Volvo zderzyło sie peugeotem na K20 - ranny 38-latek

piątek, 6 września 2019 r., 09:26

Jedna osoba została poszkodowana wskutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowy wieczór na K20 w Kaliskach Kościerskich. Volvo zderzyło się tam z peugeotem.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w czwartek około godziny 19.30.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący Volvo 46-letni mężczyzna chcąc dokonać manewru skrętu z drogi krajowej nr 20 w drogę podporządkowaną wymusił pierwszeństwo przejazdu na peugeocie, którym kierował 38-letni mężczyzna - podaje st. asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, w wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano 38-letniego kierującego peugeotem. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.