Jesienna Giełda Mam w Kartuzach już 21 września! Zapisy trwają!

wtorek, 10 września 2019 r., 08:31

Już za niespełna dwa tygodnie w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 1 w Kartuzach odbędzie się kolejna edycja Giełdy Mam. Imprezy, która pozwala na wymianę, kupno i zbycie. Chętni już mogą się zapisywać i rezerwować stoiska.

Kolejną sezonową odsłonę Giełdy Mam w Kartuzach zaplanowano na 21 września. To wydarzenie na stałe wpisało się kalendarz miejskich wydarzeń, rozrosła się do sporych rozmiarów i przyciąga grono stałych uczestników, jak również wielu nowych.

Giełda przynosi obustronne korzyści. Panie, które sprzedają mogą pozbyć się zalegających w domu dziecięcych rzeczy, z których ich pociechy wyrosły i przy okazji, odrobinę zasilić domowy budżet, a inne mamy mogą nabyć ubranka i akcesoria dla swoich maluchów w bardzo korzystnych cenach.

Ostatnie edycje giełdy w dużej mierze zdominowały ubranka dla dziewczynek. Tymczasem równie duże jest zainteresowanie ciuszkami chłopięcymi, dlatego mamy z asortymentem dla chłopców będą bardzo mile widziane.

Giełda czynna będzie w godz. 8-12. Osoby, które chciałyby przygotować własne stoisko na giełdzie mogą się już zapisywać i wysyłać zgłoszenia drogą mailową na adres - gieldamam@kartuzy.info. W zgłoszeniu wystarczy podać imię, nazwisko i liczbę stoisk. Zostanie przygotowanych tyle stanowisk, ile wpłynie zgłoszeń. Stoiska wybiera się na miejscu, zgodnie z zasadą, kto pierwszy ten lepszy.

Opłata dla handlujących wynosi 5 zł. Dochód w całości zostanie przeznaczony na cele statutowe Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki w Kartuzach, które jest organizatorem wydarzenia.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.