22-latek odpowie za podpalenie śmietnika i elewacji galerii

czwartek, 12 września 2019 r., 09:49

Kościerscy policjanci zatrzymali podejrzanego o podpalenie śmietnika i elewacji jednej z galerii w Kościerzynie, do czego doszło pod koniec sierpnia. Okazał się nim 22-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło 30 sierpnia. To wówczas, jak podaje st. asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymali zgłoszenie o podpaleniu śmietnika i elewacji jednej z kościerskiej galerii. Straty wstępnie oszacowano na ponad 10.000 zł.

W toku podjętych przez kościerskich funkcjonariuszy czynności udało się ustalić i zatrzymać podejrzanego o ten przestępczy proceder. Okazał się nim 22-letni mężczyzna.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.