Grabowska Huta. "Czołówka" renault z sharanem - 86-latkowi zatrzymano prawo jazdy

czwartek, 29 sierpnia 2019 r., 09:19

25-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego została przetransportowana do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowy wieczór w Grabowskiej Hucie. 86-latek kierujący renault zjechał tam na przeciwny pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z sharanem.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w środę około godziny 19.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący Renault Thalia 86-letni mieszkaniec Gdyni na prostym odcinku drogi z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając tym samym do czołowego zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku VW Sharanem, którym kierowała 25-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego - podaje st. asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, wskutek zdarzenia 25-letnią kobietę przetransportowano do szpitala. 86-letniemu kierującemu renault zatrzymano prawo jazdy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.