowej aury, nie brakło zarówno sprzedających, jak i kupujących.

Giełda Mam to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez miejskich. W tym roku minęło już osiem lat od kiedy w Kościerzynie zorganizowano pierwszą Giełdę Mam. Każda kolejna, organizowana co kwartał, edycja imprezy przyciąga coraz więcej osób.

Nie inaczej było podczas sobotniej, jesiennej jej edycji. Było z czego wybierać. Na stanowiskach królowały ubranka dla chłopców i dziewczynek w różnym wieku. Nie zabrakło książeczek, zabawek i sprzętów przydatnych niemowlakom i nieco starszym pociechom.

Mimo niesprzyjającej, deszczowej aury nie brakowało zarówno sprzedających, jak i kupujących. A opinie przybyłych mam są dowodem na to, że Giełda Mam to impreza, na którą jest spore zapotrzebowanie. Łączy bowiem w sobie świetną zabawę dla dzieci, miejsce do wymienienia się doświadczeniami dla rodziców oraz doskonały sposób na pozbycie się ubranek i akcesoriów, które w wielu domach przysparzają tylko problem z przechowywaniem.

Kolejna edycja Giełdy Mam niebawem.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.