Areszt dla 26-latka - groził śmiercią i ukradł telefon

wtorek, 10 września 2019 r., 09:18

Co najmniej trzy najbliższe miesiące w areszcie spędzi 26-letni mężczyzna, który pod koniec lipca groził pozbawieniem życia, a miesiąc później dokonał kradzieży dwóch telefonów komórkowych.

Jak informuje st. asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, w sobotę, 7 września Sąd Rejonowy w Kościerzynie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy wobec 26-latka.

Mężczyzna pod koniec lipca miał grozić pozbawieniem życia oraz 19 sierpnia dokonać kradzieży dwóch telefonów komórkowych łącznej wartości 2.300 zł.


AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.