Uszkodził toaletę w galerii - 42-latek w rękach policji

środa, 11 września 2019 r., 09:47

Kara do pięciu lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który jest podejrzany o uszkodzenie toalety w jednej z kościerskich galerii. Do zdarzenia doszło pod koniec sierpnia.

Przed dwoma tygodniami kościerscy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o tym, że nieznany sprawca dokonał uszkodzenia toalety w Galerii Wybickiego w Kościerzynie. Podejrzany o ten czyn wpadł w ręce policjantów w poniedziałek.

- W poniedziałek, 9 września funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego dokonali zatrzymania 42-letniego mężczyznę jako osobę podejrzana o to, że 26 sierpnia dokonał uszkodzenia elementów toalety znajdującej się na terenie Galerii Wybickiego w Kościerzynie powodując straty w wysokości 1.000 zł - informuje st. asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, mężczyzna usłyszał uszkodzenia mienia za co grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.