Nie żyje Grażyna Żywicka - wieloletnia skarbnik gminy Nowa Karczma

wtorek, 20 sierpnia 2019 r., 14:13
fot. nadesłane

Nie żyje Grażyna Żywicka, wieloletnia skarbnik gminy Nowa Karczma. Jej pogrzeb odbędzie się w piątek o godzinie 11. w kościele pw. św. Andrzeja Apostoła w Garczynie.

Grażyna Żywicka pracę zawodową w strukturach samorządu terytorialnego rozpoczęła 1 sierpnia 1977 roku na stanowisku referenta ds. handlu i usług. Od dnia 19 stycznia 1994 roku pełniła funkcję zastępcy skarbnika gminy Nowa Karczma. Dzięki własnemu zaangażowaniu i determinacji w podnoszeniu jakości i efektywności obsługi finansowej gminy od dnia 1 stycznia 2005 roku pełniła funkcję Skarbnika Gminy.

- Umiejętności i wysoka wiedza merytoryczna pozwalała na sumienną, odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną pracę. Grażyna Żywicka aktywnie uczestniczyła w procesach przygotowania inwestycji, montażu finansowego jak i skutecznego ich rozliczenia. Poza wzorowym pracownikiem, była przyjacielem dla wielu koleżanek i kolegów z pracy. Zawsze spokojna, opanowana, uczynna i służąca pomocą w każdej sytuacji - wspominają pracownicy Urzędu Gminy w Nowej Karczmie.

- Dla niej nie było rzeczy niemożliwych. Możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że odeszła od nas osoba wielkiego serca i wiedzy zawodowej. Osoba, która wniosła trwały wkład w rozwój naszego samorządu. Zostało jednak to, co nam przekazywała, co wniosła w nasze życie osobiste i zawodowe, w tym wartości i zasady, którymi się kierowała. Będzie nam Ciebie brakowało. Spoczywaj w pokoju Grażynko! - podkreśla wójt gminy Andrzej Pollak.

Pogrzeb śp. Grażyny Żywickiej odbędzie się w piątek, 23 sierpnia o godz. 11. w kościele pw. św. Andrzeja Apostoła w Garczynie.

AL
info:GOKSiR Nowa Karczma

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.