W Rybakach włamywacz połasił się na piwo, w Borsku na wyposażenie BMW

poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r., 11:32

W miniony weekend na terenie powiatu kościerskiego doszło do dwóch włamań. W Rybakach włamywacz ukradł cztery piwa, w Borsku wyposażenie BMW. Sprawcy obu włamań są poszukiwani przez stróżów prawa.

Do pierwszego włamań doszło w piątek w Rybakach (gm. Kościerzyna). Jak informuje asp. sztab. Krzysztof Pałasz, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o włamaniu do przyczepy kempingowej, skąd skradziono cztery sztuki piwa na szkodę mieszkanki Gdańska.

W niedzielę w Borsku (gm. Karsin) doszło natomiast do włamania do samochodu marki BMW. Nieznani sprawcy skradli z niego wyposażenie. Straty wstępnie oszacowano na kwotę 10.000 zł.

Sprawców obu zdarzeń poszukuje kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.