16-letnia Nikola odnaleziona

piątek, 23 sierpnia 2019 r., 16:53

Kościerscy policjanci poszukują Nikoli L. W czwartkowy wieczór nastolatka wyszła z domu i do tej pory nie powróciła do domu, ani nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. Ktokolwiek posiada informacje o miejscu pobytu, 16-latki proszony jest o kontakt z policją.

Jak informuje nadkom. Krzysztof Jaszewski, p.o. naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, 16-letnia Nikola w dniu 22 sierpnia o godzinie 19. wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła do domu.

Rysopis zaginionej: wzrost 180 cm, włosy do ramion, rozjaśnione do koloru blond, oczy niebieskie, tatuaż na prawym barku (bdb) oraz na lewym przedramieniu w kształcie serca, sylwetka średnia, nos prosty.

Ubrana była w spodnie jeansowe koloru czarnego, t-shirt koloru białego, buty koloru czarnego, bluza z kapturem koloru czerwonego.

Ktokolwiek wiedziałby o miejscu pobytu 16-letniej Nikoli proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kościerzynie pod nr 58 680 32 22 lub najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

Aktualizacja - piątek godz. 21.10

Jak informuje nadkom. Krzysztof Jaszewski, 16-latka została odnaleziona. Jest cała i zdrowa.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.