Konkurs! Wygraj bony na I Festiwal Smaków Food Trucków w Kościerzynie

piątek, 6 września 2019 r., 10:51
fot. nadesłane

Koniec lata nie zawsze równa się z powrotem do szarej rzeczywistości. Już 28 i 29 września w Kościerzynie weekend pełen smaków! Rusza I Festiwal Smaków Food Trucków w Kościerzynie. Specjalnie dla naszych Czytelników z tej okazji przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania 4 bony na jedzenie w wybranym foodtrucku.

W ostatni weekend września w Kościerzynie szykuje się porządna wyżerka! Przez cały weekend teren parkingu przy ulicy Ogrodowej zamieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, serwujące zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni. Wszystko to w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który po raz pierwszy zagości w Kościerzynie.

- Jesienna aura nie zawsze nam sprzyja, więc wychodzimy Wam naprzeciw. Po letnim odpoczynku, mieszkańcy Kościerzyny będą mieli okazję przywołać wspomnienia minionych podróży i zasmakować w kuchniach całego świata. Próbowanie tych wszystkich pyszności smakuje jeszcze lepiej w towarzystwie rodziny i przyjaciół, a szczególnie po wakacyjnej rozłące - wyjaśniają organizatorzy.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach wydarzenia organizatorzy przygotują specjalną strefę dla dzieci oraz strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkursach i zawodach. Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny.

Festiwal odbędzie się 28 i 29 września. W sobotę od godziny 12:00 do 21:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00. Dodatkowe informacje dostępne na profilu społecznościowym Facebook.

Uwaga, konkurs!

W związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy konkurs dla naszych Czytelników. Do wygrania 4 bony do wykorzystania w jednym wybranym food trucku, na jedno wybrane danie.

Aby dać sobie szansę na wygraną, należy odpowiedzieć na pytanie: W jakim kraju powstały pierwsze Food trucki?

Na odpowiedzi, które należy przesłać na adres redakcja@kościerski.info czekamy do soboty, 7 września do godziny 13. W treści, poza odpowiedzią na pytanie należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer kontaktowy. Zabawa kierowana jest jedynie do naszych pełnoletnich Czytelników. Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się telefonicznie.

SG

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.