Grabowo Kościerskie. Motocykl uderzył w volvo i uszkodził forda

środa, 21 sierpnia 2019 r., 09:10

20-letni motocyklista trafi do szpitala po tym, jak zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z volvo. Do zdarzenia doszło we wtorkowy wieczór na trasie Puc - Grabowo Kościerskie.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie około godziny 19.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący motocyklem 20-letni mężczyzna na łuku drogi przekroczył oś jezdni, doprowadzając tym samym do zderzenia z Volvo, którym kierował 34-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego. Elementy motocykla uszkodziły z kolei kolejny samochód marki Ford Focus, którym kierował 31-letni mieszkaniec Gdańska - podaje nadkom. Krzysztof Jaszewski z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Kierujący motocyklem został przetransportowany do szpitala.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.