Wakacyjna Giełda dla Dzieci w Kościerzynie

sobota, 24 sierpnia 2019 r., 13:43
fot. AL

Zabawki i inne dziecięce akcesoria i gadżety można było spotkać na kościerskim Rynku w sobotnie przedpołudnie. Odbyła się tam bowiem Wakacyjna Giełda dla Dzieci. Najmłodsi mieli więc okazję "pozbyć się" nieużywanych już zabawek, a przy okazji zarobić swoje pierwsze pieniądze. Inicjatywa ta spotkała się ze sporym zainteresowaniem całych rodzin.

Tym razem to nie mamy, a ich pociechy zasiadły za stoiskami pełnymi zabawek i dziecięcych akcesoriów. W Kościerzynie odbyła się bowiem druga Wakacyjna Giełda dla Dzieci. Z inicjatywą jej zorganizowania przed rokiem wyszedł burmistrz Kościerzyny. I jak się okazało, zyskała ona grono zwolenników. A jej druga edycja spotkała się jeszcze zwiększym odzewem zarówno wśród sprzedających, jak i kupujących.

- Fajny pomysł. Dzięki tej giełdzie mogę sprzedać zabawki, którymi się już nie bawię. Za pieniądze, które uda mi się zarobić, kupię sobie inne zabawki albo coś do szkoły - mówi jeden z młodych wystawców.

- Zbieram na wycieczkę. Wzięłam udział w takiej giełdzie rok temu. Pieniądze schowałam do skarbonki. Teraz też tak zrobię - dodaje inna dziewczynka.

Podczas Wakacyjneh Giełdy dla Dzieci w głównej mierze można było zakupić zabawki oraz inne dziecięce akcesoria i gażdżety.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.