Rozpoznajesz go? Jest poszukiwany za serię włamań

wtorek, 10 września 2019 r., 09:13
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Kościerscy policjanci poszukują sprawcę włamań do piwnic na terenie Kościerzyny. Do tych przestępczych procederów miało dochodzić w połowie sierpnia. Jeśli rozpoznajesz mężczyznę przedstawionego na zdjęciach, zgłoś się na Policję.

Kościerscy funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciach.

- Mężczyzna ten podejrzany jest o dokonanie włamań do piwnic na terenie naszego miasta w połowie sierpnia br. Prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z wydziałem kryminalnym kościerskiej komendy. Zapewniamy anonimowość - apeluje st. asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Kontakt z wydziałem kryminalnym możliwy pod numerem tel. (58) 680-32-35/22 lub 112.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.