Łubiana. Na rondzie potrącił rowerzystkę

środa, 11 września 2019 r., 11:36

We wtorkowy poranek służby interweniowały w Łubianie, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący audi wymusił pierwszeństwo na rowerzystce. Wskutek zdarzenia 58-latka została przetransportowana do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał we wtorek przed godziną 6.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, ż kierujący audi 24-latek na rondzie wymusił pierwszeństwo przejazdu na 58-letniej rowerzystce. W wyniku zdarzenia kobieta została przetransportowana do szpitala - podaje st. asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.