Uderzył w balustradę na K20 - nie żyje 72-letni mężczyzna

środa, 4 września 2019 r., 19:12

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w środowe popołudnie na K20. W Kościerskiej Hucie kierujący skodą mężczyzna zjechał na pobocze i uderzył w balustradę. Mimo podjętej reanimacji, nie udało się przywrócić 72-latkowi funkcji życiowych.

W środę około godziny 14.45 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło na drodze krajowej nr 20 w miejscowości Kościerska Huta.

- Z dotychczasowych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący skodą 72-letni mieszkaniec Gdańska jadąc w kierunku Gdańska z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie uderzył w balustradę - informuje st. asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

- Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego podjął reanimację mężczyzny. Niestety nie udało się przywrócić 72-latkowi funkcji życiowych - dodaje.

Szczegółowe okoliczności i przyczynę zdarzenia wyjaśnia kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.