Nowator na zakończenie muzycznego lata w Kościerzynie

piątek, 30 sierpnia 2019 r., 21:22
fot. AL

W piątkowy wieczór zgromadzona w Sercu Kaszub publiczność miała okazję wysłuchać największych przebojów rapera Pawła Lipskiego. Koncert Nowatora zwieńczył tegoroczne muzyczne lato na kościerskim Rynku.

Kościerzyna tradycyjnie zakończyła wakacje muzycznie. W piątkowy wieczór na scenie kościerskiego Rynku zaprezentował się Nowator, a właściwie Paweł Lipski znany również jako Nowi i NWTR. Jest to raper, wokalista i autor tekstów, a także muzyk i kompozytor. Znany jest z takich numerów jak "Wrzucam na luz", "Z Lewa Do Prawa", "Kiedy Światła Gasną", "Gdy Zachodzi Słońce" czy "Balanga".

Bawiący się w piątkowy wieczór na Rynku w Sercu Kaszub mieli okazję wysłuchać jego największych przebojów, zarówno tych najnowszych, jak i nieco starszych.

Koncert odbył się na pożegnanie lata, a przypomnijmy, że w tym roku Kościerzyna gościła takie gwiazdy, jak: Paweł Gołecki z zespołem, Power Play, Mateusz Mijal, Mejk, Mateusz Ziółko, Long&Junior, Maryla Rodowicz, czy Ania Dąbrowska.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.