Kościerska Huta. 58-letnia rowerzystka potrącona przez ciężarówkę

piątek, 30 sierpnia 2019 r., 09:36
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

W czwartkowe południe służby ratunkowe interweniowały w Kościerskiej Hucie. Doszło tam do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i rowerzystki. 58-latka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w czwartek około godziny 12.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki DAF 60-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego wyjeżdżając ze stacji paliw potrącił jadącą prawidłowo rowerzystkę. 58-letnia kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - podaje st. asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Oboje kierujący byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.