Uchwyć piękno Kościerzyny na zdjęciu i weź udział w konkursie!

czwartek, 22 sierpnia 2019 r., 08:25
fot. internet/pixabay.com

Miasto Kościerzyna zaprasza do konkursu na najpiękniejsze kadry miasta. Zwycięskie fotografie ozdobią kalendarz Kościerzyny na 2020 rok. Na wyjątkowe zdjęcia Serca Kaszub kościerski magistrat czeka do 30 września.

- Zachęcamy mieszkańców oraz gości do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym pn. "Kościerzyna oczami mieszkańców". Zasadą uczestnictwa w konkursie jest wykonanie autorskich zdjęć Kościerzyny widzianej oczami jej mieszkańców, dostrzeżenie jej piękna, uroku zakamarków, ulic, budynków, małej architektury, przyrody, itd. Zwrócenie uwagi na często niedoceniane, niezauważane miejsca, które na pierwszy rzut oka wydają się zwyczajne, ale po chwili urzekają swoją niezwykłością - zachęca kościerski magistrat.

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych (osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą udział w konkursie za zgodą przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego), nie jest pracownikiem Urzędu Miasta Kościerzyna oraz nie jest członkiem rodziny pracownika urzędu.

Każdy uczestnik może nadesłać dowolną ilość zdjęć w postaci cyfrowej (minimalny rozmiar pliku - 6 mln pikseli).

Nagroda główną w konkursie jest opublikowanie 12 najładniejszych zdjęć wraz z podpisem ich autorów w kalendarzu miejskim na rok 2020 w nakładzie 1.000 sztuk oraz wydany kalendarz i gadżety miejskie. Spośród nadesłanych zdjęć jury wskazane przez burmistrza nagrodzi 12 osób, których zdjęcia uzna za najciekawsze.

Zdjęcia można nadsyłać do 30 września ma adres mailowy: konkurs@koscierzyna.gda.pl.

Ze szczegółowym regulaminem konkursu można zapoznać się tutaj.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.