W Wieżycy trwa zlot miłośników mitsubishi

sobota, 31 sierpnia 2019 r., 12:50
fot. MD-Z

Do Wieżycy zjechali miłośnicy japońskiej marki Mitsubishi. Na terenie Centrum Wypoczynkowego "Wieżyca" trwa 17. Ogólnopolski Zlot Mitsumaniaków. Na uczestników zlotu czeka szereg motoryzacyjnych atrakcji oraz perełki wśród mitsubishi. Zlot potrwa do niedzieli.

Każdego roku setki miłośników marki Mitsubishi spotykają się w innym miejscu kraju, ale zawsze na terenach malowniczych i wartościowych pod względem przyrodniczym i historycznym, cechujących się bogatą kulturą regionalną i wieloma miejscami wartymi zwiedzenia. Tym razem na miejsce zlotu wybrali Kaszuby.

Centrum Wypoczynkowe "Wieżyca" przez trzy weekendowe dni jest przystanią dla fanów japońskiej marki pojazdów - Mitsubishi. Bierze w niej udział około 200 uczestników z całej Polski, ale też z Niemiec czy Holandii.

Na wszystkich przygotowano szereg motoryzacyjnych atrakcji. Na placu głównym i przystani żeglarskiej trwają konkursy i zespołowe konkurencje sprawnościowe, prezentacje najciekawszych egzemplarzy samochodów marki Mitsubishi, szkoła bezpiecznej jazdy, szkolenia ratownicze, koncerty oraz zabawy przy muzyce.

Swój udział w zlocie zapowiedziały też znane osobistości ze świata motoryzacji oraz honorowi członkowie Klubu Mitsumaniaków, między innymi mistrz Europy w rajdach samochodowych Maciej Wisławski, kierowcy rajdowi Mariusz Stec, Małgorzata i Dariusz Żyła, Robert Herba oraz dziennikarz motoryzacyjny Rafał Jemielita.

Impreza ma charakter otwarty i może w niej uczestniczyć każdy, od godzin południowych do godziny 22.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.